In 2022 werden twee vaccinatiecampagnes uitgerold. In de lente en de zomer kregen mensen monovalente mRNA-vaccins en in de herfst de bivalente omikronvaccins.
Het aantal gezette prikken hield gelijke tred met de toename van het aantal sterfgevallen, zei professor Theo Schetters woensdag tijdens de International Covid Summit in het Europees Parlement. “Hoe meer prikken werden gezet, hoe meer mensen er overleden.”
Van week 9 tot 36 werd het boostervaccin aangeboden aan 65-plussers. Ruim de helft (54 procent) van hen haalde het vaccin. De meesten kregen de Pfizer-prik.
1/ Professor Theo Schetters shares the association between Covid vaccinations (blue line) and all-cause mortality (grey line) in the Netherlands pic.twitter.com/t0YE7OBO0r
— Dan Astin-Gregory (@danastingregory) May 3, 2023
Grote zorgen
Schetters becijferde dat 230 per 100.000 gevaccineerden ouder dan 65 jaar stierven. Tijdens de campagne overleden er 5822 mensen. “Je hoeft geen wiskundige te zijn om je hier grote zorgen over te maken.”
Van week 37 tot 46 werd de boosterprik aangeboden aan iedereen ouder dan 12 jaar. Van deze groep liet 25,7 procent zich vaccineren. De meesten kregen het Moderna-vaccin. Tijdens deze campagne overleden er 2652 mensen, aldus de immunoloog.
Een vaak gehoord argument is dat correlatie geen causaliteit is. Schetters bracht daar tegenin dat tijdens iedere vaccinatiecampagne sterftepieken zijn gemeten. Dat gebeurde niet alleen in Nederland, maar ook in andere landen. Hoe meer doses er worden toegediend, hoe meer sterfgevallen er worden geregistreerd. En belangrijker nog: de autoriteiten negeren het.
Wij wisten dit niet
Via een Wob-verzoek haalde professor Schetters een Noors rapport uit juli 2021 boven water waarin wordt gesteld dat het Pfizer-vaccin ‘waarschijnlijk’ verantwoordelijk is voor de dood van sommige oudere patiënten. “Wij wisten dit niet en de Nederlandse overheid voerde in 2022 twee vaccinatiecampagnes uit.”
Deze vaccintechnologie is veel te vroeg uitgerold in de wereld, is onveilig, het is zeer waarschijnlijk dat al die mensen zijn overleden dóór de vaccinatie en deze vaccins moeten onmiddellijk van de markt worden gehaald, besloot de immunoloog.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Belgische gynaecoloog ontdekt gulden snede in baarmoeder
Ministerie van Justitie verwijdert stilletjes informatie over kindersekshandel van website
Ancient Aliens 6: Buitenaardsen en verboden eilanden (video)
Regisseur doneert miljoen om veteranen te leren mediteren
Oud-hoofd Britse UFO-project verontschuldigt zich voor misleiding
Beelden: Zwaarbewapende agenten van Oekraïense SBU arresteren journalist Gonzalo Lira
Baudet haalt uit naar ‘leugenaars op het Binnenhof’ tijdens coronaprotest: ‘Dit laten wij niet gebeuren!’
Ophef om ‘coronavaccinhit’ van K3 op Qmusic: ‘Dit is indoctrinatie’
‘Coronatator’ De Jonge: de prikbus bij scholen, dat is een beeld dat je heel veel gaat zien