In Brussel zit die Timmermans en dat is een hele gevaarlijke man. Dat noem ik de groene gek, die is helemaal losgeslagen, zei Johan Derksen in het tv-programma Vandaag Inside.
“Dat is geen gevaarlijke man,” blèrde premier Rutte er luid doorheen. “Maak hem nou niet zo groot.”
“Nou, als hij de ruimte krijgt, dan ontregelt hij het land nog erger dan Kaag ooit kan doen,” bracht Derksen daar tegenin.
Eén van de grootste oppositiepartijen
Ik heb nu wel de indruk dat Nederland één van de grootste oppositiepartijen is tegen al die plannen van hem, voegde De Snor toe.
Volgens Rutte wil Timmermans met zijn natuurplan een verslechteringsverbod invoeren. “Dat heeft enorme gevolgen en daar zijn we tegen. En het tweede is dat hij van de Noordzee één groot eco-gebied wil maken. Als je dat zou doen, kun je ook je windmolens niet bouwen, die we nodig hebben voor die energietransitie,” beweerde de premier.
Niet goed bij je hoofd
“Dan ben je niet goed bij je hoofd als je dat voorstelt,” beet Derksen hem toe. “Die man moet boswachter worden, geen politicus.”
De omstreden natuurwet van Timmermans wankelt. Ook de visserijcommissie van het Europees Parlement heeft zijn natuurherstelwet verworpen. Dinsdag verwees de landbouwcommissie het voorstel al naar de prullenbak.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Ierse tieners bedenken revolutionaire manier om gewasopbrengst te verhogen
Bij het RIVM wist men het gewoon en al op 12 maart 2021, maar toch moest en zou die naald erin: ‘Dit is kwaadaardigheid’
‘De tijd tikt af naar het volgende grote financiële inferno en de gevolgen zullen nog verwoestender zijn’
Van Haga, FVD en PVV beticht van verspreiden antisemitische complottheorieën: ‘Absurd’
Dit brouwsel blijkt verrassend goed te helpen tegen een veelvoorkomende aandoening
Nederlandse verpleegkundige ziet ‘veel zeer agressieve vormen van kanker’, is het vaccin de boosdoener?
Ja, chemtrails zijn echt en nee, dit is geen complot. Ex-KLM-piloot doet een boekje open
Werd de tsunami van 2004 veroorzaakt door een kernbom uit de Tweede Wereldoorlog?
Kijk: VVD-leider Yesilgöz factcheckt zichzelf en dat loopt niet goed af