Sinds de uitrol van de vaccins zakken gezonde jonge sporters op het veld in elkaar. Cardioloog Peter McCullough vertelde in gesprek met journalist Kim Iversen wat er precies aan de hand is.
Het gaat hier om subklinische myocarditis, oftewel myocarditis die onder de radar is gebleven en niet is gedetecteerd. Uit een studie blijkt dat één op de 43 gevaccineerde kinderen een dergelijke aandoening kan krijgen.
“Subklinisch is heel erg belangrijk,” legde McCullough uit. “Dat betekent dat sommige kinderen die het vaccin krijgen geen klachten hebben, maar toch hartschade oplopen.”
Adrenaline
Myocarditis is volgens hem allesbehalve ‘mild’. “Als cardioloog kan ik je vertellen dat hartschade littekenvorming veroorzaakt en littekens kunnen leiden tot een abnormaal hartritme. Dat abnormale hartritme kan leiden tot een hartstilstand,” zei McCullough.
Myocarditis kan in combinatie met adrenaline en noradrenaline tijdens het sporten een hartstilstand veroorzaken. Dat zou kunnen verklaren waarom er zoveel sporters zijn gestorven op het veld of tijdens de training, namelijk vanwege subklinische myocarditis in combinatie met adrenaline, aldus de arts.
Denemarken
Hij zei dergelijke hartschade serieus te nemen. Er is volgens hem geen hartschade die mild is. Daarnaast zijn er papers die laten zien dat het niet weggaat.
Volgens McCullough heeft Denemarken er goed aan gedaan om te stoppen met het vaccineren van kinderen. De rest van de wereld zou het Deense voorbeeld moeten volgen, vindt de cardioloog.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






350 Duitse artsen in opstand tegen coronamaatregelen: ‘We worden onderdrukt’
Germanwings-complot? “Amerikaanse passagier werkte aan topgeheim project”
BPOC2020 bereidt rechtszaak voor om het ‘vaccineren’ onmiddellijk te stoppen
‘Voor drugsbezit ga je de cel in, maar voor witwassen van drugsgeld niet?’
Moderna-baas kondigt zonder blikken of blozen nieuwe mRNA-prik tegen hartfalen aan
Pepijn van Houwelingen (FVD): ‘Totalitaire ophokwet van Hugo de Jonge is ongekend misbaksel’
Corona-advocaat Reiner Fuellmich ‘mishandeld en gemarteld’ in de gevangenis
E-mail Hillary Clinton: “Assad moet worden afgezet om Israël te beschermen”
Analyse van 5 Pfizer-batches levert ‘schokkende’ resultaten op: dit is de absolute ‘Red Flag Batch’