Ethan Trowbridge, een wetenschapper die jarenlang voor de Amerikaanse geologische dienst USGS werkte, heeft gezegd dat de NASA al meer dan 30 jaar weet dat Nibiru bestaat, maar ervoor heeft gekozen om dit nieuws in de doofpot te stoppen.
Volgens dr. Trowbridge houden de NASA en USGS het bestaan van de planeet verborgen, schrijft de International Business Times.
“USGS werd door de NASA geïnformeerd over Nibiru,” zei hij in een interview met de Britse Daily Star.
Topgeheim
“We kregen instructies om te onderzoeken of de klimaatverandering het gevolg is van de invloed van dit hemellichaam en studies toonden een verband aan,” voegde hij toe.
De voormalige USGS-wetenschapper voegde toe dat de informatie over de mythische planeet topgeheim is en dat slechts enkele medewerkers van de dienst hiervan op de hoogte zijn.
“Deze informatie is topgeheim en alle informatie wordt verdeeld over de verschillende afdelingen zodat mensen die ermee werken niet weten wat het doel ervan is,” lichtte hij toe.
Bewijs
“Ik denk dat slechts 40 of 50 medewerkers echt weten wat er gebeurt,” aldus Trowbridge.
Volgens hem zijn de zeespiegelstijging en recente aardbevingen het bewijs dat Nibiru onze planeet beïnvloedt.
Vorig jaar voorspelde de christelijke numeroloog David Meade dat de planeet de aarde zou verwoesten. Dat is tot op heden niet gebeurd.
NASA heeft in een reactie gezegd dat Nibiru een ‘internet-hoax’ is.
[IBTimes]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Canada euthanaseert mensen met autisme: ‘Mengele zou trots geweest zijn’
Waarom geeft het Vaticaan uitgerekend nu een persconferentie over geestverschijningen?
Mysterieus molecuul ontdekt in hersenen
Het westerse energiespel: regering Syrië staat plannen voor grote olieprojecten in de weg
Oudste man ter wereld (111): “Ik ben gekust door een geest”
‘Dit schiet bij mij wel in het verkeerde keelgat’: zo reageert Lareb-directeur Agnes Kant op mediavragen over de oversterfte
Mainstream media prijzen jihadistencommandant die trouw zwoer aan IS de hemel in. Zie hier wat de NOS schrijft over deze ‘verzetsheld’
De eerste coronaprik was één groot toneelstuk, blijkt nu: het is erger dan je denkt, veel erger
Hijsen ‘vlag van het Vierde Rijk’ bij overheidsgebouwen zorgt voor veel irritatie: ‘Ga iets nuttigs doen’