Wat is er aan de hand in Europa dat wij Amerika slaafs volgen in een uitzichtloos conflict met Rusland?
In officiële Amerikaanse documenten wordt uit de doeken gedaan hoe de westerse hegemonie moet worden beschermd.
Emeritus hoogleraar Kees van der Pijl heeft de stukken gelezen en zegt dat er hele strategieën in zijn uitgewerkt over de manier waarop je bepaalde Amerikaanse minderheidsgroepen onder de duim kunt houden.
Provoceren tot geweld
De documenten, die zijn opgesteld door kringen rond het Pentagon, maken vooral duidelijk hoe men het Midden-Oosten eronder wil houden, namelijk door de lokale bevolking actief te provoceren tot geweld. Terrorisme dus.
Vervolgens kan het gebied waar het geweld is gepleegd worden onderdrukt.
Of zoals Carl von Clausewitz zei: “Oorlog is enkel de voortzetting van politiek met andere middelen.”
Bedreigd
Het wordt nu steeds duidelijker dat de hegemonie van het Westen na 500 jaar wordt bedreigd, met name door Rusland en China. Oorlog lijkt het enige resterende machtsmiddel te zijn.
Zo is Amerika van plan zijn vloot richting China te verplaatsen. Ondertussen wordt Rusland te pas en te onpas gedemoniseerd.
Sombere voorspel
Van der Pijl vraagt zich nu af wie zich zich in Europa gaat verzetten tegen de toenemende animositeit jegens Rusland.
De geschiedenis lijkt ons het sombere voorspel te tonen van een wereldwijd conflict.
Bekijk het hele gesprek hieronder:






Sociaal-psychologe hekelt onafgebroken indoctrinatie door MSM over klimaat. Waarom berichten ze hier niet of nauwelijks over?
Satelliet spot ‘enorm object onder ijsvlakte Antarctica’
Hier de 49 mensen die hebben gefaald in hun taak om onze rechten te beschermen: ‘Een schande’
Wetenschappers vinden bewijs voor vierde dimensie. Dit kan belangrijke implicaties hebben
Verborgen schatten in het junk-DNA
Break the System: Waanzinnig protest in Nederland lijkt werkelijkheid te worden
Farmabedrijven verwikkeld in race om turbokankers te behandelen, iedereen wil graantje meepikken
Verbazingwekkende graancirkel ontdekt bij Stonehenge
Beelden tonen geïsoleerde Braziliaanse indianenstam