Het ministerie van Defensie gaat maar liefst 14 Leopard-tanks naar Oekraïne sturen. “Ze zijn stapelgek,” zegt journalist Joost Niemoller. Hij wijst erop dat er al in no time tientallen werden uitgeschakeld. “De Russen maken er gehakt van!”
Niemoller stelt op basis van fotobewijzen en na aftrek van dubbelopnames dat er bij het Oekraïense tegenoffensief tot nu toe minstens 29 Leopards zijn vernietigd met goedkope Russische drones, doorsnee mijnen en nog geen enkele keer door een confrontatie met een Russische tank.
Wat schrijft het ministerie van Ollongren? “Met de Leopard 2A4-gevechtstank kan Oekraïne overwicht krijgen op het gevechtsveld. De grote vuurkracht, goede bescherming en snelheid van deze gevechtstank maakt dat mogelijk.”
Door de plee spoelen
En verder: “Nederland en Denemarken delen samen de kosten voor de aankoop van de Leopard 2A4’s. Het gaat om ongeveer 165 miljoen euro.”
Niemoller: “Die 165 miljoen (en het zal vast meer worden, want het wordt altijd meer) kun je dus beter direct door de plee spoelen!”
“Die arme donders die in dat ding zitten, zien hun Russische tegenstanders niet eens aankomen. De gevechtshelikopter Ka-58 kan van achter de eigen linies deze doodskisten uitschakelen. Wat een waanzin!” voegt neuroloog Jan Bonte toe.
Steeds meer Nederlanders in de problemen
Ondertussen schrijft het Armoedefonds in een persbericht dat steeds meer mensen financieel in de problemen komen door de prijsstijgingen.
Uit onderzoek blijkt dat 64 procent van de lokale hulporganisaties een stijging ziet in het aantal hulpvragen dat zij ontvangen sinds het afgelopen halfjaar. Steeds meer mensen kunnen de boodschappen of energierekening niet meer betalen.
Het absurde klimaatbeleid offert juist mensen met een kleine beurs, de armen dus, op het altaar van “het klimaat” omdat zij de hoge energieprijzen niet kunnen betalen: https://t.co/0wSxoHFq42 Armoedefonds: “Steeds meer mensen komen financieel in de problemen door prijsstijgingen” pic.twitter.com/QN4yunu5dH
— Pepijn van Houwelingen (@PvanHouwelingen) July 25, 2023
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Australiër gearresteerd omdat hij zijn stervende dochtertje (2) met cannabisolie behandelt
Afrikaanse tempels van de Anunnaki
Verkiezingssoftware getest door bedrijf dat is opgericht door lid Kiesraad: ‘Slager die zijn eigen vlees keurt?’
Gideon van Meijeren legt bloot: ‘De Europese Unie is niet wat zij beweert te zijn’
Wetenschapper ontslagen én gecensureerd om coronakritiek: ‘Het wordt me onmogelijk gemaakt’
Je lichaam effectief ontgiften met oil pulling of olie trekken
Ontstellende analyse: We zitten inmiddels op 15 miljoen sterfgevallen en 60 miljoen invaliden
De monarchie is gestoord en vergelijkbaar met een virus. Deze schrijver maakt gehakt van de royals
Planeet aarde is een slavenkolonie die wordt gerund en beheerd door één misdaadsyndicaat