
Een man die beweert een tijdreiziger te zijn, zegt dat hij naar het jaar 8973 is gegaan en daar contact had met telepathische robotmensen.
William Taylor, die zegt naar de toekomst te zijn gestuurd door de Britse overheid, doorstond een leugendetectortest, meldt de Britse Daily Mirror.
Hij claimt dat hij zes uur heeft doorgebracht in het jaar 8973, maar dat hij eigenlijk niet terug wilde omdat er geen sprake was van criminaliteit of conflict en er een geneesmiddel was voor iedere ziekte.
Telepathie
William zegt onderdeel te zijn geweest van een geheim project dat werd gerund door de Britse overheid.
In de toekomst kwam hij naar eigen zeggen cyborg-achtige wezens tegen die leken af te stammen van mensen en die met hem communiceerden via telepathie. Maar iedereen die hij tegenkwam sprak ook vloeiend Engels.
“Ze hadden een geïmplanteerde chip die woorden kon vertalen in welke taal dan ook,” aldus William.
Morele verplichting
Hij claimt dat het zijn ‘morele verplichting’ is om het publiek te informeren over tijdreizen, een technologie die volgens hem al sinds 1981 bestaat.
Hij zegt verder dat hij ook naar het jaar 3000 is geweest, in een cilindervormige tijdmachine.
“Daar wilde ik niet lang blijven,” zegt William. “Ik zag een rode lucht en overal was vervuiling.”
Bekijk het filmpje hieronder:
[Mirror]
‘Beerput met leugens gaat langzaam open’: vaccinatiegegevens moesten binnen 2 dagen beschikbaar zijn, dit was de praktijk
Inspectie in actie tegen 50 artsen die ‘onjuiste informatie’ over vaccins verspreiden: ‘Doodenge ontwikkeling’
Ebola is een biowapen dat wordt getest in Congo. Dit is waarom de slachtoffers worden gebruikt als proefkonijn
Vijf natuurlijke manieren om je bloedsuikerspiegel op peil te houden
Strijdvaardige Europarlementariër waarschuwt WHO-globalisten: ‘We gaan jullie pakken’
Wordt dit het jaar waarin we contact leggen met buitenaardsen?
WTC 7 niet ingestort door brand, concludeert studie: ‘Kolommen begaven het vrijwel gelijktijdig’
Canadese oud-minister van Defensie: ‘Buitenaardsen willen ons helpen’
Ook bestuurders verzetten zich tegen coronamaatregelen: ‘Absurd, dit’