Meer dan 172.000 mensen zijn van plan om ‘Area 51 te bestormen’ in een poging bewijs voor buitenaards contact te vinden. Dat schrijft Metro.
Op 20 september aanstaande om drie uur ’s nachts moet het gaan gebeuren.
Mensen die mee willen doen zullen bijeenkomen in het Area 51 Alien Center in Amargosa Valley in Nevada en vervolgens afreizen naar Area 51, een geheime legerbasis in de woestijn.
Neergeschoten
Op de Facebookpagina Storm Area 51, They Can’t Stop All Of Us hebben inmiddels 172.000 mensen aangegeven mee te zullen doen aan de actie. Nog eens 208.000 mensen geven aan geïnteresseerd te zijn.
Area 51 is hermetisch afgesloten en wordt streng bewaakt.
In januari probeerde een man met een cilindervormig voorwerp het terrein van de basis op te rijden. Hij werd neergeschoten.
Onduidelijk
Het is onduidelijk of datzelfde zal gebeuren met de tienduizenden UFO-enthousiastelingen die de basis in september willen bestormen.
Volgens velen liggen er buitenaardse vaartuigen opgeslagen in Area 51 en worden er zelfs lichamen van aliens bewaard.
Een trollactie of een serieuze poging om toegang te krijgen tot de mysterieuze basis? We gaan het zien.
[Metro]







Nooit meer chemotherapie? Wetenschappers veranderen agressieve kankercellen in gezonde cellen
Monsanto wist 35 jaar geleden al dat Roundup kankerverwekkend is
Gideon van Meijeren zet VVD-Kamerlid klem: ‘Dit is geen onmacht, maar onwil’
Kamervragen na onthullingen over schimmige Denktank Desinformatie: ‘Voer voor juristen’
Als hongerige hyena’s sprongen kartelpolitici op de desinformatie over FDF-voorman Mark van den Oever
Eet smakelijk: Bill Gates ‘wil dat wij tumoren eten’
VVD en D66 (applaus voor de zorg!) blokkeren voorstel voor betere zorgbeloning: ‘Mes in de rug’
Onderzoeksgroepen treffen scherpe metalen voorwerpen aan in covidprikken: ‘Zeer beangstigend’
Van Dissel kritisch over coronavaccin: ‘Geen garantie op bescherming’