Wat je ook doet, laat je niet vaccineren. Het is vergif, het vergiftigt je hele lichaam. Dat zei Julie, die in maart de AstraZeneca-prik heeft gehaald, na een coronademonstratie in Londen in gesprek met de groep Resistance GB. Ze kreeg AstraZeneca omdat de andere vaccins een bestanddeel bevatten waar ze allergisch voor is.
Enkele dagen nadat ze het vaccin had genomen, kreeg ze last van hoofdpijn en begon ze bloed op te hoesten. Ze bleek een bloedprop te hebben, waar ze bloedverdunners voor kreeg.
Gezichtsverlamming
Julie lijdt aan geheugenverlies, heeft de aangezichtsverlamming van Bell en het ziekenhuis is haar papieren ‘kwijtgeraakt’. Dat gebeurde nadat het personeel erachter was gekomen dat ze een vrijheidsstrijder is.
Ook moet ze te allen tijde een epipen bij zich dragen vanwege ernstige allergische reacties. Ze trilt en beeft, laat dingen vallen, vergeet dingen en heeft geen gevoel in haar vingers en een deel van haar been. “De artsen zeggen tegen me dat het komt door depressie en angst.”
Ziek en moe
Ze zei dat haar ouders allebei volledig gevaccineerd zijn en maar niet kunnen begrijpen waarom ze zo ziek en moe zijn. Julie zei er alles aan te doen om te voorkomen dat haar zoon gevaccineerd wordt.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Mysterieuze vormen ontdekt voor de kust van Florida. Zijn dit twee piramides?
Colloïdaal zilver effectief tegen meer dan 650 ziekmakers
Vaccins: Antilichamen niet nodig om virussen onschadelijk te maken
Vrijspraak voor dappere dokters: ‘De Jonge is hier duidelijk de schobbejak’
Voorzitter artsenvakbond Tokio raadt alle artsen aan ivermectine te gebruiken in strijd tegen covid
Zo antwoordt Pieter Omtzigt op de vraag of hij partijen UITSLUIT
‘Past niet in het narratief’: 26 procent meer zee-ijs op de Noordpool tijdens minimum dan in 2012
Nieuwsuur-reporter noemt verslaggever die wordt aangereden door politieshovel ‘snowflake’: ‘Ongekend’
Paddo’s als behandeling voor depressie