Binnenland

Verontwaardiging om D66-campagne: ‘Deze mensen horen thuis in een gekkenhuis’

Help mee door deze informatie met vrienden op je socials te delen!

De D66-campagne draait op volle toeren. Fractievoorzitter Jan Paternotte is op diverse plekken gespot met een spandoek waarop staat: ‘Hier horen huizen!’

“Door het hele land lopen bouwprojecten vertraging op. De oorzaak? Stikstofuitstoot,” licht hij toe op Twitter. “D66 wil vaart maken, zodat we zo snel mogelijk broodnodige woningen kunnen bouwen voor al die woningzoekenden. Met spandoek en al ga ik langs de 12 provincies.”

---Lees verder na dit advertentieblokje---
Staat Paternotte hier nou op andermans (agrarische) grond?

Paternotte ging onder meer langs in Utrecht, waar het bouwproject Cartesius vertraging heeft opgelopen, en in Roermond, waar eerder een bouwproject door de rechter van tafel werd geveegd.

De actie komt de partij op flink wat kritiek te staan. “De echte agenda van D66: boeren eruit, asielzoekers erin,” twittert PVV-leider Geert Wilders. Hij heeft de slogan enigszins aangepast: ‘Hier horen huizen voor gelukzoekers!’

BBB-voorvrouw Caroline van der Plas vraagt zich af: “Staat Jan Paternotte hier nou op andermans (agrarische) grond met een spandoek ‘Hier horen huizen’? Wow.”

Gekkenhuis

“Weggeven wat niet van jou is: D66 doet het met ons geld, onze soevereiniteit en land van boeren,” merkt mediadirecteur van Ongehoord Nederland Peter Vlemmix op.

Vastgoedondernemer Erik de Vlieger haalt hard uit. “Wat een tijden mensen, wat een tijden. Deze mensen horen thuis in een gekkenhuis,” schrijft hij.

Interessant

Vond je deze info waardevol?
Deel het met kennissen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.8 152 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

118 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Victor Hugo
Victor Hugo
3 jaren geleden

Weg met deze wereldvreemde onnozelaars!

Dwarsje
Dwarsje
3 jaren geleden

Er lopen meer gekken buiten dan binnen een psychiatrische instelling zei een kennis ooit tegen me. KLOPT!

apyr
apyr
3 jaren geleden

Helemaal eens met Erik de Vlieger

Anne
Anne
3 jaren geleden

Ze horen allemaal in een dwangbuis en achter slot en grendel.

Eleonora
Eleonora
3 jaren geleden

Zo ziet dus moderne criminaliteit eruit die vanuit een partij van “de volksvertrgenwoordiging” gepromoot wordt! Witte boorden criminaliteit noemen ze dat toch???? En ze krijgen er ook nog een riant salaris voor .. dat overigens door diezelfde bevolking betaald wordt die door hun het leven onmogelijk wordt gemaakt!!!

waterman
waterman
3 jaren geleden

Paternotte ik heb nog een heerlijk bakkie leut voor je.

Pieter
Pieter
3 jaren geleden

Kunnen we nog wel genoeg gevangenissen bouwen voor het 666 zooitje ongeregeld inclusief GL?

Yvonne
Yvonne
3 jaren geleden

Boeren weg,windmolens en zonnepanelen erop die hebben ze nodig om die Tricity van stroom te voorzien.Om vervolgens een Tricity van Amsterdam tot aan Belgie langs de kust te bouwen.Ja langs de kust want door de opwarming van de aarde stijgt de zeespiegel.40 miljoen mensen in 15 minuten wijken CHINA 2.0 op zn Nederlands.Mensen WORD WAKKER ER IS GEEN CO2 PROBLEEM.Tricity dat is het plan dat stoot meer co2 uit om het te bouwen,dan alle boeren in Nederland produceren.11Maart STA ACHTER DE BOEREN

Omaco8
Omaco8
3 jaren geleden

Boeren onteigenen en dat allemaal om een Tristate City op te zetten. Alles moet ook de hoogte in om de mensen in een hokje te plaatsen en geen echt huis. Ze krijgen straks maar een kwartier om naar elders te gaan en daarbij gedwongen een geldsysteem te hanteren waar ze ten alle tijden dit kunnen blokkeren als je je niet houdt aan de regels die hier aan vast zitten.Daarbij ook nog via 5G controleerbaar bent d.m.v. allerlei slimme apparaten en niet alleen binnen in je huis maar ook buiten. Het moet stoppen!

Pieter
Pieter
3 jaren geleden

Deze mensen horen thuis in de gevangenis, criminelen zijn het die steeds weer de wet overtreden!

Henk
Henk
3 jaren geleden

Mensen ga massaal stemmen stem op rechts stem op de pvv of op fvd of op van haga
Helemaal klaar met dat linkse zootje van d66

Mark
Mark
3 jaren geleden

Een van de grote bouwprojecten voor de komende jaren in Roermond wordt de wijk “Weerstand” en nee, hier wordt geen agrarisch gebied voor opgeofferd, alleen een groot voormalig Philips/Yageo fabrieksterrein, wat al tientallen jaren leegstaat.

Een ander verhaal is het net over de grens bij de Duitse buren, grenzend aan het Nederlandse natura2000 gebied de Meinweg, staat op de plek van een oud vliegveld (Javelin) bij Elmpt, wat nu feitelijk een natuurgebied is, een gigantisch distributiecentra gepland.
En al het vrachtverkeer van Antwerpen/Rotterdam op weg naar dit distributiecentrum gaat straks dwars door Roermond en langs de Meinweg.

Misschien kan Jan Paternotte eens wat nuttigs gaan doen en daar eens naar kijken……

Den Tuuut
Den Tuuut
3 jaren geleden

Word tijd dat die wereldvreemde gekken naar een andere planeet verhuizen

Willem van der Kooi
Willem van der Kooi
3 jaren geleden

Het is ook nooit goed.
Men klaagt dat er te weinig huizen zijn, kinderen onnodig lang thuis moeten blijven wonen en dar er meer (sociale) huur-of koopwoningen moeten worden gebouwd. Ja en nu heeft D66 een plan en is het mig niet goed.
Evenzo met de energie, in verband met aardbevingschade willen we graag de gasvelden in Groningen sluiten, we willen geen zonnepanelen, we willen geen windmolens en ook geen kernenergie.
Wat willen we dan wel?
Waar willen we dis wel bouwen en welke energie willen we dan?
Nee D66 is ook niet mijn partij, maar wele partij heeft dan wel de oplossing?

Ingmur
Ingmur
3 jaren geleden

Vreemd toch. Waar ik in mijn omgevong ook kijk, er wordt stevig gebouwd 🤔

Rose
Rose
3 jaren geleden

De schande voorbij, hun diefstal moet tribunaal en direct naar de gevangenis worden

Frank Geurts.
Frank Geurts.
3 jaren geleden

Het is een cult. Das het probleem met progressieven. Altitude meer meer erger. Erger.. ze. Kunnen zichzelf niet stoppen. Kunnen ze gewoon niet.

kees
kees
3 jaren geleden

Wij hoeven helemaal niet zoveel huizen te bouwen, een gebouw
(op Vlieland zodat schiet oefeningen gewoon doorgang kunnen blijven hebben)
wat wij ook wel eens in de volksmond een gesticht noemen of tehuis
voor geestelijk gestoorde D666 ers.
Nou wedden dat het helemaal volzit
Behandelen doen wij niet meer aan, er is voor deze D666ers toch geen remedie. 😂😂meer.

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
3 jaren geleden

Dat ze in een gekkenhuis thuis horen roep ik al veel langer . Dat is al een behoorlijke tijd overduidelijk !

Herman R
Herman R
3 jaren geleden

Zieke 👿geesten van Demoncraten666!🐉

Henry
Henry
3 jaren geleden

Het kan niet zo zijn dat iemand die een gezond boeren verstand heeft nu nog op d’66 stemt.

Mart
Mart
3 jaren geleden

En dan 11 maart de demonstratie willen verbieden, 🤣 dit wordt de grootste demonstratie ooit.

koddebeier
koddebeier
3 jaren geleden

Heel D66 horen in een strafkamp thuis wegens landverraad !;

Thoughtful
Thoughtful
3 jaren geleden

Soms denk ik met weemoed terug, langgeleden, aan de tijd toen er nog normale mensen met een normaal werkend verstand rondliepen.
En dan luister ik maar weer een keertje naar dat nummer van Wim Sonneveld “Het dorp”

Boink
Boink
3 jaren geleden

Heb hier achter nog een paar ha weiland, laat hem maar komen met die spandoek ….

Anoniem
Anoniem
3 jaren geleden

Op de Agnietenstraat 127 6822 JM Arnhem
, wordt al langer dan een half jaar een gezinswoning bezet gehouden als opslagplaats voor subsidie slurpende stichting Pactum (voor moeilijk opvoedbare jeugd met zogenaamde begeleiding die er nooit is) . De laatste bewoner van deze stichting is hier zins half juni 2022 overgeplaatst en elders ondergebracht i.v.m. overlast (net zoals de vorige bewoners , het heet niet voor niets moeilijk opvoedbare jongeren). Zins dien wordt deze woning al meer dan een half jaar niet meer bewoond maar wordt wel door deze stichting aangehouden als opslagplaats (of voor subsidie) terwijl er heel veel normalen gezinnen een huurwoning zoeken. Schandalig !
Deze Subsidie slurpende stichtingen zouden ook eens grondig onderzocht moeten worden .

Lani
Lani
3 jaren geleden

Paternotte vreet natuurlijk gewoon gras elke avond, vandaar!
Oh wacht…

Bezorgde nederlander
Bezorgde nederlander
3 jaren geleden

Niet alleen D66 is gek de hele regering van hoog naar laag.

Al meer als 12jaar hoor en zie ik deze regering falen.
In 2018 ontlokte dat de uitlating:” Rutte word door de ene of andere macht op zijn post als M.P. gehouden, daar helpt stemmen niet”.

Nu word er misbruik v. Zijn positie gemaakt, omdat hij a.d. leiband v. D66 lijkt te lopen.

Onze regering wil ons laten geloven, dat ze niet weten waar ze bezig mee zijn.
Zo willen ze de sans ontspringen.

Jan Paternotte word misbruikt en ziet dat zelf niet.
Er zijn maar een paar parlementariërs die het spelend spel kennen.

De rest denkt dat ze hier een mooie positie voor het leven aan overhouden.

Het parlement is al veel te lang een opstap naar een andere mooie goed betaalde baan, daarom loopt het nu volledig spaak.

Met opzet word daar naar toe gewerkt.
Het terug bouwen is nu.
Ot het beter word is nog maar de vraag.

Build back better.
You will own nothing, and be happy.

Zeker weten van niet.

Redneck
Redneck
3 jaren geleden

D66 schorem waarom gaan jullie niet bij Abbas in de woestijn zitten. Freule Al-Qaq zal een goed woordje voor jullie doen. Dan zijn we van jullie af. Als je zo graag huizen wil Paternotte wat dacht je van de Gaza strook, huizen zat daar. dan zit je gelijk lekker tussen je soortgenoten. Vieze hufter.

gerritje
gerritje
3 jaren geleden

doorgeslagen intellectuelen die te veel propaganda hebben moeten leren tijdens hun opleidingen

Liegebeest
Liegebeest
3 jaren geleden

Als je meer huizen wilt pepernoot,.dan breek je die ouwe pleuris bende in amsterdam af zodra de.pacht afloopt en bouw je een paar wolkenkrabbers. Ik wil helemaal niet meer woningen ik wil minder import. Iedereen van de laatste 10 jaar die niet werkt opzouten naar regio van herkomst.

Marc
Marc
3 jaren geleden

D666, totaal geschifte lieden, ongelooflijk wat een aanfluiting en wat een randdebielen, #stem deze idioten weg, hoe in godsnaam geef je dit soort lieden überhaupt nog een stem, dan ben je als kiezer al reddeloos verloren, pfff

Boris
Boris
3 jaren geleden

Juist meneer Wilders, lach ze maar uit en maak die idioten maar belachelijk. Het nadeel van socialisme is dat je uiteindelijk zonder geld zit van een ander.

Strik9
Strik9
3 jaren geleden

De crazies hebben de leiding van het gekkenhuis

Woning + 15 minuten regio is de nieuwe gevangenis

Alles is achterstevoren en binnenstebuiten

Hoogverraad

Noir
Noir
3 jaren geleden

Hoeveel geld krijgen de boeren om hun land en huis te verlaten van de regering?
Tevens zou ik graag willen weten waar de mensen en hun families naar toe gaan?

Tribunalen
Tribunalen
3 jaren geleden

Hoe krijg je het verzonnen..!

Caatje
Caatje
3 jaren geleden

Het lijkt wel of ze tegenwoordig allemaal onder invloed zijn, en niet alleen de Jong…
Een nuchter mens zou zoiets niet kunnen bedenken..!

Piet
Piet
3 jaren geleden

D66666666, een vies, vuil WEF partijtje, die het eigen NL volk last barsten.

Jan
Jan
3 jaren geleden

Gelukzoekers dat zijn toch mensen die naar Nederland komen voor het geld ?

hoogtijd
hoogtijd
3 jaren geleden

Die paternotte van een spuitelf is ook een gestresste regenworm. Kom op FVD laat je niet op de kop zitten door al die regenwormen. Iemand van D666 weet het verschil niet tussen koude en warme zomers.

loezers
loezers
3 jaren geleden

Jan Paternotte en zijn D66 zijn Waanzinnigen weg met die afgrijselijke club

Tom Poes.
Tom Poes.
3 jaren geleden

Dit laat zien, hoe LINKS D66 geworden is. Compleet losgezongen van elke realiteit!

Er is in dit land geen plek voor censuur
Er is in dit land geen plek voor censuur
3 jaren geleden

Een tijdje geleden vertelde Eva Vlaardingerbroek dat dit dus de reden was voor al die “klimaatregels”, dat het onteigenen van boeren maar 1 doel diende, namelijk GOEDKOPE BOUWGROND BEMACHTIGEN door de overheid om aan de “eisen” van WEF en Brussel te voldoen.

Toen zij dat openbaarde was de wereld te klein daar bij die mafketels van d66, “complottheorie” was het enige dat ze konden uitschreeuwen.

En weer is zo’n “complottheorie” waar gebleken.

Het is tijd dat, wanneer er iemand schreeuwt “complottheorie”, de rest dat eens als waarschuwing gaat accepteren. DAT is namelijk precies hoe het bedoeld is.

In een gezonde samenleving worden de boeren NIET onteigend of het werk/leven onmogelijk gemaakt en daardoor dus uit de samenleving verwijderd.

In een gezonde samenleving worden JUIST de mensen die de boeren het werk/leven onmogelijk willen maken uit de samenleving verwijderd.

Hans
Hans
3 jaren geleden

Ja, ja, dit zijn de Anti-Democraten ’66. Maar zij hebben één troost waar ze moed uit putten en dat is: wanneer ze in Den Haag niets meer te vertellen hebben kunnen ze altijd nog in Brussel terecht voor het verder uitwerken van hun desastreuze plannetjes. Wordt het niet eens tijd voor een broodnodige Nexit?

tyu
tyu
3 jaren geleden

Nee, daar willen jullie, jullie Smart City gaan bouwen waar alles door straling gereguleerd (kapot gemaakt) wordt?

de Bruin
de Bruin
3 jaren geleden

Ik ben zoooooo kwaad op de wereld hoe die nu is!!! Alleen maar door die walgelijke wef partijen!! En ik ben zooooo bang voor fraude…ook weer bij deze verkiezingen!!! Ook die Build Back Better partij van van der plas moet opdonderen!! We worden zo besodemieterd met elkaar!! Dag vrij Nederland nu en in de toekomst! Hoe houden we dit in vredesnaam nog tegen?!

F.P
F.P
3 jaren geleden

Ik had m’n honden erop los gelaten als ze op mijn grond stonden.

Marianne
Marianne
3 jaren geleden

Als mensen 10 jaar of langer moeten wachten dan ga je daaraan kapot.Er moeten meer woningen gebouwd worden, maar dan ook voor de mensen die nu op de wachtlijst staan en dus geen dure herenhuizen die veel ruimte in beslag nemen.
Microsoft bouwt zonder vergunningen, dus waarom worden wooncorporaties en boeren dan klemgezet door de stikstofregels?
https://www.nrc.nl/nieuws/2023/02/27/vergunning-microsoft-bouwt-al-a4158232

Flortje
Flortje
3 jaren geleden

Kan simpelweg niet meer reageren op dit “nieuws”. Het is zo krankzinnig dat ik er geen zinnig woord meer over kan zeggen.

Mogen wij allen bij zinnen komen en op zijn minst in staat zijn om de “Natural Laws” van dit universum te begrijpen en ons daar aan spiegelen.

Charlotte
Charlotte
3 jaren geleden

Een ding het zijn nazi’s! OP EEN ANDERMANS AKKERLAND! MET EEN SPANDOEK STAAN, HIER BOUWEN WE HUIZEN, ZEKER NIET VOOR NEDERLANDERS!

Henk
Henk
3 jaren geleden

laat de linkse kieser betalen voor hun keuze links belasting geld
naar hun doelen Nederlans belasting geld alleen voor Nederlandse doelen
zet op uw belasting aangifte of u links of nederland steunt.
dan kan de belasting dienst zien hoeveel % naar linkse doelen mogen.
wensen hebben betaal er dan ook voor.

Henk
Henk
3 jaren geleden

Links heeft geen woon recht zij geven hun recht weg aan gelukzoekers!

Juan
Juan
3 jaren geleden

ja, ja zij bepalen , wij betalen!

Flortje
Flortje
3 jaren geleden

Wij zijn voor de “elite” niet meer dan een veestapel dat “uitgedund” moet worden en verder in hokken gestopt, SMART CITY’S genaamd. Aldous Huxley was hier van op de hoogte en noemde het een modern electronisch concentratiekamp, dat zo aangenaam is voor de “gevangenen” dat ze van hun gevangenis houden.

Kijk/luister maar: Aldous Huxley 1962 U.C. Berkeley Speech on “The Ultimate Revolution”
https://publicintelligence.net/aldous-huxley-1962-u-c-berkeley-speech-on-the-ultimate-revolution/

R.B.
R.B.
3 jaren geleden

Stem 15 maart a.s., beste mensen…stem de gehele WEF-coalitie weg!!!

Sjaakkoesto
Sjaakkoesto
3 jaren geleden

Allemaal populistisch taalgebruik van D’666 zo vlak voor de verkiezingen!
Er zullen vast weer mensen intrappen in deze huichelarij.

semper amici
semper amici
3 jaren geleden

dumpen in die sloot achter die ………………………

Flortje
Flortje
3 jaren geleden

Ik bid dat er een Tsunami losbarst en het land overspoeld, de hele wereld overspoeld met golven van DE WAARHEID en niks anders dan DE ULTIEME ONVERSNEDEN WAARHEID.

En dat we allemaal de moed hebben om onze eigen schaduwen recht in de ogen te kijken, wetende wie we echt zijn, deze schaduwen in onszelf in het Licht brengen.

Er een vergrootglas op zetten en door het licht laten verbranden zoals een papieren krant verbrand.

Julia
Julia
3 jaren geleden

Paternotte kind aan huis aan de tafel bij uiteraard Jinek en Op1. Dat is het niveau van onze propagandazenders helemaal links doorgeslagen en vol van riool journalistiek. Wat is dit land ziek wie had dit ooit gedacht dat het zover zou komen dan een democratisch land voorheen Nederland is omgevormd door partijen zoals D66 en de rest van de WEF keffers tot een dictatuur waar burgers worden uitgekleed om de massaal binnengehaalde migranten te onderhouden, waar de oorlog in de Oekraïne op de eerste plaats staat, waar mensen in dikke rijen voor de voedselbanken staan, waar voor ouderen geen enkel respect meer is, waar eigen burgers in de kou mogen zitten, waar een MP en grote deel van de regering helemaal niets meer met eigen land hebben en er niet meer voor eigen volk zijn maar hoofdzakelijk zich druk maken over buitenlandse aangelegenheden, swaar de veiligheid van eigen burgers niet meer kan worden gegarandeerd, onze algehele soevereiniteit over hebben geleverd aan een ongekozen bolwerk in Brussel en zo is er een hele lijst van wanprestaties en verraad van eigen land aan toe te voegen.

Hmck
Hmck
3 jaren geleden

Dat hele clubje moet gewoon verdwijnen in een groot donker bos…klote
volk.

Totaljoy
Totaljoy
3 jaren geleden

DE POLITIEK IS KAPOT
D66 & VVD werken als 3e handsautodealers die de problemen zelf veroorzaken en dan veel geld vragen om de problemen weer op te lossen.

Spuitjes verkopen zonder garantie!
Huizenmarkt ook slot door zelf verzonnen probleem en NU de oplossing via andermans bezit afdwingen.

HET ZIJN GEWOON MISDADIGE ACTIES ZOALS DE MAFIA HANDELT.
DIT IS BLIJKBAAR SUCCESVOL ZAKEN DOEN VOLGENS D66 & VVD.

HET WEF en EU CHANTAGE MODEL

novy
novy
3 jaren geleden

Ja, dat ho(e)ren ZIJ van D666 zeker!!!! Zij hoereren dus ook met ONS LAND!!!

Diana
Diana
3 jaren geleden

Eerst gekkenhuis spuit hebben ze nodig dan in celletje eenzaam weglaten rotten voor hun misdaden tegen t volk

Pieternella
Pieternella
3 jaren geleden

D66 draait de boel om door te doen alsof die boeren de boel hebben afgebroken! Hun psychopathie gaat wel er ver, zeg!

Marc
Marc
3 jaren geleden

Je zou verwachten dat heel Nederland dat allemaal graag wat eten op het bord heeft de boeren wel zou steunen alsof hun leven er vanaf hangt.
Maar ze sterven blijkbaar liever een hongerdood met wat vijanden in hun nek.
Een kleuter kan nog bedenken dat als je het eten weg haalt terwijl je de halve wereld hier welkom heet op onze kosten je dan in een complete horrorfilm terecht komt.

Om wat stikstof terug te dringen mag u de hongerdood sterven op straat omdat er geen huizen voor u zijn maar wel voor anderen?
Omdat u de co2 terug moet dringen importeert men de co2 massaal naar ons land ??

U mag stikken stof …letterlijk !

Anneke
Anneke
3 jaren geleden

Wat ze al niet aan propaganda uit de kast halen voor de as verkiezingen. Daarna hebben ze waarschijnlijk allemaal geheugeverlies. Wat een geneuzel

Peter
Peter
3 jaren geleden

het zijn grote kinderen

Jack Schlangen
Jack Schlangen
3 jaren geleden

De voorganger van DSS’666, namelijk D’66 was destijds samen met de PvdA een pragmatische, demococratische vrijheidsstrijderspartij. Zo zie je maar hoe tijden veranderen.

Grens
Grens
3 jaren geleden

Er liggen bonussen op dit concept daarom steunt de piratenclub D66 dit beleidt.

Sophie
Sophie
3 jaren geleden

NIET stemmen op D66!! dat is voorlopig het enige wat we kunnen doen.
Ze de (grote) mond snoeren en zorgen dat die partij geminimaliseerd wordt en het liefst verdwijnt.

Speelman .lj
Speelman .lj
3 jaren geleden

Die Paternotte blijft een smerige RAT , zeker ook geinstruweerd door KLAUS SCHWAB , trouwens dat zijn meer van die D66 ers zie de OMROEP ,zie de rechterlijke macht overal hebben die zwervers eendikke finger in de pap ..

Klaas waak
Klaas waak
3 jaren geleden

Wie deze mensen serieus nemen hebben een onrealstish wereldbeeld.. door hen kunnen deze soap acteurs/clowns doen en zijn wie ze zijn.

Hans M
Hans M
3 jaren geleden

Deze partij opheffen/verbieden want staatsgevaarlijk. Hun bewindslieden en kamerleden afvoeren in een dwangbuis voor dwangverpleging in een gesloten inrichting want er spoort er geen één. Ze komen ze er dan nog genadig van af.

Onno
Onno
3 jaren geleden

De gevaarlijkste krankzinnigen zijn zgn. Cluster B gestoorden. De gevaarlijkste daarvan zijn (ECHTE) psychopaten en de gevaarlijkse daar weer van zijn intelligente (maar 100% narcistische/moordzuchtige “optelsom krankzinnige”) zgn. ‘adapted compensated psychopaths’ die met machinale en onstuitbare energie zullen proberen om de overheid te infiltreren en over te nemen.
Hoe hoger in de maatschappij ze belanden, des te groter de schade die ze *proactief* zullen aanrichten,
Dit zijn *types* als Willem van Oranje, Winston Churchill, Tony Blair, John Kerry, Donald Rumsfeld, Allen Dulles….en last but not least het grote schoolvoorbeeld: Bernhard zur Lippe Biesterfeld.

Marianne
Marianne
3 jaren geleden

Is Paternothing niet in overtreding als hij zonder toestemming op andermans grond zijn wereldvreemde kreten tentoon spreidt?

Back to top button
118
0
We lezen graag je reactie!x