Bewustzijn

“We zijn compleet vergeten wie we werkelijk zijn”

Help door dit met je vrienden op je social netwerk te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Frits Evelein nam in 2011 ontslag als docent aan universiteit en conservatorium, kocht een grote computer en vertrok naar de Pyreneeën om een muziekvorm te gaan maken. Music from Source noemt hij het. “Ik ging van dag tot dag leven als vrije kunstenaar.”

Toen hij 15 jaar oud was had hij naar eigen zeggen al een ‘bijzonder mystieke ervaring’. In een visioen zag hij ontelbare universa als één levend geheel. “Ik was het scheppende bewustzijn ervan én kon het bekijken.”

---Lees verder na dit advertentieblokje---
"We zijn compleet vergeten wie we werkelijk zijn"
Frits Evelein

“In essentie is alles energie en bewustzijn,” legt de 57-jarige Evelein uit. “Wij mensen zijn een expressie van het universele bewustzijn dat ik de Bron noem. Afhankelijk van je ontwaken en gevoeligheid brengt mijn muziek je in contact met je universele frequenties. Dit varieert van een diep gevoel van ontspanning tot een gevoel van loslaten van diepe vermoeidheid en opgeslotenheid, stress, verwarring, pijn en onrust.”

“Elke gedachte en elk gevoel is een energie,” gaat hij verder “Lage energie (zoals angst, verdriet, eenzaamheid, verwarring) blokkeert de verbinding met de Bron en creëert dus meer isolement. Deze deken van angst en isolatie maakt dat we compleet vergeten zijn wie we werkelijk zijn. Maar mensen hebben altijd de kans zich te richten op hun werkelijke essentie.”

Evelein zegt zich vrij, gezond en bewust te voelen. “Ik word niet langer geleefd door hypotheek, payroll en 9 tot 5,” zegt hij. Het kwartje viel bij hem naar eigen zeggen op 28 september 2010. Hij voelde dat hij, om op een compleet nieuwe wijze te kunnen creëren, zelf nieuw moest worden. Hij wilde nieuwe dingen maken zonder beperkt te worden door tradities en opvattingen van anderen.

[De Betuwe/De Nieuwe Krant]

Interessant

Vind je deze info interessant?
Deel het met iedereen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
0 0 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

26 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
rop
rop
11 jaren geleden

Inderdaad ,we zijn vergeten wie we zijn , en wat zijn we, we zijn een leven in vorm ,[lichaam]met een bewustzijn, die zo ruim en groot kan zijn als het gehele universum, de beperkingen van een lichaam met een IK gerichte Ego, houd het lichaam en denken op aards niveau gevangen, het is een beperkte gedachte/denken als het IK-gerichte ego op aards niveau alleen maar in aardse vormen denkt ,zo beperkt het bewustzijn zich zelf tot de IK en de Ego zich zelf tot gevangenschap op het aardse denken , de gevangenschap is de dualiteit van de gedachte in denken van goed en dat is slecht , dat geeft een beperkte inzicht op aards niveau, en creëert dualistische vormen waarin slecht tegenover goed word geplaats, en andersom, het is de gevangenschap op aards niveau, zij komt alleen maar voor hier op aarde. Zo blijft bewustzijn aards gericht, beïnvloed en beperkt tot gedachte/denken op aards niveau van het IK gerichte ego, de niet anders kan dat dualiteit creëren ,als je deze dualiteit laat oplossen door deze beperkingen te doorzien dan verruimt het bewustzijn en word het universeel een zonder de beperkingen van goed en dat is slecht, en ontstijgt zij de op aards niveau de IK Gerichte Ego, deze bestaat dan gewoonweg niet meer,, dan word het lichaam en het leven in vorm een stuk gemakkelijker met een universele vrijheid zonder de beperkte gedachte van de op aard gerichte IK en de Ego.. het aardse beperkte niveau word dan een universele kracht in denken en doen met een bewustzijn van het universele ruimte ..

Elise49
Elise49
11 jaren geleden

Lage energie veroorzaakt angst enz. Al onze communicatiemiddelen gaan over lage frequentie/energiegolven. Je lichaam blijft dus in de lage hangen. Veel mensen horen het niet en is dus een dodelijk onzichtbaar wapen. Sommige mensen dus wel: zie de brom. Ook ik heb een periode meegemaakt dat ik niet kon slapen van een bromtoon. Het is een nachtmerrie. Gelukkig hoor ik die niet meer. En ik denk dat het met satellietverbindingen te maken heeft. google-earth bv.
Je lichaam bestaat uit water/zuurstof enz. Als er dus een druk op komt, hoe klein die ook is, dan verandert die samenstelling als het lang duurt. Er ontstaat dus een soort van flux. Dit verklaart de vele hersenbloedingen en andere ziektes. En onverklaarbare explosies in de lucht enz.
Wat is flux? Normaal houden 2 elementen elkaar in evenwicht. Komt daar een element bij, bv, druk dan verandert die samenstelling en kan tot een climax(ontploffing) komen. Lees basistheorie over atomen. of bekijk filmpje over de brom wat golven doen.
Je kunt dus wel je geest uploaden, maar je lichaam doet niet mee. In feite houd je je dus voor de gek. Geest en lichaam moeten blijven samenwerken om gezond te blijven.
Al die berichten over hoger bewustzijn lijdt af van het eigenlijk probleem! Agenda 21/globalisering/mondialisering. Mensen gelijk maken/ziek maken via communicatiemiddelen.

Elise49
Elise49
11 jaren geleden

Lijdt moet leidt zijn, maar de gevolgen zijn: lijden.

Drac
Drac
11 jaren geleden

Leuk een aardig zo praten maar het is totaal niet te doen om zo te leven in deze wereld. Zonder geld geen dak boven je hoofd en geen voedsel en geen schoon drinkwater. Dan heb je nog mensen die al doen wat ze willen zoals het verkrachten van kinderen of het beroven van hun medemens. Dit soort praktijken zullen altijd bestaan en hebben we dus mensen nodig zoals de politie om ons te beschermen tegen dit soort lui. We kunnen wel nu zo sprookjesachtig gaan filosoferen maar de werkelijkheid is anders. We leven in het nu en niet in een fantasiewereld. Natuurlijk zijn er mensen met een geweten en respect voor hun medemens. Deze mensen zijn in mijn ogen de echte mens zoals ze bedoeld zijn met een ziel. Maar helaas zijn er ook mensen zonder ziel en geweten en die in staat zijn om de andere bewust te doden. Dus hebben we een type mens nodig om ons weer te beschermen.

duitinzakje
duitinzakje
11 jaren geleden

Al die verhalen over je eigen oorsprong (de bron) opzoeken zijn mooi, maar je moet het wel kunnen. Wie kan zich een huisje in de Pyreneeën veroorloven? Meneer heeft waarschijnlijk zoveel geld verdient in zijn werkzame bestaan in de samenleving dat hij dit kan. Het is hem van harte gegund, daar niet van. Mijn vraag is echter, hoeveel mensen heeft meneer dagelijks nodig om überhaupt op zoek te kunnen? De boer; bakker; slager; electriciën; eventueel een dokter en apotheker, enz. enz. Wat nu als al die mensen vandaag besluiten om ook op zoek te gaan naar de eigen oorsprong? Dan komen we uit in een volledig ‘geatomiseerde’ wereld waarin mensen allemaal druk doende zijn met het de eigen oorsprong. Maar wie verbouwt dan onze groenten en graan; wie bakt het brood; wie herstelt de electriciteit voor meneer zodat hij wel kan blijven computeren??

Wat ik wil zeggen is dat meneer de weg gaat van de eenling die het zich kan permitteren, zoals in de jaren zestig/zeventig al die popsterren met miljoenen op de bank naar India afreisden omdat dáár het grote geluk te vinden zou zijn. Lulkoek allemaal en nog bedrog op de koop toe. Zie de interviews met Youri Bezmenov op youtube. Hij vertelt dat het een opzteje was van de communisten om Westerse jongeren met een voorbeeldfunctie erin te luizen en daarmee de gehele westerse jeugd los te weken van hun eigen traditie en religie: het Christendom! Want het Christendom – niet protestantisme, dat is geen Christendom! – was en is steeds weer de grote vijand van de global power elite. Het Christendom leert je n.l. in samenlevingsverbanden te leven: huwelijk; gezin; familie; parochie; gemeente; natie enz. enz. En sterke samenlevingsverbanden verkleinen de macht en controle van de power elite. Het Christendom leert je nu juist om over je eigen schaduw heen te springen en daarmee jezelf op te tillen.

Michael Jacobs
Michael Jacobs
11 jaren geleden

Wie zegt ‘vergeten’ te zijn wie hij is neemt zichzelf en zijn toehoorders grondig in de maling. 🙂

Kalki
Kalki
11 jaren geleden

Wij zijn door Buitenaardsen gekreerd.

Elise49
Elise49
11 jaren geleden

Misschien wordt het duidelijker wat ik bedoel, als je de mythes gaat lezen. Zelf vind ik de Scandinavische versie heel duidelijk. Levensboom/onder en boven hel/trollen/elfjes enz. Dit moet je verplaatsen naar het nu. Zie de benoemingen als energieën.

Faith
Faith
11 jaren geleden

Dank je Elize voor je, alweer, intense en nadrukkelijke aanwezigheid hier. Je lijkt behoorlijk in paniek, maar het is wat Eva zegt: laat iedereen doen wat ie vind dat ie moet doen, het loopt toch zoals het moet lopen en dat is echt voor iedereen anders, simpelweg omdat we allemaal op verschillende bewustzijns levels zitten.

Rosita
Rosita
11 jaren geleden

Volgens mij denken wij veel te moeilijk. Naar mijn beleving en inzichten zit God en de duivel in ieder van ons en wanneer we negatieve gedachtes hebben en wanneer ons ego praat dan heerst de duivel. Daarom gaat het momenteel ook zo slecht met de aarde. Deze mogen we overwinnen door eerst ons verleden te vergeven, mensen en situaties (óók vorige levens) én jeZELF vergeven. Vergiffenis is echt een toverwoord. Opzeggen in gedachten is voldoende, want alle gedachtes worden gehoord. Daarna is het de kunst om alle chakra’s weer in balans te krijgen, dit werkt perfect via youtube filmpjes. En wanneer dit gelukt is zijn we klaar voor verlichting en wanneer we verlicht zijn kan het slechte ons niet meer raken. Verlichting is niet ver weg, het is niet alleen voor de Tibetaanse monniken die de hele dag alleen maar mediteren. We zijn in een nieuwe ’tijd’ terecht gekomen.

Glenn57
Glenn57
11 jaren geleden

Synthetisch…???

Als de mens het resultaat van de natuur (en evolutie) is, is NIETS synthetisch. Alles is een logisch gevolg/vervolg van de natuur…!

Richard
Richard
11 jaren geleden

Waarom zou ik iets speciaals moeten doen om bij mijzelf te zijn? Ik ben er.Bij elke handeling die ik verricht. Indrukken, impulsen daarna gevoelens gaan door alle lagen van mijn “zijn’. Via mij zintuigen naar mijn hersenen en mijn denken komt daarna. Ik ben gewaar.

redice
redice
11 jaren geleden

als je naar zijn site gaat en je wil de muziek beluisteren…20 euro..wat een grap. het gaat hem dus enkel om het geld…

Back to top button
26
0
We lezen graag je reactie!x