CoronaBuitenland

Zoveel coronaprikken heeft Nederland al weggegooid (en zoveel heeft dat gekost)

Help door dit met iedereen op je social netwerk te delen!

In de Europese Unie zijn al minstens 215 miljoen coronavaccins in de prullenbak beland, blijkt uit een analyse van Politico. Kosten voor de belastingbetaler: 4 miljard euro. En het gaat hier vrijwel zeker om een grove onderschatting.

Sinds de goedkeuring voor noodgebruik eind 2020 hebben EU-landen gezamenlijk zo’n 1,5 miljard vaccins ingekocht. Veel liggen nu op vuilnisbelten verspreid over het continent.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/04/NFN-donatie-banner.png

Nederland staat in de top 3 landen waar de meeste coronavaccins zijn weggegooid. In ons land zijn naar schatting 16,3 miljoen vaccins in de prullenbak beland. Waarschijnlijk dus een veelvoud daarvan.

Minimaal 316 miljoen euro

Politico merkt op dat het niet makkelijk is om erachter te komen hoeveel vaccins zijn weggegooid. Overheden zijn huiverig om inzicht te geven in de cijfers.

De politieke nieuwssite komt uit op een gemiddelde prijs van 19,39 euro per vaccin. De prijs is in werkelijkheid ‘vrijwel zeker’ nog veel hoger. In Nederland is dus voor minimaal 316 miljoen euro aan vaccins weggesmeten. Opnieuw: waarschijnlijk dus een veelvoud daarvan.

Dit gaat echt alle perken te buiten

Onderzoeksjournalist Marc van der Vegt wijst erop dat EU-baas Ursula von der Leyen per sms – en middels wurgcontracten – voor miljarden euro’s aan Pfizer-coronavaccins bestelde.

Nederland, Duitsland, Frankrijk en Italië hadden al een contract met AstraZeneca tegen een inkoopprijs van 1,78 euro per dosis, maar de Europese Commissie stak hier een stokje voor en kocht in tegen een veelvoud van dit bedrag, aldus Van der Vegt.

“Dit gaat echt alle perken te buiten,” vindt oud-belastingambtenaar Gerrit Welbergen, die zeer kritisch is op politici die belastinggeld verkwisten.

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

4.8 157 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vond je deze informatie waardevol?
Deel het met anderen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

80 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Doe es normaal!
Doe es normaal!
1 jaar geleden

Gevaarlijk chemisch afval!

Geurtje
Geurtje
1 jaar geleden

Nou Hugo (de Jonge) en Ernst (Kuipers) ga jullie bankrekeningen maar plunderen. Want wij, de burgers, zijn niet meer van plan om jullie financiele rotzooi op te ruimen.

Christien
Christien
1 jaar geleden

Over vervuiling gesproken.

Omdenker
Omdenker
1 jaar geleden

Eerder werd gezegd dat het hergebruikt werd en de stickers vervangen?

Dubito
Dubito
1 jaar geleden

Wat dom. Ze hadden er toch gewoon een ander etiketje op kunnen plakken met een nieuwe vervaldatum? 2030 of zo?
Dat daar nou niemand op is gekomen….

Johan
Johan
1 jaar geleden

En wat gaat die enge cent…die de jonge…hiervoor als straf krijgen??deze rotzak is er verantwoordelijk voor met de vele knechten ambtenaren…als wij zoiets flikken?…aanpakken die gast
..wanneer komt die dag?…weet je nog? Van deur tot deur ..van arm tot arm…opdat wij NIET vergeten!!

Thoughtful
Thoughtful
1 jaar geleden

Makkelijk hè “regering”, geld over de balk smijten, vooral als het geroofd (belasting) geld is.

AIDLNZSDWAHW.
AIDLNZSDWAHW.
1 jaar geleden

Laten we het vooral ook hebben over het verkwisten van mensenlevens…

Rop
Rop
1 jaar geleden

Toch prima, hebben ze ook vele levens en nare bijwerkingen met dit gif zijn werk niet kunnen uitoefenen met het weg gooien ervan en waarschijnlijk vele leve mee bespaart

Bezorgde burger
Bezorgde burger
1 jaar geleden

We willen die troep niet. Liever 100miljoen in de prullenbak dan voor 100 miljoen in onze arm

Liegebeest
Liegebeest
1 jaar geleden

Das ff tussen neus en lippen door 20 piek per Nederlander. Of terwijl 150 per belasting betalen de burger. Dus die krijgen nu 150 euro korting. Tenzij ze alle politici en artsen inspuiten met die weg te gooien vaccines Das ook best.

Jack Schlangen
Jack Schlangen
1 jaar geleden

wat zeggen de zogenaamde Groenen hiervan, van al die vervuiling?
4 miljard weggegooid op kosten vd belastingbetaler om ons met gifinjecties te ‘beschermen’ tegen iets dat niet bestaat, dus tegen het niets!!

Ad bos
Ad bos
1 jaar geleden

Ja . Dat heb ik , simpeleziel , al voorspeld . Vorige keer ( Mexicaanse griep ) ook 360 miljoen € . Zo door het afvoerputje . Plus nogeens gigantische bedragen om het speciaal te moeten laten vernietigen . Dat zal ook nu zeker weer het geval zijn.

Duivels
Duivels
1 jaar geleden

Inderdaad het word Hoogtijd voor de TRIBUNALEN sleep Usula von der Leyen er maar als eerste voor de rest volgt dan van zelf uiteraard wat een verschrikkelijke Duivelin en WEF gedrocht

johan
johan
1 jaar geleden

Dit valt toch onder chemisch afval? Of spoelt de pharmamafia dit weg in ons drinkwater?…
Goed te horen dat er niet naar verwachting geprikt kon worden.

de leugen regeert
de leugen regeert
1 jaar geleden

Wanneer grijpen wij als burgers in genoeg is genoeg laat de ELITE maar vast Bibberen

Niets is wat het lijkt
Niets is wat het lijkt
1 jaar geleden

The Green Deal…..

Pieter
Pieter
1 jaar geleden

Frau Ursula is haar boekje volledig te buiten gegaan en liet haar totalitaire houding zien. En het Europese parlement is muisstil. Het stinkt aan alle kanten en schreeuwt om tribunalen.

la vérité
la vérité
1 jaar geleden

en binnenkort als ze er echt niet meer mee kunnen wegkomen komen ze met ’tegenvaccins’, en wie weet wat daar allemaal inzit. ik zie het echt gebeuren. en dan spinnen dat het vaccin op het eerste moment dringend nodig was om mensen te redden en nu het tegenvaccin moet worden toegediend om het weer te ‘herstellen’.

eerste regel zou al moeten zijn dat landen alleen gebruik van vaccins mogen maken wanneer de verantwoordelijke van die vaccins op in het land zelf op hun verantwoordelijkheid aangesproken en berecht kunnen worden.

HWS
HWS
1 jaar geleden

Zelfde maar dan minder gebeurde in 2009 met Ab Klink en het varkensgriep bedrog . Miljoenen naar de verbrandingsoven .
Met ook toen veel kinderen het slachtoffer na de injectie campagne, soms dodelijk en blijvende schade narcolepsie ( slaapziekte ,)
Enige positieve in deze is beter de oven in als in je lijf .

Sto
Sto
1 jaar geleden

Wat wordt er met dat prik goedje gedaan ?
Op vuilnisbelten verspreid over het continent !???

Vrees het ergste voor het milieu !

bezorgde burger
bezorgde burger
1 jaar geleden

Hugo Mengele de Jonge zal er wel flink aan verdiend hebben

Sardo
Sardo
1 jaar geleden

Hey de jonge hoe betaal je de zoekgeraakte miljarden aan ons terug?

Sophie
Sophie
1 jaar geleden

Er wordt zo onnoemlijk veel geld verspild en over de balk gegooid in dit land, dat de wegen met goud geplaveid konden worden als er efficiënt met ons belastinggeld werd omgegaan.
Er waren geen voedselbanken nodig, Groningen en Limburg waren ruimschoots gecompenseerd en iedereen had een goed inkomen.
Maar vanwege jarenlang wanbeleid, de bodemloze EU, mee doen aan het conflict Rusland/ Oekraïne,
de asielstroom, steeds meer inwoners enz. is het de burger die hiervoor moet bloeden.
Het systeem deugt voor geen meter en de kliek in Den Haag nog minder.

Betaal contant en koop bij het MKB
Betaal contant en koop bij het MKB
1 jaar geleden

Liever weggegooid dan ingespoten

Dwarsje
Dwarsje
1 jaar geleden

Mooie vraag voor de P.E. van Van Houwelingen.

Joost Visser
Joost Visser
1 jaar geleden

Zoveel domheid moet gestraft worden door verantwoordelijken te onteigenen en hun bezittingen in de de grote herstelbeschadingspot te stoppen.

gerritje
gerritje
1 jaar geleden

als we als volk kregen wat die lui op onze kosten uitgeven , dan hadden we allemaal een zwembad achter onze villa

Julia
Julia
1 jaar geleden

Miljoenen worden weggesmeten maar lieve betaalslaven u en ik zullen wederom meer moeten gaan betalen voor zorg en eigen bijdrage aan medicijnen. Het schorem zoals Kuipers durft nog te verkopen dat de zorg te duur is ja het is onbetaalbaar door wanbeleid, zakkenvullende tussenlagen, bestuursleden waar er meer van zijn dan handen aan het bed die wel met een hongersalaris worden afgescheept. Tijd om al dat WEF schorem op te pakken, alle bezittingen en banksaldo’s in beslag te nemen en veroordelen tot gevangenisstraffen. Wat een onnoemelijk smerig gewetenloos tuig zit er in Brussel en binnen onze regering. De zorg is compleet kapot bezuinigd waardoor essentiële operaties op de lange baan worden geschoven, u te oud bent geen enkele kans meer maakt op zorg en ziekenhuizen zijn gesloten en spoedeisende hulp posten drastisch zijn verminderd dat onnodig levens kost. Maar dit tuig gaat over lijken mits het henzelf of hun naasten treft. Tijd om met miljoenen mensen naar de poorten van Brussel en Den Haag te trekken.

Rombout
Rombout
1 jaar geleden

Von der Leyen = Derde Rijk 2.0 Totaal corrupt.

joka
joka
1 jaar geleden

Omvolking

Yvonne
Yvonne
1 jaar geleden

En waar blijft die griezelige rommel? In het riool?
Uiteindelijk in zeeën, rivieren, grondwater?
Dóódeng is het, we krijgen dat vergif linksom of rechtsom allemaal alsnog binnen 🤔

Hans
Hans
1 jaar geleden

Dat die von der Leyen daar nog steeds zit, is één grote blamage voor Europa en voor de Europese lidstaten.
En dat zij niet de eer aan zichzelf houdt, door onmiddellijk af te treden geeft aan met wat voor persoonlijkheid we hier te maken hebben. Verschrikkelijk!

Piet
Piet
1 jaar geleden

En diegenen die dit op hun geweten hebben, zitten nog gewoon in het demissionaire flutkabinet. Als je dit als particulier overhoop zou halen, dan zat je allang in de knast. Veroordeeld door een D666666 rechter.

Nog niet!
Nog niet!
1 jaar geleden

Eigenlijk goed nieuws.

Roy
Roy
1 jaar geleden

Zonder zeg, hadden veel schapen nog wel graag willen hebben, maar ze hebben ook niemand gevraagd van we hebben nog veel over wie o wie wil nog wat😵‍💫

Steven
Steven
1 jaar geleden

Waarschijnlijk de schuld van de ongevaccineerde

Steven
Steven
1 jaar geleden

Maakt hun dat nou uit… dan verhogen ze gewoon de boetes toch weer!

Grens
Grens
1 jaar geleden

De globalisten gooien niks weg ,mss recyclen ze die troep in …….?

Marc
Marc
1 jaar geleden

Government is preparing to counter VACCINATED ZOMBIES

Johan
Johan
1 jaar geleden

Waar is dat programma gebleven dat inzichtelijk gemaakt wordt hoeveel geld er “over de balk” gesmeten wordt . Zou goeie kijkcijfers waard zijn tegenwoordig

oprecht
oprecht
1 jaar geleden

Tja makkelijk handelen met ander mans geld,

Rinus
Rinus
1 jaar geleden

Er moesten ook heel veel zakken worden gevuld natuurlijk, een grote smerige corrupte bende de hele eu en onze eigen criminelen regering

Bitha
Bitha
1 jaar geleden

Dat er nog maar veel, heel veel zullen volgen. Weg met dat gif!

snappie
snappie
1 jaar geleden

En die kale laat long-covid mensen in de steek

Marianna
Marianna
1 jaar geleden

toch heb ik liever dat de inhouden vernietigd worden, dan dat ze in lichamen worden geprikt.

Jan
Jan
1 jaar geleden

Er is maar één oplossing. Die politiek uit Den Haag er uit trappen, en helemaal kaal plukken !! En daarna voor het tribunaal !!!

Nomen nescio
Nomen nescio
1 jaar geleden

Euro 40.000.000.000, Peanuts!

Nomen nescio
Nomen nescio
1 jaar geleden

Vermengt met rioolwater, en alla…… je hebt weer een nieuw vaccin die nergens voor helpt, net als alle vorige niet helpen.

Arwijn
Arwijn
1 jaar geleden

Gecompenseerd waarmee?

Lusje
Lusje
1 jaar geleden

Als ze het maar niet in ons water dumpen.

Maria
Maria
1 jaar geleden

Ons grondwater schijnt sterk vervuild te zijn? Das logisch.

Hans Zelf
Hans Zelf
1 jaar geleden

Je kunt ze beter weggooien dan inspuiten.

Snappie007
Snappie007
1 jaar geleden

Weggooien?! Ik word gewoon overgeslagen! :p

Pieternella
Pieternella
1 jaar geleden

Ik was helemaal niet gediend van dat “vaccin”. Dus ze hadden het al in de eerste plaats helemaal niet hoeven aanschaffen van dat belastinggeld. En al helemaal niet zonder toestemming van het volk.
Maar God heet tegenwoordig “vaccin”. Het geloof daarin is als een religie. Dat was al zo vóór 2020.

Joyce
Joyce
1 jaar geleden

Welke malloot had ook alweer 34 miljoen dosissen van het Mexicaanse griep vaccin ingkocht. Waar 6 miljoen verkocht konden worden aan Afrika en ca 26 miljoen als zwaar chemisch afval afgevoerd moest worden!
Niks geleerd dus hugootje! Beetje heel erg stom! Mag nu de peuterspeelzaal nog eens overdoen met je bouwdoos. Kun je later leren hoe je lijkkisten moet timmeren!

Make Life a Ride
Make Life a Ride
1 jaar geleden

En iedereen stond erbij, keek er naar, dronk een glas, deden een plas, en alles bleef zoals het was. En betalen zult u.

Back to top button
80
0
We lezen graag je reactie!x