“Klimaatverandering is hier, het is angstaanjagend en dit is nog maar het begin,” zei VN-baas Antonio Guterres op een bijeenkomst in New York. Hij doelde daarmee op de hoge temperaturen en bosbranden.
“Voor grote delen van Noord-Amerika, Azië, Afrika en Europa is dit een vreselijke zomer. En voor de planeet als geheel is dit een ramp,” beweerde Guterres. “Tenzij er de komende dagen nog een kleine ijstijd zou aanbreken, gaat juli werkelijk alle records verpulveren.”
Volgens de VN-topman is er ‘dramatische en onmiddellijke actie’ nodig.
NOW – UN chief claims “the era of global warming has ended, the era of global boiling has arrived.”pic.twitter.com/BSxZSnJwp7
— Disclose.tv (@disclosetv) July 27, 2023
(Video verwijderd? Klik hier...)
Niets gaat deze clowns te ver
Guterres zei dat het tijdperk van global warming voorbij is en dat er nu sprake is van global boiling. Oftewel: de aarde kookt.
“Werkelijk niets gaat deze clowns te ver om ons angst aan te jagen. Zouden ze het zelf geloven?” vraagt rechtsfilosoof Raisa Blommestijn.
‘The era of global boiling has arrived’, las de oude puppet van de new world order van z’n autocue. De waanzin regeert, de angstigen knikken, twittert Dirk Theuns.
Gelukkig heeft de burger dit steeds meer door
“Dit bombardement aan klimaathysterie van de media doet mij denken aan het eerste jaar van het coronaschandaal. De media en politiek zeggen dat er wat ernstigs aan de hand is, maar in werkelijkheid merk je er helemaal niets van. Gelukkig heeft de burger dit steeds meer door,” merkt Annelies Strikkers op.
Auteur en spreker Hans van Tellingen heeft vanaf zijn Portugese balkon een foto gemaakt van het fenomeen global boiling. In Matosinhos is het op dit moment maar liefst 19 graden.
Global boiling vanaf mijn Portugese balkon. ☁️
Ik ben nog even op het asfalt gaan liggen, maar ook daar was het best fris. pic.twitter.com/KUhanleWlA
— Hans van Tellingen (@hansvantelling) July 27, 2023
Totale hysterie
Vanaf 18 graden geeft Apple een warmtewaarschuwing met ‘mogelijke bedreiging voor gezondheid en eigendom’. En bij 22 graden een ‘ernstige hittewaarschuwing’.
Jurist Jeroen Pols zegt daarover: “Totale hysterie, zijn er buiten klimaatondernemer Reinier van den Berg nog mensen die dit serieus nemen?”
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






ME’er die ‘virusverspreidende idioten’ moest slaan: Ik kan er niet meer mee leven
Britse man krijgt bezoek van 2 politieagenten en psycholoog nadat hij zegt dat ‘christenen moeten opstaan’
Het internet wordt helemaal kapotgecensureerd door Facebook en Google. Kom in actie voordat het te laat is
UFO’s probeerden bij reusachtig onderwaterobject te komen. Nieuwe schokkende details naar buiten
Reiner Fuellmich legt in 2 minuten uit hoe Big Pharma ons voor de gek hield met corona
Europarlementslid: als het aan mij lag, zouden we deze EU-hel vandaag nog verlaten
Deze 7 kruiden helpen in de strijd tegen kanker
We bombardeerden jullie om jullie te redden. In welk parallel universum leeft NAVO-baas Jens Stoltenberg?
Green Deal-architect Samsom vindt dat we 40 jaar te WEINIG hebben betaald voor energie en voedsel (en meer moeten betalen)