Jack van Gelder reageerde bij De Oranjezondag op de opmars van D66 in de peilingen. Hij vreest dat Sigrid Kaag weer terugkomt.
“Ik had in het verleden niet zoveel problemen met D66, maar in de loop der tijd is dat wat veranderd,” zei Van Gelder. “En ik ben bang dat de heks weer uit de bezemkast komt, in de vorm van Kaag.”
30 miljard
Het politieke klimaat in Nederland is haar zó ontzettend slecht bevallen, dat ik denk dat jij niet bang hoeft te zijn dat ze snel terugkomt, reageerde Merel Ek.
Van Gelder wees erop dat Jetten eerst 28 miljard kreeg voor 0,000036 graden minder opwarming en nu 30 miljard wil voor 10 nieuwe steden.
De boel verziekt
“Dat is iemand die nooit tevreden was met een bal op Sinterklaas, die wilde altijd alles hebben. Hij geeft maar uit en hij doet maar. Zijn partij wil ook de staatsschuld laten oplopen.”
Hij voegde toe dat D66 in het kabinet-Rutte IV ‘de boel heeft verziekt’. “[Jetten] zet zich een beetje af tegen datgene wat er allemaal gebeurd is de afgelopen anderhalf jaar, maar hij vergeet dat D66 de zes jaar daarvoor ook aan de macht is geweest.”
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.




Welkom op de vernieuwde website van Niburu.nl
Wisten de oude Egyptenaren meer dan we denken?
Klimaatexpert: “IJskoude winters laten zien dat aarde kouder in plaats van warmer wordt”
Familie van vrouw die stierf na AstraZeneca-vaccin sleept fabrikant voor de rechter
De langverwachte FISA-memo bewijst dat de ‘diepe staat’ echt bestaat. Dit omvangrijke complot wordt nu blootgelegd
Zijn korte radioflitsen boodschappen van buitenaardse wezens?
Medewerkers Tsjernobyl zagen vlak voor kernramp ‘bovennatuurlijk wezen’. Zo zag het eruit
Wetenschappers Moderna waarschuwen dat mRNA-vaccins risico’s met zich meebrengen
‘Black ops’-divisie van Monsanto blootgelegd. Hier werden in het diepste geheim zwarte lijsten met tegenstanders opgesteld