Een professor van Montana Tech, een Amerikaanse universiteit, stelt dat onze planeet al is bezocht door UFO’s.
Het zijn volgens Michael P. Masters onze verre nazaten die terug in de tijd zijn gereisd om ons te bestuderen.
Hij schrijft over zijn theorie in zijn nieuwe boek ‘Identified Flying Objects’.
Eigen taal
Aan de hand van wetenschappelijk onderzoek legt Masters uit waarom mensen ontmoetingen met aliens altijd hetzelfde omschrijven.
De aliens zijn altijd tweevoetig, hebben vijf vingers aan iedere hand, twee ogen, een mond en neus, en ze kunnen met ons communiceren in onze eigen taal, aldus de hoogleraar.
Masters is niet bang voor kritiek en staat volledig achter zijn onderzoek.
Hoog tijd
“Ik wil er gerust met iedereen over praten. Het is geschreven voor zowel mijn academische collega’s als de UFO-gemeenschap,” zei hij.
Het Amerikaanse ministerie van Defensie investeerde jaarlijks 22 miljoen dollar in onderzoek naar het UFO-fenomeen en om die reden vindt dr. Masters het hoog tijd dat wetenschappers dit fenomeen serieus gaan benaderen.
Stigma
“Ik hoop dat we het stigma kunnen doorbreken en ons onderzoek niet steeds hoeven te verdedigen, omdat dit heel erg wetenschappelijk van aard is,” aldus de professor.
Masters is te gast geweest in diverse radio- en tv-programma’s om zijn boek te bespreken.
Bekijk ook de video hieronder:
[KXLF]






Verpleegster in de frontlinie onthult: ‘Ik heb geen enkele patiënt zien sterven aan corona’
Nederlandse journaliste mogelijk op sanctielijst om ‘misinformatie’ over oorlog Oekraïne: ‘Ik durf al 3 jaar de EU niet meer in’
Inval bij moederbedrijf AD, Volkskrant en Trouw: ‘Mooi zo, sloop de mediamacht’
270.000 biologische boeren verenigen zich tegen Monsanto
Amerikaanse Joden zitten achter oorlogen. Ex-CIA-agente in opspraak omdat ze dit artikel deelde op Twitter
‘Ongekende aanval’ op presentatoren van Ongehoord Nederland: ‘Schrik hiervan’
De media liegen tegen je. Syriër heeft belangrijke boodschap voor je over de Turkse invasie
‘Na de exit van Wilders en PVV is het duidelijk: dit systeem werkt niet en dit is één van de redenen’
‘Dit is schokkend om te zien’: Koeien vallen om door vergiftiging met Bovaer