Pfizer lijfde recentelijk Seagen in voor een duizelingwekkend bedrag van 43 miljard dollar. Dat is een hele grote overname, zei de Canadese arts William Makis in de Hearts of Oak-podcast. Je zou zelfs kunnen spreken van een gamechanger.
Makis heeft zich verdiept in Seagen en kwam tot de ontdekking dat het behandelingen tegen kanker ontwikkelt die het bedrijf een slordige 2 miljard dollar per jaar opleveren.
Pfizer investeert dus 43 miljard om een bedrijf te kopen dat jaarlijks 2 miljard dollar in het laatje brengt.
What makes Pfizer CEO Albert Bourla so certain there will be a tsunami of cancer between 2025-2030?
Confident enough to pay 43 billion for a cancer company generating only 2 billion in revenue.
Bold enough to assert that they are going to scale up cancer treatment technologies… pic.twitter.com/3G8xwNNfrF
— Kat A 🌸 (@SaiKate108) January 22, 2024
(Video verwijderd? Klik hier...)
Huiveringwekkende interviews
De arts heeft daarnaast interviews met Bourla bekeken over de overname en over kanker in het algemeen. Het zijn huiveringwekkende interviews, aldus Makis. “Je haren gaan ervan overeind staan.”
Pfizer zet vol in op kankermedicijnen, terwijl we weten dat ze meer dan 100 mRNA-vaccins in de pijplijn hebben zitten. Een mRNA-vaccin tegen griep, RSV, CMV, kanker, enzovoorts.
Tsunami van kankers
Bourla zei dat hij de productie van Seagen gaat opvoeren tot een niveau ‘dat de wereld nog nooit gezien heeft’. “Waarom zou je zoiets doen?” vroeg de arts. “Het is alsof hij een derde wereldoorlog verwacht waarbij iedereen kanker krijgt na een kernaanval, om er vervolgens van te profiteren.”
“Wat weet hij dat wij niet weten?” vervolgde Makis.
De Pfizer-baas zei ook te verwachten dat de behandelingen zijn bedrijf van 2025 tot 2030 veel geld gaan opleveren. “Hij verwacht een tsunami van kankers tussen 2025 en 2030,” zei Makis.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Nieuwe Nederlandse regering als uithangbord van Europa’s honger naar oorlog
IJsbreker met klimaatonderzoekers vast in 160 cm dik ijs bij Noordpool. Hulp is onderweg
Slowaakse premier Fico haalt fel uit naar EU-plan om Russische energie af te bouwen: “Zijn we zulke idioten geworden?”
Kunstmatige zoetstoffen zoals aspartaam en sucralose gelinkt aan diabetes en deze andere aandoeningen
Brabants duo reinigt huizen van geesten
Belgen verstoppen tientallen miljarden bij Zwitserse banken
Verontwaardiging over AD-artikel waarin Trump en Baudet op één lijn worden gesteld met Hitler: ‘De journalistiek is failliet’
Soldaat verbreekt na 44 jaar de stilte over UFO’s bij Roswell
Kijk, luister en huiver: Dit is de depopulatie-agenda van het WEF – ‘Het is het hart van fascisme’