
De Aboriginals vormen het oudste volk op aarde. Al meer dan 60.000 jaar geven zij door middel van mondelinge overlevering verhalen door. Die verhalen bevatten fascinerende beschrijvingen van het ābegin der tijdenā, die zij ook wel de āDroomtijdā noemen.
In die periode werd het leven op aarde volgens de Aboriginals gecreƫerd door buitenaardsen. Experts ontdekten kort geleden dat veel van deze legendes empirisch kunnen worden geverifieerd. Als de mondelinge tradities van de Aboriginals inderdaad blijken te kloppen, zijn de verhalen die ze vertellen over luchtgoden die de aarde bezoeken in grote, vuurspuwende vaartuigen dan ook waar?
Navel van de aarde
Uluru of Ayers Rock is één van de grootste geïsoleerde rotsen op aarde. Geologen kunnen niet echt verklaren hoe deze rots is ontstaan. Voor de Aboriginals is het één van de heiligste plaatsen. De inheemse volkeren zien de rots als de navel van de aarde.

Scheuren in de rots zijn volgens de Aboriginals overblijfselen van een strijd tussen mythologische wezens. En in sommige overhangen en grotten schuilen volgens hen nog steeds de geesten van vroeger. Zij geloven sterk dat de geesten van hun voorvaderen nog aanwezig zijn op aarde.
āZe wezen naar de luchtā
Centraal in de mythologie van de Aboriginals staat de regenboogslang, die uit de lucht zou zijn gekomen en het leven zou hebben meegebracht naar de aarde. De slang wordt ook wel gezien als het symbool van creatie.
āToen de eerste Europeanen aankwamen in AustraliĆ« en admiraal Arthur Phillip de Britse vlag plantte in Sydney, vroeg hij de Aboriginals waar ze vandaan kwamen,ā zegt Aboriginal-oudste Kevin Gavi Duncan. āSteevastĀ wezen ze naar de lucht.ā
āHij kon maar niet geloven dat zulke mensen, die een sterkeĀ verbinding hadden met moeder natuur, uit de ruimte konden komen,ā aldus Duncan.
[History]
Verhalen die doorverteld worden, je weet hoe dat gaat.
Verjoeg pappa 10 jaar geleden een eekhoorn toen je terugkwam van vakantie.
10 jaar later was het een 2 meter grote grizzlybeer!
Verhalen worden altijd een beetje aangevuld, verdraaid etc. Iedereen heeft wel sterke verhalen over iemand of iets…
Alles wijst naar boven, ook de bijbel en de koran.
WE ZIJN ALLEMAAL gecreƫerd door buitenaardsen, NIET ALLEEN DE Aboriginals.
Ik heb niet zo heel lang geleden ook een docu gezien op 1 van de nationale geografic zenders (met Norman freeman), waarbij aan het licht kwam dat er een rotsblok op Aarde terecht kwam 40/45k jaren geleden in het huidige Australiƫ.
Deze rotsblok is idd voor de originele bewoners van Australiƫ heilig, de herkomst van deze rotsblok/inslag,kwam overeen met object wat we in de astronomische/kosmologische wetenschap weten (herkomst)
De Aboriginals verwijzen/verhalen, dat zij ontstaan zijn uit/door deze kosmologische rotsblok….maar dat alles moet men met een korrel zout nemen.
Gezien hun voorouders deze steen hebben zien neerkomen, betekend logisch gezien (niet voor iedereen weggelegd) dat hun voorouders er toen al rondliepen….dus zijn ze niet ontstaan uit die steen, ze waren er al.
Dus dat de Aboriginals buitenaardsen zijn of daar zijn gebracht door buitenaardsen, is kort door de bocht en een verzinsel van de groep ancient aliens.!!
Trouwens, de homo sapiens sapiens, lopen hier al minstens een 600k jaren rond, waarbij de huidige mens hier al een 60-70k van rondlopen.