De ChristenUnie stemde eergisteren tegen een motie van FVD die oproept tot het uitsluiten van de 2G-regel. Ongevaccineerden kunnen dan geen QR-code meer krijgen, ook niet na een negatieve test.
De partij noemde het op social media een ‘wappermotie’. “Als we tegen een motie stemmen, wil dat niet altijd zeggen dat we vóór het tegenovergestelde zijn. Sterker nog, best vaak ligt dat anders,” aldus de partij.
Er vliegen veel screenshots over stemgedrag bij wappermoties rond.
Als we tegen een motie stemmen, wil dat niet altijd zeggen dat we vóór het tegenovergestelde zijn. Sterker nog, best vaak ligt dat anders.
Vandaag een stemverklaring. ? pic.twitter.com/vXzKdAnzYI
— ChristenUnie (@christenunie) November 9, 2021
CU-Kamerlid Mirjam Bikker legde uit waarom haar partij tegen de motie heeft gestemd. “De ChristenUnie ziet niet hoe 2G zich kan verhouden tot keuzevrijheid voor vaccinatie. En ziekenhuizen, scholen en andere essentiële locaties moeten altijd bereikbaar zijn. Maar ik vind het onwenselijk om nu zonder debat en zonder dat we kunnen spreken over andere oplossingen in deze ongekende gezondheidscrisis deze uitspraken per motie hier te doen,” zei Bikker.
“Dat is suggestief, voorbarig en veel te gemakkelijk,” voegde ze toe. Het OMT komt nu met het advies om na een korte lockdown de 2G-regel in te voeren.
Mijn hemel! Word wakker!
Kamerlid Pepijn van Houwelingen (FVD), de indiener van de motie, reageert: “Mijn hemel! Stemmen eergisteren over het uitsluiten van 2G is ‘voorbarig’, Mirjam Bikker? Echt? Het OMT adviseert vandaag, twee dagen nadat FVD deze motie in stemming heeft laten brengen, om 2G in te voeren!”
“Hoezo ‘voorbarig’? Word wakker!” roept hij.






Britse defensie stopt UFO-bewijs in doofpot
Wetenschapper ontdekt dat vaccins ons kapotmaken. In deze schokkende video onthult ze hoe Big Pharma haar vervolgens kapotmaakte
Duitse politie doet voor 22e keer inval bij Europarlementariër van AfD: ‘Dit is gerichte terreur’
De vernietigingskampen van Eisenhower in de Tweede Wereldoorlog. Dit mag u van de overheid niet weten
D66-leider Jetten maakt zich niet populair: ‘Wat een goor lef heb je dan’
Onderzoek naar president Biden wegens zelfverrijking en mensenhandel
Dit is waarom THC-olie het slaapmiddel van de toekomst wordt
Babysterfte schiet ‘plots’ omhoog in Schotland, overheid stelt onderzoek in
Kijk: Zo ziet het eruit als de overheid en MSM samenwerken om mensen te brainwashen