
Gisteren meldden de media dat de Russische journalist Arkadi Babtsjenko in Kiev was neergeschoten. Hij zou meerdere keren in zijn rug zijn geschoten en op weg naar het ziekenhuis zijn overleden.
Andere journalisten reageerden geschokt op zijn dood. Niemand twijfelde eraan dat Babtsjenko was vermoord om zijn ‘journalistieke activiteiten en kritische houding tegenover Rusland en president Poetin’.
Er werd zelfs een schets van de dader verspreid, meldde Radio Free Europe.
Desinformatie
De ‘vermoorde’ journalist blijkt echter springlevend te zijn. Bij een persconferentie kwam Babtsjenko zelf opdagen.
De moord is in samenwerking met de Oekraïense geheime dienst in scène gezet om echte huurmoordenaars te kunnen pakken.
De Organisatie voor Veiligheid en Samenwerking in Europa (OVSE) zegt dat Oekraïne met de actie zelf aan desinformatie heeft gedaan, waar het Rusland van beschuldigt.
Manipuleren van de waarheid
Rusland noemt de nepmoord een provocatie.
OVSE-topman Harlem Desir zei dat een land verplicht is het publiek de juiste informatie te geven. Nepnieuws verspreiden hoort daar niet bij, zei hij.
Christophe Deloire van Reporters sans Frontières (RFS) noemde het manipuleren van de waarheid ‘bedroevend en betreurenswaardig’.
Oekraïne zou overigens natuurlijk nooit nepnieuws verspreiden over MH17.
Nou breekt mijn klomp. Babtsjenko leeft. Hij heeft zijn eigen dood in samenwerking met de Oekrainse geheime dienst in scene gezet om een huurmoordenaar voor te zijn. De tering. https://t.co/g6dfhjfCyt
— Olaf Koens (@obk) May 30, 2018
Dit hele verhaal doet niet onder voor een aflevering van Homeland. Ik was er kapot van, nu een beetje stil. Babtsjenko heeft een boel uit te leggen. Ik zou heel, heel graag een glas met hem gaan drinken. En hem een draai om de oren geven. Wat een dag. pic.twitter.com/ijsHaB5Avu
— Olaf Koens (@obk) May 30, 2018
Foto: Engelberthumperdink Wikimedia Commons
[RT]
Olaf Koens is verbaasd? Onder welk hunebed heeft hij gelegen afgelopen vijf jaar? Volkomen gehersenspoeld door de MSM propaganda. Heeft die man wel eens echt onderzoek gedaan naar bijvoorbeeld MH17 in plaats van zich alles te laten aanleunen door de volkomen geregisseerde toneelstukjes van de corrupte bovenlaag. Oekraïne is immers één van de hofleveranciers als het gaat om corruptie bedrog.
Oekraïne, Oekraïne…..ehhhh, oh ja, nu weet ik het weer, dat is dat land waar alles zo netjes en vooral “democratisch” verloopt, zoals het op een bijzondere manier afzetten van een gekozen president, welke uit zichzelf opstapte (hij kreeg wel eerst ff een doorgeladen pistool op zijn kop gericht) en waar als ik me niet vergis p.o. een passagiersvliegtuig uit de lucht is gehaald met zo’n “BUK” luchtafweerraket door “de Russen hahahahaha” waar ze niets van af schijnen te weten daar ze net op dat moment hun totale radarsystemen uitgezet hadden wat natuurlijk erg logisch is in zo’n oorlogsgebied waar zwaar gevochten wordt.
Maar de raketsystemen welke (NIET) gebruikt zijn die zijn eens ooit in een donkerbruin verleden gebouwd in Rusland en dan is het geheel natuurlijk zelfs voor zo’n “professionele” organisatie als ONS JIT helemaal en zonder enig twijfel duidelijk, NIET….en al helemaal als dan ook nog die professionals van Bellingcat e.e.a. met (vervalst) bewijs aan komt dragen
En zij (Oekraïne) zaten ook in het JIT met vetorecht om alles geheel naar wens van onze Trut te regelen en uit te laten komen naar WENS.
En dit is ook hetzelfde land waar onze zeer moedige voorvechters van “democratie” en eigenlijk wel helden te noemen de weledelgestrenge heren Prof. Dr. van Baalen én niet te vergeten de Belgische sterpoliticus welke af en toe ook nog wel eens reclame maakt voor verschillende tandverzorgingsinstituten, Prof. dr. Drs. Ir. G.R.S.T.K.L.M. Verhofstad in het heetst van de strijd en te midden van een gigantische kogelregen welke door een en dezelfde partij in opdracht en met geld van de diverse westerse geheime diensten het vuur openden op zowel politie én demonstranten op een stapel barricades stonden en geheel “pro deo”nog wel!!!
Zo….ik ben er nu echt helemaal klaar mee.
Mooi verhaal, niet!!!!
En met zoiets moeten wij het gaan doen de rest van ons leven.
Maar ik heb gehoord dat dit echt de allerlaatste leugens en bedrog waren welke over ons, het gepeupel, heen gestrooid zouden worden.
En dat geloof ik dan ook echt helemaal, want deze mensen hebben nu echt en werkelijk alleen maar het beste met ons voor, toch.
Gladiator
Ach laten we er maar een blijspel van maken , intussen is lulletje rozenwater minister blok bij de VN rugdekking aan het zoeken om sterk tegen Rusland op te treden……. Was hij toch zeer content een paar maanden geleden toen hij in Rusland met de beste minister van buitenlandse zaken Lavrov mocht praten, nou van schrik heeft hij natuurlijk niks gezegd en alleen maar geknikt,,,,,,, wel humor nu iedereen in Europa over elkaar heen buitelt, lekker aan de zijlijn blijven staan tot ze ten onder gaan…. Kleuters…. Het meest onnozele continent Europa..
PS, het is tijd voor een nieuw strip boek is er hier op deze site iemand die goed kan tekenen ? tekst komt vanzelf wel…… ,, lang leve Europa,,…….