UFO

UFO-klokkenluider: wat ik met eigen ogen heb gezien, is zeer verontrustend

Help door dit met iedereen op je social media te delen!

Een oud-medewerker van de Amerikaanse luchtmacht beweerde woensdag in het Congres dat de Verenigde Staten een geheim programma hebben dat UFO’s bergt en na probeert te maken.

David Grusch kreeg tijdens de hoorzitting ook de vraag of de Amerikaanse overheid informatie heeft over buitenaards leven. De majoor antwoordde dat de VS waarschijnlijk al sinds de jaren 30 op de hoogte is van ‘niet-menselijke’ activiteiten.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Allebei

Op een gegeven moment deed Grusch een opmerkelijke uitspraak. Hij zei namelijk dat er sprake is geweest van ‘schadelijke’ of ‘agressieve’ activiteiten. Congreslid Eric Burlison vroeg hem of hij daar wat meer over kon zeggen.

De voormalige inlichtingenofficier antwoordde dat meerdere van zijn collega’s fysieke verwondingen hebben opgelopen.

Burlison vroeg hem of ongeïdentificeerde vliegende objecten of mensen binnen de federale overheid daar verantwoordelijk voor waren.

“Allebei,” zei Grusch resoluut.

Zeer verontrustend

“Het gaat hier dus om activiteiten van buitenaardse of niet-menselijke technologie en/of wezens die schade hebben toegebracht bij mensen,” resumeerde het congreslid.

De klokkenluider zei dat hij niet op de details kon ingaan, maar zei wel het volgende: “Wat mijn vrouw en ik met eigen ogen hebben gezien, is zeer verontrustend.”

Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek

Interessant

4.4 131 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

111 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
theo
theo
2 jaren geleden

jaja de angst moet weer opgevoerd worden, op naar een wereldregering want dan kunnen we het gevaar van “buitenaf” alleen bestrijden…. whahahahahhahhaahahhahahahahahahaha

Edward
Edward
2 jaren geleden

Vreemd dat die buitenlandse wezens alleen maar Amerika weten te vinden met hun ufo’s!

Greet Resist
Greet Resist
2 jaren geleden

ook vieren zij carnaval, het hele jaar door de meesten bedrijven politiek onder invloed van een megalomane economische cult

Locke
Locke
2 jaren geleden

Ja en voor de schaapjes die nog in de duister tappen zie de foto, weet u wat die kost dat is er ééntje uit het arsenaal, niks te zien hier doorlopen.

walter
walter
2 jaren geleden

En weer geen foto’s of bewijsmateriaal. Allemaal vage beweringen waar niemand iets mee kan.

PREDATOR
PREDATOR
2 jaren geleden

Kijk , dit is Nine For News like the old days.
Keep up the good work..Zeer intressant.

Mokumer
Mokumer
2 jaren geleden

Kan niet op details ingaan, omdat er geen details zijn.

Herman R
Herman R
2 jaren geleden

🤔🤫

Jip
Jip
2 jaren geleden

Phil Schneider heeft ook zeer negatieve ervaringen met buitenaardsen.

Hij was betrokken bij de bouw van diep ondergrondse militaire bunkers (DUMB’s) en is daarbij in een vuurgevecht met greys betrokken geraakt.

Zijn collega’s konden dit niet meer navertellen en Phil is enkele jaren later ook met een pianosnaar ‘verzelfmoord’. Hij is zeer waarschijnlijk door een inlichtingendienst om het leven gebracht vanwege zijn vele lezingen over bovengenoemd onderwerp, DUMB’s, de NWO, 9-11 e.d.

Marco
Marco
2 jaren geleden

Wil nog meer onverklaarbare dingen zien kijk naar de YTer THAT IS IMPOSSIBLE

huhh
huhh
2 jaren geleden

Ze maken overal foto’s en filmpjes van. Vallen UFO’s soms onder religie? Wat een toeval, een betere tijd hadden ze niet kunnen bedenken.
😂 Succes met jullie visioenen.😂

Jansen & Jansen
Jansen & Jansen
2 jaren geleden

Graag bewijzen, verhalen vertellen kunnen wij allemaal.

Frans Peeters
Frans Peeters
2 jaren geleden

De VS mensen leven in een Hollywood wereld

Opa Snappie
Opa Snappie
2 jaren geleden

Zoek naar Phil Schneider op Rumble

Dutch warrior
Dutch warrior
2 jaren geleden

Allemaal afleiding, zaak van Hunter de junk

Cathja
Cathja
2 jaren geleden

Weer zo’n ouwe gek! Mensen, verwijs dit soort praatjes toch naar het rijk der fabelen. Het is toch vreemd dat er hier nooit eens een UFO landt?
Het niveau van de berichten uit de VS zakt steeds dieper weg. Ik lees die onzin niet meer.

Thoughtful
Thoughtful
2 jaren geleden

Heb daarnet nog een EBE (extraterestrial biological entity) gezien, kijk maar:
https://www.bitchute.com/video/mpMWoPUuVzjZ/
Weet alleen niet of dit met halloween opgenomen was.

flardinga
flardinga
2 jaren geleden

Dit is waar ineens allemaal berichten over zouden gaan komen nu in de media, terwijl echt serieus onderzoek en klokkenluiders vooral het leven onmogelijk is gemaakt en zelfs doden zijn er gevallen door informatie over dit onderwerp, dit is dus de afleidingstactiek van andere dingen die nu spelen, dat andere is juist zo zorgwekkend en beangstigend, hoor er bijna niemand over.

ToeAanEenBiertje!
ToeAanEenBiertje!
2 jaren geleden

“Only in America!!” ☝️🤐👎

Moniek
Moniek
2 jaren geleden

Eerst zien dan geloof ik het pas zien met eigen ogen

Cees V
Cees V
2 jaren geleden

Dit congreslid liegt alles bijelkaar. Komt nu ineens allemaal naar boven. Wat heeft hij dan gezien met eigen oog. Waarom landen deze voorwerpen niet bij mij in de tuin. Idioot gezeik.

Bezorgde burger 🌺🌺
Bezorgde burger 🌺🌺
2 jaren geleden

Wat hier gebeurd is zeer verontrustend :

Satan grootste agenda punt : the Aliën deception wordt beetje bij beetje uitgerold door betaalde klokkenluiders in dienst van of die toch de waarheid spreken ?!?!? Dit is al jaren aan de gang, maar alles gaat nu in een sneltrein vaart. Meer en meer wordt er over gepubliceerd.

Aliens zijn demonen want geloof me : de Bijbel is er duidelijk over : demonen bestaan echt en kunnen zich in elk gedaante of object zich manifesteren.

Is het om mensen angst aan te jagen en zo 1 wereldregering te rechtvaardigen? Want met 1 gezamenlijke vijand is het toch beter om 1 wereldregering te vormen of is het :

Een maskerade om straks een gedegen reden te hebben waarom er straks miljoenen mensen zullen zijn verdwenen.

Ik denk beiden en waarom : want de opname van de gemeente vd Here Jezus is het eerst volgende agenda punt op Gods kalender.

En de duivel wil toch niet dat je dat te weten komt, dus zal er straks gezegd worden als het zover is : dat er miljoenen zijn ontvoerd door Aliëns. Hij wil toch niet dat jij weet dat er een God is die van je houdt!

En dan zal de anti Christ ten tonele komen. En je zult zien het eerste wat verboden zal worden is : de Bijbel!

Het is echt een gevecht tussen goed en kwaad, tussen licht en donker, tussen God de vader en Zijn tegenstander de duivel.

Er zijn er die de opname van de Here Jezus Zijn gemeente uitleggen op YT : maar hier zeer laag drempel verteld door een Amerikaanse voorganger : de opname van de gemeente van de Here Jezus Christus met de bijbehorende bijbelverzen

https://m.youtube.com/watch?v=gciRUyYXue4&pp=ygUWb3BuYW1lIHZhbiBkZSBnZW1lZW50ZQ%3D%3D

Zoek uw toevlucht bij de Here Jezus en u bent veilig

Theo
Theo
2 jaren geleden

Dat krijg je he van al die boostertje neem er nog een paar .

ellie
ellie
2 jaren geleden

sinds wanneer doen jullie mee aan die bangmakerij. Schaam je

Jeff
Jeff
2 jaren geleden

Voeding voor het extremisme in de us of a. We mogen weer een uniform aantrekken … hoi hoi hoi.
Verontrustend is vooral het gedrag van de mens en dus creëer je een onzichtbare vijand. Let maar op, strak slikken al die yanks het weer als zoete koek.

Pureblood
Pureblood
2 jaren geleden

Weet je wat vreemd is? In dit hele theater is bijna geen enkel echt mens te zien.

Mikkie
Mikkie
2 jaren geleden

En waarom vertelt die more on nou niet wát hij zag..

Mikkie
Mikkie
2 jaren geleden

Buitenaards klimaat met go2 en stikstof..

mark
mark
2 jaren geleden

ach stik er toch mee..!

T gendraads
T gendraads
2 jaren geleden

Nog één die ze ziet vliegen.

Vrijheid is ver te zoeken
Vrijheid is ver te zoeken
2 jaren geleden

4K foto’s en video’s graag, anders broodje aap.

AIDLNZSDWAHW.
AIDLNZSDWAHW.
2 jaren geleden

Ik stel voor dat we ET thuis Home Phonen, met het verzoek om het regime Rüttler in houtskool te veranderen!!!

Marc
Marc
2 jaren geleden

Zet die mafkees levenslang in een psychiatrisch ziekenhuis

Avax
Avax
2 jaren geleden

Wat hij heeft gezien is zeer verontrustend geeft deze figuur weer….hij heeft gelijk, sluit hem op en plaats hem meteen een dwangbuis om 😀

Klaar mee
Klaar mee
2 jaren geleden

UFO”s zijn slecht voor het klimaat. Allemaal binnenblijven voor the war against aliens.
Haal snel je digitale paspoort met je gratis bitcoins en luister naar de nos………
😵‍💫

Bekijk het maar
Bekijk het maar
2 jaren geleden

Eerst alles ontkennen en dan op een bepaalde tijd de zaak exposen, pfff het is allemaal zo doorzichtig.

Slaapniet
Slaapniet
2 jaren geleden

Dit soort functionarissen kunnen niet zonder gevolgen geheimen publiekelijk maken en er zonder kleerscheuren vanaf komen, hier geloof ik niks van. En wat die knakker en zijn vrouw zogenaamd hebben gezien… tsja ik heb ooit een beer een handstand zien doen, wie geloofd me?

Erik
Erik
2 jaren geleden

Ah, de UFO kaart wordt getrokken, ik zat er al op te wachten.

Erik
Erik
2 jaren geleden

Ik dacht even dat ik dingen zag door die zolpidem slaappil maar nee….ze trekken de ufo kaart….

Staxx
Staxx
2 jaren geleden

Na decennia piloten belachelijk maken, ooggetuigenverslagen in de doofpot stoppen, mensen die zeggen iets onverklaarbaars te hebben gezien uitlachen nu ineens met een volledige openbaring komen?
Ik zal niet uitsluiten dat er in de kosmos wezens zijn die slimmer dan wij zijn, maar dit ligt er toch wel zo dik bovenop dat het wel een scam moet zijn.
Laten ze eerst maar eens een open dag op area 51 in nevada houden, dan praten we verder.

rudy
rudy
2 jaren geleden

Snap er niks van
Vliegen het halve universum door
En komen met pech op de aarde terecht
Hoeveel pech kan ET hebben

Hesa
Hesa
2 jaren geleden

Hoeveel krijgt hij betaalt voor die leugens?

Kuddedier
Kuddedier
2 jaren geleden

Onderschat deze tijd NIET! We leven hoogstwaarschijnlijk in de EINDTIJD! De duivel weet dat zijn tijd kort is en weet hoe hij mensen moet misleiden. De bijbel spreekt over de opname van de gemeente naar de wolken. Wat denk je dat de achtergebleven zullen denken als zij achterblijven? Wat is dan de beste ALIBI? Aliens! Omdat wij mensen helemaal gehersenspoeld worden door dit dit soort levenloze Hollywood berichten. De geesten worden klaargestoomd voor een grote wereldgebeurtenis. De opname! Niemand weet het dag en het uur. Satan zal de wereldmacht pakken door op te eisen dat hij de God is. Hij zal zelfs vuur uit de hemel laten komen en wonderen verrichten! LET OP! de bijbel waarschuwd hiervoor. Volg nooit maar dan ook nooit het beest. Eerste 3,5 jaar dat hij aan de macht is zal hij ongekende dingen doen en de wereldvrede zal terug worden gevonden. De tweede 3,5 jaar zal hij zijn ware aard laten zien wat gevolgd wordt door een ongekende wereldoorlog en christenvervolging. Volg JEZUS! Hij is de waarheid en het licht! Hij kan je redden! Het enige wat je hoeft te doen is Hem herkennen als de ware God die voor jouw zonden aan het kruis is gegaan! Amen!

Matthijs
Matthijs
2 jaren geleden

Moeten we weer van iets afgeleid worden.

Schapenkop
Schapenkop
2 jaren geleden

Heel toevallig net geen telefoon of fototoestel bij zich om een fotootje te maken van hetgeen David Grusch en zijn vrouw gezien hebben.
Ook geen foto’s gemaakt van de verwondingen van de collega’s.
’t Is me wat.

Anne
Anne
2 jaren geleden

buiten Aarde is net als op Aarde, er zijn goede wezens en slechte wezens…… dus veel verandert er niet

deze
deze
2 jaren geleden

allemaal AFLEIDING voor wat er speelt met de smerige Biden familia o.a. en de grote leugen rondom cojona en de spuit des doods

Jack Schlangen
Jack Schlangen
2 jaren geleden

steeds die ufoverhaaltjes van zogenaamde klokkeluiders die dik betaald worden door de Amerikaanse Deepstate om zo’n onzin eruit te kramen met als doel totalitaire controle. De verhaaltjes betreffende de ufohoax worden niet alleen steeds zieliger, maar ook steeds makkelijker te doorgronden. De Deepstate gaan nu maar op de Ufohoax tour, ze zijn namelijk in paniek, ze worden met de week nog krankzinniger.

Erik
Erik
2 jaren geleden

Afleiding van: contant geld weg en een digitale crypto munt erdoor heen drukken, gekoppeld aan een digitale ID, basisinkomen en chip. Aangezien de ‘ klimaatcrisis ‘ niet zo aanslaat en cojona is mislukt trekken ze nu de buitenaardse kaart als afleiding, angst zaaien….afleiding….

Welder
Welder
2 jaren geleden

Allemaal bullshit verhalen, ze weten van gekkigheid niet meer waar ze ons mee moeten foppen.

M.J
M.J
2 jaren geleden

Afleiding want pedo Joe gaat af gezet worden. En de laptop van zoon viezerik! False Flag!

ropo
ropo
2 jaren geleden

Deze aliens zijn niet racistisch!! (ook fijn voor mevrouw Simons…), Ze zijn een gevaar voor iedereen!
Gelukkig heeft The Military deze info en het volk word op deze manier langzaam bang gehouden en geconditioneerd voor komende dreiging vanuit de Ruimte…

Realist
Realist
2 jaren geleden

Weapons of Mass Distraction

gerritje
gerritje
2 jaren geleden

nou niks verontrustends aan , als “ze” er al zijn dan waren “ze” er al langer dan wij , en nu ineens is leiden in last ? dan is er toch iets heel anders aan de hand

!Henry
!Henry
2 jaren geleden

De opname van de gemeente is aanstaande. Spotters kom maar op met jullie reacties, dat is ook een teken van de aanstaande opname.

Ben
Ben
2 jaren geleden

Je bent klokkenluider ..je vind dat je het moet zeggen..maar toch kan je niet ergens verder op ingaan

mos
mos
2 jaren geleden

er komt een dag dat ze beseffen dat niet wij maar zij degene zijn die achterlijk zijn

Josefien
Josefien
2 jaren geleden

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Onthoudt dit
Onthoudt dit
2 jaren geleden

Niet vreemd dat dit nu zo vaak voorbij komt. Ze weten dat onze Redder en Verlosser( Jezus Christus) de Zijne komt halen. Alleen de Vader in de hemel weet dag, uur maand. Koning Jesus zal terugkomen op de wolken om de zijne tot zich te nemen. Een escape voordat de enorme grote verdrukking plaats gaat vinden. US dekt zichzelf nu al in. Dan als plotseling wereldwijd in twinkeling miljoenen christenen plotseling meegenomen zijn, dan zullen ze spreken over aliens en ufo’s en dat zal gebruikt worden als een slap excuus. Mensen, of jullie het geloven of niet? Het gaat gebeuren en dat houdt geen enkele satanische groep tegen.

Armand
Armand
2 jaren geleden

Olson Welles:

War of the Worlds

“The chances of anything coming from Mars are a million to one,” he said.

“The chances of anything coming from Mars are a million to one – but still they Come!”

De God van Abraham, Isaac en Jacob is in Control.

Jezus de Weg, de Waarheid en het Leven. Niemand komt tot God de Vader dan door Hem.

“Kies heden wie u dienen zal”

Maria
Maria
2 jaren geleden

Hier gaan we weer, zomaar vertellen en geen bewijzen. Wellicht nog een leugen-verhaal. Zo kunnen ze nu beginnen om wapens te maken voor de ruimte en nieuwe inkomst bronnen creeëren. Ook in Space moet er oorlog komen. In België zeggen ze: ‘Verdikke, uw plaat blijft hangen…’ (wil zeggen: je herhaalt jezelf maat!)

Tery84
Tery84
2 jaren geleden

‘And the last card will be the alien card, and it is all a lie’, Werner von Braun tegen Carol Rosin. We zijn er bijna mensen laatste kaart van de bullshitgame wordt gespeeld! Pffft wat een wazige, krankzinnige tijd om in te leven.

Sasha
Sasha
2 jaren geleden

we moeten dus gaan geloven dat die buitenaardse wezens vijandig zijn. Maar hij houd een slag om de arm, het kunnen ook mensen zijn geweest met een gekopieerd voertuig. Nou, die buitenaardse wezens zouden hier al honderdduizenden jaren komen. In hun ogen zijn we technologisch gezien een mierenhoop, ze zouden ons vast en zeker binnen enkele seconden kunnen lamleggen of vernietigen. Als ze dat hadden gewild, was dit allang gebeurd. Het is veel aannemelijker om te suggereren dat zij enkel komen om te observeren en waar mogelijk te begeleiden. Deze praat is slechts de voorbode om een namaak invasie goed te praten. Geloof niet alles wat men zegt.

novy
novy
2 jaren geleden

Ook daar worden wij alweer belogen en bedrogen!!!

Marc
Marc
2 jaren geleden

Ze luiden de klok maar kunnen niet vertellen hoe laat het is.
Misschien de bijbel eens daadwerkelijk gaan lezen dan weet je gelijk wat het werkelijk is.
Gevallen engelen en demonen/ entiteiten uit een andere dementie, gewoon onder de dome.

cees
cees
2 jaren geleden

als u links kijkt dan ziet u rechts niks
dit is gewoon weer afleiding

Dice
Dice
2 jaren geleden

Vroeger mocht je t woord ufo geeneens uitspreken en nu opeens paniek dwz amerika beheerst de technologie… Je hebt je eigen collegas zien vliegen

Zonnebloemt....
Zonnebloemt....
2 jaren geleden

Ohoh wat zijn we bang
raar dat het alleen in usa voorkomt.
En ik hoor de leugen politiek in den haag nog niet .beamen en meeknikken ..

GTRene
GTRene
2 jaren geleden

yep, ze gaan straks via hun trukendoos nep invasie organiseren en het volk/gebouwen beschieten met laserstralen en weet ik al niet wat, om de populatie te verminderen en angst te brengen e.d. en dan kunnen ze de ‘aliens’ de schuld geven, terwijl ze het zelf gaan doen via een nep invasie… mooi spektakel erbij, vele getuigen, de MSM als buikspreekpop en whalla, meer dan de helft gelooft het en vraagt om actie tegen de nep invasie zodat ze nog meer op onschuldige mensen kunnen … whatever they want.

Sophie
Sophie
2 jaren geleden

We moeten beseffen dat ondanks alle technische wonderen, op de planeet aarde de meest verdichte vorm van leven heerst.
Dat betekent dat wij in het universum de primitiefste en minst ontwikkelde wezens zijn.
Wij denken met ons destructieve brein dat we de wijsheid in pacht hebben en boven al het leven zijn verheven.
Niets is minder waar.
Dus, wat wij buitenaardsen noemen, zullen ons alleen willen helpen en ondersteunen in onze ontwikkeling.
Ze zijn dienstbaar als wij erom vragen en zullen nooit ten nadele van de mensheid handelen.
Dat er ook een duistere kant bestaat, geloof ik best maar als wij die niet voeden, hebben ze geen macht.
Dat wij ze zien als vijand, zit in ONS brein! wat laat zien hoe hulpeloos wij ronddobberen in een eindeloze cirkel van geboorte en dood.
En geen idee hebben wat we in waarheid zijn.

Nog niet!
Nog niet!
2 jaren geleden

Ze zien ze vliegen!

Marc
Marc
2 jaren geleden

Project Blue Beam… Fake alien Invasion…. Zeg maar, de covid en climate clown wereld in het kwadraat. (Ik zeg niet dat buitenaardsen niet bestaan, maar als we binnenkort op het NOS worden bang gemaakt met Independence Day achtige beelden wees dan wantrouwend. We leven in een tijd waarin alles zal worden aangegrepen om de mensheid angst aan te jagen. Niets is meer wat het lijkt.

Back to top button
111
0
We lezen graag je reactie!x