CoronaMens en Dier

Ongefilterd en explosief: bekijk dit heftige interview met Andrew Bridgen over digitale ID, oversterfte en politiek stilzwijgen

Help ons door deze info met je vrienden op je socials te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

In de documentaire This Is Digital ID interviewt filmmaker Digby Furneaux het voormalige Britse parlementslid Andrew Bridgen. Het gesprek bestrijkt een breed spectrum aan onderwerpen: van COVID-19 en vaccins tot digitale identiteit, vrijheid van meningsuiting, politieke corruptie en de toekomst van democratie. Volgens Bridgen is het huidige politieke en bestuurlijke systeem fundamenteel gecorrumpeerd en wordt het ingezet om controle over burgers te vergroten.

Breuk met de Conservatieve Partij

Andrew Bridgen was twaalf jaar parlementslid voor de Conservative Party. Hij stelt dat zijn politieke carrière eindigde toen hij zich openlijk begon uit te spreken tegen het COVID-19-beleid en de vaccinatiecampagnes. Hij werd herhaaldelijk gewaarschuwd dat kritiek op vaccins “onbespreekbaar” was binnen de partij. Uiteindelijk werd hij uit de fractie gezet.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Bridgen zegt dat veel collega-parlementariërs hem privé gelijk gaven. Meerdere parlementsleden vertelden hem over eigen gezondheidsproblemen na vaccinatie, of over familieleden en kiezers die vaccinatieschade hadden opgelopen. Toch durfde niemand publiekelijk zijn of haar zorgen te uiten, uit angst voor politieke en persoonlijke consequenties. Hij schetst daarmee een cultuur van zwijgen, waarin partijdiscipline zwaarder weegt dan volksvertegenwoordiging.

Vaccins, ouderen en angst

Een belangrijk onderdeel van Bridgens verhaal betreft de behandeling van kwetsbare ouderen tijdens de eerste fase van de pandemie. Grote aantallen ouderen uit ziekenhuizen werden verplaatst naar zorginstellingen, vaak zonder hun gebruikelijke medicatie. In plaats daarvan kregen zij middelen die de ademhaling onderdrukken, zoals midazolam en morfine.

Bridgen beweert dat hierdoor tienduizenden ouderen zijn overleden en dat deze sterfgevallen als COVID-19-doden zijn geregistreerd. Zo werd bewust een klimaat van angst gecreëerd, waardoor de bevolking ontvankelijker werd voor vaccinatie met experimentele middelen. Hij noemt dit één van de ernstigste misstanden uit de moderne Britse geschiedenis.

Oversterfte en het zwijgen van het parlement

Na de pandemie probeerde Bridgen herhaaldelijk een parlementair debat te organiseren over aanhoudende oversterfte. Zijn redenering was eenvoudig: na een pandemie zou normaal gesproken een periode van ondersterfte moeten volgen, omdat kwetsbare mensen al zijn overleden. In plaats daarvan bleef de sterfte structureel hoger dan verwacht.

Bridgen zegt dat hij tientallen keren een debat aanvroeg, maar telkens werd afgewezen. Pas nadat hij parallellen trok met het historische thalidomide-schandaal kreeg hij spreektijd. Tot zijn frustratie bleven vrijwel alle parlementsleden weg, terwijl de publieke tribune vol zat. Voor Bridgen symboliseerde dit moment de kloof tussen de politieke elite en de bevolking.

Thalidomide als historische waarschuwing

In het interview vergelijkt Bridgen de COVID-vaccins met thalidomide, een medicijn dat in de jaren vijftig en zestig ernstige geboorteafwijkingen veroorzaakte. Hij wijst op overeenkomsten: het gebruik van de slogan “veilig en effectief”, de onderdrukking van kritiek, en de juridische bescherming van farmaceutische bedrijven.

Politici en artsen hebben bij COVID de rol van marketingkanaal overgenomen, omdat farmaceutische bedrijven zelf wettelijk beperkt zijn in zulke claims. Hij ziet hierin een herhaling van historische fouten, waarbij economische belangen zwaarder wegen dan volksgezondheid.

Digitale ID als sleutel tot controle

Een centraal thema in de documentaire is digitale identiteit. Bridgen beschouwt Digital ID als het fundament onder een toekomstig controlesysteem. Digitale identificatie is noodzakelijk om beleid zoals Agenda 2030 te kunnen uitvoeren, een internationale beleidsagenda die breed wordt gesteund, maar nauwelijks publiek wordt besproken.

Hij stelt dat digitale ID het mogelijk maakt om medische gegevens, financiële transacties, sociale media-activiteiten en overheidsdiensten aan één profiel te koppelen. Daarmee is de staat in staat toegang tot werk, reizen en bankrekeningen te beperken. Bridgen waarschuwt voor een systeem dat vergelijkbaar is met het Chinese sociale kredietsysteem.

Vrijheid van meningsuiting onder druk

Bridgen uit zorgen over de staat van de vrijheid van meningsuiting in het Verenigd Koninkrijk. Hij wijst op het toenemende aantal vervolgingen voor uitingen op sociale media en ziet pogingen om platforms als X (voorheen Twitter) te beperken als een aanval op alternatieve nieuwsvoorziening.

Overheden verliezen controle over het publieke debat nu steeds meer mensen hun nieuws halen uit niet-traditionele media. In zijn ogen verklaart dit de toenemende druk op vrije platforms.

Democratie heruitgevonden

Als alternatief voor het huidige systeem pleit Bridgen voor directe democratie, naar Zwitsers model. Hij stelt voor het House of Lords af te schaffen, het aantal parlementariërs te verminderen en wetgeving regelmatig via referenda aan de bevolking voor te leggen. Essentieel daarbij is een vrije pers en open toegang tot informatie.

Slotvisie

Het interview met Andrew Bridgen schetst een somber wereldbeeld. Politieke partijen, media en instituties zijn steeds verder vervreemd geraakt van de bevolking en functioneren primair in het belang van machtige economische elites. Digitale ID vormt in zijn ogen de laatste stap richting totale controle.

Bridgens boodschap is helder: zonder fundamentele herziening van het bestuursmodel en zonder open debat over macht, technologie en vrijheid, dreigt een toekomst waarin democratische inspraak slechts een façade is.

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack voor exclusieve content.

Interessant

Vond je dit artikel belangrijk?
Deel het met iedereen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.8 49 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

17 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Markiez
Markiez
17 dagen geleden

Beste meneet Bridgen, democratische zeggenschap is er enkel nog op papier. Democratie is al lang dood.

Robb
Robb
17 dagen geleden

Tuurlijk staat de economische belangen boven de menselijkheid,,,tuurlijk zijn vele mensen angstig als ze spreken om.hun baan te verliesen,,,tuurlijk ze zijn zo afhankelijk gemaakt dat ze liever er zwijgen dan spreken,het systeem mag niet geschaad worden ,en als menselijkheid moet deze onder de tafel geschoven worden,het systeem heeft maling dat er slachtoffers Vallen ,,en.wie dient deze systeem ,alle angsthazen die niet durven te spreken,is de voeding Voor het systeem, die ze zelf onderhouden jaaa,,,DOOR ANGST wil.men dit systeem de macht ontnemen,, spreek dan, laat Angst Gdv, Niet De Heerser Zijn

Sophie
Sophie
17 dagen geleden

Andrew Bridgen ziet het goed.
Ook Nederland wordt een digitale gevangenis.
De massa kijkt niet verder dan hun neus lang is, interesseert het niet en als het straks een feit is, worden ze wakker maar dan is het te laat.
Het is werkelijk bijzonder dat wij (het volk) alles accepteren en nooit de overheid op het matje roepen.
Zij doen hun werk voor ons en niet andersom.
Waarom gedragen wij ons als zombies en laten ons alle vrijheden afpakken, alleen omdat we te stom zijn om het op tijd in te zien.
Het gaat niet goed in dit land, ook niet met de nieuwe ploeg.
Zij bedrijven OUDE politiek en dat gaat niet meer werken.
Als Nederland niet massaal protesteert en een ander beleid eisen, graven we ons eigen graf.

Annette
Annette
17 dagen geleden

Hij heeft volkomen gelijk.

Wilnius Lemanto
Wilnius Lemanto
17 dagen geleden

Democratische inspraak is allang een façade. Dat is geen toekomstbeeld meer. Kijk alleen maar naar Nederland waar kiezers ronduit bedrogen zijn door D66 met haar mooie verkiezingspraatjes die nu in de kast gezet zijn en waar in plaats daarvan vrolijk verder wordt gegaan met het smijten van miljarden euro’s over de balk aan allerlei nonsens maatregelen tegen klimaat, het dwaze inclusiviteitsgedrocht, het nóg verder verhogen van de immigratie (=verhogen van onrust onder bevolking en verhogen van de criminaliteit) en het steunen van een door en door verrot corrupt regime in Oekraïne.
Dan hebben we het nog niet eens gehad over de Europese Commissie die over 450 miljoen Europeanen heen walst met de meest waanzinnige maatregelen waar niemand om gevraagd heeft en dat zonder instemming wordt opgelegd.
Het wordt nu écht hoog tijd voor verandering.
Ik hoop dat het aanstaande kabinet geen lang leven beschoren is, dat er snel nieuwe verkiezingen komen en er eens een kabinet komt die wél naar de bevolking luistert.

J J
J J
17 dagen geleden

Als je jezelf afvraagt. Hoe Hitler zijn misdaden kon begaan. Zie hier het antwoord.

Henny
Henny
17 dagen geleden

Nu Nederland nog

Mike V
Mike V
17 dagen geleden

De groep die deze kennis hebben gedeeld hebben worden bij herhaling opnieuw geconfronteerd met bekende Info.
De 90% van het volk dat heeft besloten te prikken willen niet geïnformeerd worden omdat ze de schuld buiten zichzelf willen houden.
Ik waardeer de pogingen om de wegkijkers te informeren, maar er veranderd niets door de overtuigingen die geprikt en hebben. Die overtuiging gaat niet zomaar weg.
Ook ik blijf proberen maar ziet de zware last en de hardnekkigheid van de wegkijkers.
Pffffffff

eindhoven
eindhoven
17 dagen geleden

De huisartsen waren op de hoogte van de opruiming van ouderen,tegen mijn moeder van 92 zeiden ze: u heeft een mooi leven gehad ik zou mij eigen niet meer laten reanimeren.

Rrr
Rrr
17 dagen geleden

Inderdaad veel te lang al stilzwijgen en een wegkijkcultuur . Mondjesmaat komt de waarheid eruit maar deze wordt zwaar onderdrukt. Het duurt veels te lang. Er moeten figuurlijk eens koppen gaan rollen .. leugens en onwaarheden vertellen moet bestraft worden en de verantwoordelijken hiervoor moeten uit zichzelf naar voren stappen de lafaards…..

Cor Rupt
Cor Rupt
16 dagen geleden

De politiek wordt ook aangestuurd. Wereldwijd plots klimaat problemen, co2, stikstof (met Nederland wereldwijd gezien de meest idiote betalers), plots overal woke, plots maken we (europa) ons druk over Ukraine. Trump wordt in Europa weggezet als een slecht man. Hadden ze maar een klein beetje het verstand van Trump dan zag het er allemaal veel anders uit. De kans op straat lopend en plots een blanke te zien in Amsterdam is al klein. Net zoals Rotterdam maar ook London en ga maar door. Parijs een giga bende.
Deze gecreëerde chaos dient een doel. Omvolking ? met gebruik van immigranten. maar ook ontvolking is druk bezig met een extra oversterfte van 20% na de experimentele mRNA gentherapie (wat eigenlijk dus geen vaccine is maar de naam handig omgetoverd) uitrol maar door de politiek absoluut niet onafhankelijk onderzocht mag worden. Maar ondanks zoveel onderzoek in verschillende landen is de vaccine nergens positief bevonden. Desondanks gaat deze moordende politiek gewoon door met prikken van ouderen en babies. Dat is toch MOORDDADIG !!! WAT ZIJN DIT VOOR MEDOGENLOZE MONSTERS ?

t.m.
t.m.
16 dagen geleden

https://scientias.nl/misvormde-babys-krijgen-excuses/

excuses 2010

https://nos.nl/artikel/2499652-excuses-australie-aan-slachtoffers-van-medicijn-dat-leidde-tot-misvorming-van-baby-s

excuses 2023

over jaren 50 en 60 thalidomide, in NL bekend als softenon

en anders weer dan ‘agent orange’ en ddt of roundup

rutte bood in januari 2020 excuses aan voor 75 jaar geleden aan de joodse gemeenschap….

pfizer wilde de rapporten met inhoudsstoffen 75 jaar verzegeld laten, als terhes e.a. eu parlementariers dat niet bij de rechter hadden aangevochten, om vervolgens zwart gelakte pagina’s te ontvangen

worden de mensen met mrna prikken oud genoeg om na zoveel tijd nog excuses te krijgen, voor zover zij daar ‘beter’, je weet wel ‘onehealth’ enzo van worden

en zullen zij generatie’s na zich hebben, om nog op te komen voor hun rechtsgeding,

niemand had het wat hen betreft na kunnen vertellen immers

de enorme waslijsten aan zogenaamde vaccins die kinderen in amerika zouden moeten krijgen, zijn verbijsterend, of daar ooit excuses genoeg aangedragen kunnen worden is wetenschappelijk waarschijnlijk niet te bewijzen…

Duivels
Duivels
16 dagen geleden

De Democratie is allang dood en begraven het is nu een opgedrongen Communistisch systeem Inpikken van Ons Geld <macht en onderdrukking van de bevolking en dat alles naar Chinees model CBDC en de EU van waanzinnige Ursula von der Leyen

Safesteef
Safesteef
16 dagen geleden

Digital ID is hetzelfde als je voordeur sleutel aan iedereen uitdelen, ook aan het dievengilde

Back to top button
17
0
We lezen graag je reactie!x