Binnenland

Vrouwen worden verkracht omdat steden ontworpen zijn door mannen, wordt gesuggereerd in dit NOS-item

Help door deze info met jouw kennissen op je socials te delen!

Was Lisa maar op een ‘genderinclusief’ fietspad onderweg geweest, zo suggereerde Nieuwsuur. Ontwerper en onderzoeker Eva James mocht voor de camera vertellen dat steden historisch gezien zijn ontworpen door mannen en dat de beleidsmakers vaak ook mannen zijn, en dat het perspectief van vrouwen nooit goed is meegenomen.

Nieuwsuur wist te melden dat genderinclusief bouwen en ontwerpen in het buitenland, bijvoorbeeld in Zweden, al langer staande praktijk is. Volgens James zou inclusief ontwerpen ook hier standaard moeten zijn.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Op sociale media regent het kritische reacties op het item. “Wegkijken, het probleem niet benoemen, zelfs straatontwerpers krijgen subtiel de schuld van de moord – de massa-immigratie moet en zal in volle vaart doorgaan, schrijft medisch adviseur Wendy Mittemeijer.

(Video verwijderd? Klik hier...)

Parasieten zijn het

Vastgoedondernemer Erik de Vlieger noemt de NOS ‘duivelse mensen’. “Parasieten zijn het. Voor een salaris.” Hij voegt eraan toe dat vooral Nieuwsuur en NRC hem misselijk hebben gemaakt. “Nederland (althans een gedeelte) heeft mij doen inzien dat het mijn land niet meer is. Timmermans heeft het laatste zetje gegeven.”

De ironie is dat de vrouwelijke expert in het NOS-item een veilige openbare ruimte wil, ingericht ‘door de ogen van jonge vrouwen’ – maar een andere man daarvoor in de plaats stelt: Big Brother, zegt jurist Sietske Bergsma.

Dit gelul wordt geproduceerd van uw belastingcenten

Politicus en oud-journalist Sytse de Jong vindt dat experts zoals James in een inrichting horen.

“Dat ik daar nu niet eerder over had gedacht. Vrouwen worden verkracht omdat steden ontworpen zijn door mannen. Mensen, dit gelul wordt geproduceerd met uw belastingcenten,” merkt journalist Joost Niemöller nog op.

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

Interessant

Vond je dit belangrijk?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.9 109 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

93 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Geurtje
Geurtje
8 maanden geleden

De waanzin ten top !!
En dáár kijken we nog naar?

Cons
Cons
8 maanden geleden

Het is niet de straat die kwaad brengt naar de vrouw, het is de asociale zoeker met demonen in zijn hoofd die het kwaad brengt…

Charlotte
Charlotte
8 maanden geleden

Ongekend!… Iedere keer een ander item verzinnen om maar niet de schuld te geven aan migranten die het flikken! .
Dit slaat echt als een lul op een drumstel!….🙉🙈🤮🤮🤮🤮🤬🤬🤬🤬🤬

Kiekedief
Kiekedief
8 maanden geleden

Hun verstand is verdwenen .

ellie van Dommelen
ellie van Dommelen
8 maanden geleden

met deze onzin willen ze een opstap maken naar totale controle: overal camera’s, programma’s voor irisherkenning en weet ik veel wat nog meer. En dit allemaal onder het mom van veiligheid van vrouwen.

Jantina
Jantina
8 maanden geleden

Achterlijke redenering
Hoe erg kun je afglijden in deze ,, wereld ,, 1 hersencel brain !!

Barbara v/d Bend
Barbara v/d Bend
8 maanden geleden

En het schaap ook slikt het weer als zoete koek

Koddebeier
Koddebeier
8 maanden geleden

Trek is eindelijk de stekker eruit bij die NOS idioten !!

Deugniet
Deugniet
8 maanden geleden

Geen idee is te absurd om de aandacht af te leiden van het feit dat de samenleving wordt ontwricht door ongebreidelde massamigratie..

Poekie
Poekie
8 maanden geleden

We leven in een openbare psychiatrise inrichting met krankzinnige aan/in de top

Hoogerbeets
Hoogerbeets
8 maanden geleden

Nazi omroep stichting.

Draak
Draak
8 maanden geleden

Sweden has had the highest number of registered rape offences in Europe by a considerable extent. https://en.wikipedia.org/wiki/Rape_in_Sweden

Zweden is ook dat land waar gelukszoekers zich in getto’s opsluiten en van daaruit de boel waar mogelijk terroriseren. Lijkt mij niets iets om blij van te worden.

Genderinclusief is wat mij betreft zo langzamerhand een ander woord voor mannen en vrouwen voor de bus gooien. Het is per definitie niet goed of je nu een vrouw of een man bent. Helaas is ombouwen vooral een onsmakelijk giga projekt voor aasgieren.

In Nederland zijn zat mensvriendelijke wijken (hun tijd ver vooruit) ontwikkeld door mannen! Niet omdat ze man waren maar omdat in die tijd vooral mannen wijken ontwikkelden.

Actie.nu
Actie.nu
8 maanden geleden

Waarom heb ik toch het sterke vermoeden dat lisa een Psyop is.

Joost
Joost
8 maanden geleden

Verkrachtigs hoofdstad van Europa Gotenburg ligt volgens mij in Zweden ?

Dat zouden ze eigenlijk ook moeten melden om het verhaal compleet te maken.

Gerr
Gerr
8 maanden geleden

Zolang de media de olifant in de kamer niet durft te benoemen zullen er nog vele Lisa’s volgen

Joost
Joost
8 maanden geleden

Verkrachtings

Edward
Edward
8 maanden geleden

Waar is het verstand gebleven bij dit soort mensen. Benoem gewoon het probleem, massa immigratie, import van agressief tuig.

Koebe
Koebe
8 maanden geleden

“Nieuwsuur wist te melden dat genderinclusief bouwen en ontwerpen in het buitenland, bijvoorbeeld in Zweden, al langer staande praktijk is.”
Sinds wanneer is zweden veilig voor vrouwen?!?

Ron2
Ron2
8 maanden geleden

Ook mannen worden belaagd. Breda in de nacht twee jongens zwaar mishandeld door 4 mannen. Politie vraag of iemand iets gezien heeft, maar geeft géén signalement. Dan weet je wie het zijn nietwaar!!!!

Marrob BE
Marrob BE
8 maanden geleden

Moeten we daar nog ons ” belastinggeld ” aan besteden.
Weg met die mainstream media.

Marianne
Marianne
8 maanden geleden

In Zweden gebeuren zeker geen nare dingen?!

Marianne
Marianne
8 maanden geleden

Niet zo lang geleden waren er duizenden mensen beschikbaar om winkelwagentjes te tellen en de naleving van de 1,5 meter maatregelen te controleren. Voor uw veiligheid.

Uit Rotterdam
Uit Rotterdam
8 maanden geleden

Die lui zijn ziek in het hoofd. De NOS ik luister en kijk er al jaren niet naar.

Bas van Stapelberg
Bas van Stapelberg
8 maanden geleden

NOS zou door PVV GW worden aangepakt nou mooi niet. Heel de NOS moet vervangen worden van A tm Z..

Man on the moon
Man on the moon
8 maanden geleden

Al dat asiel tuig eruit !

Lizard
Lizard
8 maanden geleden

Ik kan al die bange vrouwen geruststellen.
Met dit soort oplossingen zullen ze nooit veilig zijn!!!
Als er een figuur rondloopt met dit soort plannen(verkrachten\moorden dus)vindt hij altijd wel een mogelijkheid om dit ten doen.
Dit heeft de geschiedenis allang bewezen.
Eigenlijk is dit soort uitwassen alleen te elimineren door dit soort gestoorde figuren op te ruimen.
En zijn de mensen die ze helpen niet veel beter(therapeuten/advocaten/rechters/en andere hulpverleners !!!!!!
Dit omdat een groot percentage van deze verkrachters/moordenaars toch weer in de herhaling valt.
It’s a mad world an i am in it.

Inhetmeer
Inhetmeer
8 maanden geleden

Mijn dochter leeft nog na te zijn gedrogeerd en verkracht……dus heb ik jaren werk gehad om haar weer op de been te krijgen.
Bij herhaling zal ik persoonlijk reageren….en wèl in de Haag.
Hypocriete schoftentroep. Onthou dat.

EUSSR aan de Noordzee
EUSSR aan de Noordzee
8 maanden geleden

Ze blijven maar uitvluchten zoeken waarom dingen gebeuren en willen absoluut niet toegeven wat de echte oorzaak is. Ze verzinnen de meest belachelijke hersenspinsels om maar niet te vermelden dat de asiel-industrie de oorzaak is.
We hebben hier te maken met geestelijk gestoorde en gehersenspoelde idioten die ons als heel volk de wetten voor willen schrijven.
Hetzelfde gedrag vertonen ze met de corona vaccinatieslachtoffers.
De plotselinge en onverwachte overlijdens, de turbokankers.
Dat wijten ze dan aan het corona virus.
En aan klimaatstress en de heetste zomer ooit en nog meer van die onzin.
Het is verachtelijk volk.

Eelke Piers
Eelke Piers
8 maanden geleden

Het zijn weer mannen die het voor de vrouwen veiliger moeten maken.
Mannen moeten de vrouwen dus weer beschermen, zich geborgen voelen. Terug naar de 50ger jaren met alle romantiek en de vrouwen in de keuken

EiKeL366
EiKeL366
8 maanden geleden

Zweden is ook gigantisch achteruit gegaan met betrekking tot veiligheid, 3x raden waarom…

ludo
ludo
8 maanden geleden

over welke mannen hebben zij het?????

Tom Poes
Tom Poes
8 maanden geleden

NOS= Nazi Ontiegelijke Sadisten. Triest dat wij voor deze landverraders moeten betalen. Nederland is “naar de vaantjes”, met geen dank aan de politiek!

Mark
Mark
8 maanden geleden

Ooohh jaa, wat zijn mannen toch dom. We hadden beter al die vrouwen vroeger die trotoirtegels bakstenen en dakpannen kunnen laten sjouwen. Dat had ons veel arbeidsintensief blessureleed gescheeld en dan hadden die vrouwen nu echt een veilig gevoel gehad. Nu half afrika komt binnewandelen met in elke gemeente een AZC. Het is dat ie gelukkig vast zit anders lach je toch je lul uit je broek. Wat een bulshit..!

TINTOR
TINTOR
8 maanden geleden

imigranten eruit ->terug

Soesman
Soesman
8 maanden geleden

Wat een titale onzin. Waar is de emansipatie van de vrouw. Zijn er geen vrouwlijke architekten of ontwikkelaars? Zij zeggen maar iets om populaire over te komen.

Eelke Piers
Eelke Piers
8 maanden geleden

Elke vrouw kleed zich om er zo sexsisch mogelijk uit te zien. Ik bedoel niet dat ze mooi willen zijn want dat is wat anders.
Ik ben 88 jaar en als ik nu 70 jaar jonger was en door de stad zou lopen dan zou liep ik altijd met een stijve rond rondlopen. Want wat zie ik? Meiden met een broek aan die niets meer verhult de broek die door een string in haar kont moet kruipen en van voren dat de schaamheuvel en soms de schaamlippen nog zichtbaar moeten zijn.
Een truitje of hempje aan waar de borsten uitpruilen en bijna over de straat rollen als het geen Maagdenburger halve bollen zijn. Daar steken ze dan je ogen wel mee uit. Ik vraag mij dan werkelijk af of de jongens tegenwoordig zoveel zelfbeheersing hebben of dat ze geen hormoontjes meer hebben omdat ze lam gespoten zijn. Dit laatste moet het wel zijn als ik zie dat het altijd bruine of zwarte mensen zijn die op de meiden reageren
Ik ben nu oud maar zie nog graag de schoonheden op staat en ben blij dat mijn hormoontjes mij met rust laten

Dubito
Dubito
8 maanden geleden

Afstudeeropdrachtje HBO?

Gerrit
Gerrit
8 maanden geleden

Hebben ze wel goed gekeken naar Zweden? De verkrachtingshub van Europa, door uiteraard door usual suspects.

Guus Velraeds
Guus Velraeds
8 maanden geleden

De over sterfte en onder geboorten heeft geen relatie met de spuitjes. Nu opnieuw dezelfde strategie. Het ligt aan alles maar niet aan de politiek gewilde verplaatsing van bevolkingsgroepen.

Marianne
Marianne
8 maanden geleden

In ditzelfde weekend is een man in Zeebrugge doodgeslagen, er worden 2 mannen gezocht (vermoedelijk uit Oost-Europa).
In Dresden stond een man met een mes te zwaaien.
Dit waren geen Henk en Gustav.
https://www.hln.be/brugge/ze-kochten-met-grote-glimlach-bier-in-de-nachtwinkel-politie-verspreidt-beelden-van-verdachten-van-moord-op-herwin-56-in-zeebrugge~abb6df04/
https://www.hln.be/buitenland/amerikaan-21-neergestoken-met-mes-nadat-hij-vrouwen-op-duitse-tram-probeerde-te-beschermen~aecb7a72/

AOTV
AOTV
8 maanden geleden

Dienstplicht invoeren voor elk kanspareltje. Wir schaffen dass….
Op nr bv Oekraïne, Syrië, you name it…
Of gewoon nr huis…

Yorianne
Yorianne
8 maanden geleden

Over Zweden gesproken… De misdaad is daar sinds de massa-instroom van “asielzoekers” geëxplodeerd. Maar dat hoor je juffertje James niet benoemen.

Janny
Janny
8 maanden geleden

Wij kijken helemaal geen nieuws meer , lekker rustig ,en die verschrikkelijke Leeuwarder Courant hebben we sinds een paar maanden niet meer wat een rust in ons hoofd

Jroam
Jroam
8 maanden geleden

Nee hoor!
Deze dingen kunnen gebeuren door de wegkijkers!
Door ´t Verraad Van Nederland!
Door de Nazi Liefhebbers.

“Extreem Rechts maakt zielige vluchteling dood”,
had een kop geluid wanneer er ter bescherming van een Lisa was opgetreden!

Zo’n volksverrader van een niet westers volk, had niet eens durven, om met de gedachte rond mogen lopen, een ander lastig te vallen.

Als er nu zo’n volksverraders van een niet westers volk rond loopt met zo’n gedachten, dan wordt hij aangemoedigd door de volksverraders van Nederland!
Het sLinkse tuig!

Kari Sorjonen
Kari Sorjonen
8 maanden geleden

De linkse corrupten willen vrouwen bang maken voor maken om de wereldbevolking in te perken.

Daarnaast verdienen partijen als D66 tonnen aan de rechtszaken. Erger dan nazisme in mijn ogen, zo destructief, zo door en door verrot….

jacob
jacob
8 maanden geleden

Staatsmedia mag voor mij opgeheven worden!zonde voor mijn belastinggeld

Marc
Marc
8 maanden geleden

Het journaal van het Nederlandse Omroep Schandaal.

Lobezno
Lobezno
8 maanden geleden

Het is nu echt tijd voor een flinke oorlog, ruimt gelijk een hoop idioten op.

Pieter
Pieter
8 maanden geleden

Vrouwen worden verkracht omdat steden ontworpen zijn door mannen…
Welke deugkneus heeft dit nou weer bedacht ?

joppe
joppe
8 maanden geleden

In de straatinterviews word er een beeld geschetst dat er nooit geen 17 jarige jongens om het leven komen door een geweldsmisdrijf. Onwaarschijnlijke vooringenomenheid van de nos.

pipo
pipo
8 maanden geleden

Allemaal omdat ze het beestje, hun eigen gekreerde probleem
niet bij de naam durven te noemen.[Medeplichtigheid aan de teloorgang
van Nederland]

Realist
Realist
8 maanden geleden

Nederlandse feministen protesteren tegen ‘femicide’ in plaats van migrantenmoordenaar van 17-jarig meisje Het was zijn derde seksuele misdaad in vijf dagen.

https://www.frontpagemag.com/dutch-feminists-protest-femicide-instead-of-migrant-killer-of-17-year-old-girl/

Dick
Dick
8 maanden geleden

” mevrouw ” James had moeten weglopen, voordat die betonblok op haar hoofd terecht kwam.

Regina Spijsters
Regina Spijsters
8 maanden geleden

Minderjarige jongens worden ook mishandelt en af en toe vermoord. Maar daar hoor je alleen iets over als de dader autochtoon is. Alle andere misdaden worden onder het tapijt geveegd.
De samenleving is gewoon gewelddadiger geworden. En ra ra, wie dat heel goed uitkomt.

Vrijheid
Vrijheid
8 maanden geleden

Er zouden aanzienlijk minder verkrachtingen zijn als we per direct een asiel stop invoeren en die criminelen uit derde wereld gevangenissen die hier gedumpt worden niet meer binnen zouden laten.

God wint altijd
God wint altijd
8 maanden geleden

maak mannen nog meer vrouwelijk. Ze willen mannen met lage testesteron gehalte zodat mannen niet opstaan tegen criminele organisaties.

Jack
Jack
8 maanden geleden

De media is totaal losgezongen van de realiteit.
Ze verzinnen vanalles zodat ze het maar niet over het echte probleem hoeven te hebben.

Het zijn landverraders en NSBers !

yvja
yvja
8 maanden geleden

Ja en echt Te Gek voor Woorden dit stompzinnige geloof en gesteund door de NOS en afkomstig van SCHOOF en de NCTV!!!

Maria
Maria
8 maanden geleden

Vreselijk dit 😤😤😤. Mannen zijn de problemen niet maar de overheid dat zomaar iedereen binnen laten. Ik ben zelf door zo een idioot aangesproken hij vraagt is ik dachten ok 😳 hij zegt ik wil jij N…. Maar gelukkig was overdag en ik begon idioot en te S….🤬. Wou hem van zijn fiets af….maar dat mag niet ik ben fout 😡😡

Fisk foar weet
Fisk foar weet
8 maanden geleden

Eva is een onderzoekster. Ze heeft eierstokken en schaamlippen. Als ze die niet had gehad was ze een onderzoeker geweest.

Boos
Boos
5 maanden geleden

Vandaag alweer nep nieuws, aardbeving Groningen vannacht mem zegt dan ze zijn gestopt ! Ze zijn niet gestopt ze pompen harder dan ooit uit die grote bel. We worden besodemieterd oa Warffum wordt er vollop gas gepompt!

Back to top button
93
0
We lezen graag je reactie!x