CoronaBinnenland

Wat proberen ze te verbergen?

Help mee door deze info met iederen die je kent op je socials te delen!

Demissionair minister Van Weyenberg van Financiën heeft de Tweede Kamer antwoorden op Kamervragen gestuurd over de archivering van chatberichten over en tijdens de coronapandemie. De vragen zijn gesteld door Kamerleden Van Hijum en Omtzigt van NSC.

De minister heeft documenten toegevoegd waaruit blijkt dat de berichten op de telefoon van Sigrid Kaag zijn veiliggesteld, maar dat vijf functionarissen niet meer werkzaam zijn bij Financiën en dat daarvan geen chatberichten zijn veiliggesteld.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/04/NFN-donatie-banner.png

In de documenten wordt verder opgemerkt dat conversaties in andere apps, zoals Signal, niet geëxporteerd kunnen worden. ‘Het gebruik hiervan wordt daarom vooralsnog afgeraden’, valt te lezen.

Signal

Terreurbestrijder NCTV is aangewezen als verantwoordelijke om de archivering te coördineren en zorg te dragen dat alle relevante informatie over COVID-19 in kaart wordt gebracht.

Onderzoeksjournalist Marc van der Vegt van het Wob-team ontdekte dat binnen het ministerie van Binnenlandse Zaken, het ministerie van VWS én de NCTV werd gecommuniceerd over het gebruik van Signal, een app die dus wordt afgeraden omdat berichten dan niet kunnen worden gearchiveerd.

Zo schreef een ambtenaar van Binnenlandse Zaken op 22 april 2021 in een e-mail over de coronavaccins: “Ik heb inmiddels Signal geïnstalleerd.”

ber

ber

Levering van coronavaccins

Binnenlandse Zaken zette bovendien een Signal-groep op voor signalen van ‘desinformatie’.

Een medewerker van de NCTV schreef op 20 april datzelfde jaar: ‘Ja, zal hem ook even delen in de Signal-groep. Heb je Signal? Dan voeg ik je nog even toe.”

Op 14 augustus 2020 schreef een ambtenaar van VWS dat het contract met de EU over de levering van coronavaccins alleen kan worden ondertekend met de gevraagde software. Het ging daarbij specifiek om Signal.

Privélaptop

In de e-mail staat verder dat er gezocht wordt naar alternatieven, ‘bijvoorbeeld een privélaptop’.

Verder lezen we in vrijgegeven stukken over de Corona Gedragsunit van het RIVM: “Gaan we als gedragsunit over op Signal?”

Wat proberen ze te verbergen?

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

4.9 163 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vond je deze info interessant?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

49 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
De Haag
De Haag
1 jaar geleden

De Cojona “testen” zijn in 2019 al besteld door de EU.
Ra Ra hoe kan dat?

Rimuru Tempest
Rimuru Tempest
1 jaar geleden

Duidelijk dat de NCTV de bevolking als terroristen beschouwd! Weg met die maniakken!

Margie
Margie
1 jaar geleden

Oooohhhh my God. Die foto. !!!!!!! Was zo blij dat je die griezelkop niet meer zag. Je kunt zien aan die kop dat er iets niet helemaal klopt. 🤢🤢🤢🤢🤢🤮🤮🤮🤮🤮🤮

JollyJoker
JollyJoker
1 jaar geleden

Als je naar de ogen van mevr. Kaag kijkt zie je de duivel zelf.

AIDLNZSDWAHW.
AIDLNZSDWAHW.
1 jaar geleden

Hoogste tijd voor een héle díkke vétte Hack!!!!!!!!

Andre Breems
Andre Breems
1 jaar geleden

Dan hoeven zij voor mij niks meer te onderzoeken dan zijn zij allemaal schuldig aan moord met voorbedachte raden en moeten levenslang opgesloten worden.

Henk Huitsing
Henk Huitsing
1 jaar geleden

Het zijn en blijven laffe honden. Overigens Signal is gewoon in Signal te lezen, waarom zou het geëxporteerd moeten worden? Geef inzage in de originele bestanden. De Tweede Kamer is de Tweede Kamer! Het gaat niet eens om de Wet Open Overheid. Leugens. En ja, waarom de NTCV laten archiveren? Heel vreemd, ofwel: verdacht!

Jan
Jan
1 jaar geleden

Ze hebben zo veel te verbergen, die beerput moet open !!

Marrob BE
Marrob BE
1 jaar geleden

Ze zijn de schaamte voorbij.
Verbergen helemaal niets.
Oppakken en opsluiten.

Adriana
Adriana
1 jaar geleden

Ik mis idd de hackers. Alles kan gehackt worden, ook alle verborgen emails,sms berichten, app berichten enz. Het is 1 grote mindf*ck en een heleboel lafaards. Helaas heb ik de kennis niet. Maar iedereen die, klein of groot, een bijdrage levert wordt door mij zeer gewaardeerd! Als is het mond op mond om mensen wakker te maken. Elke bijdrage helpt♥️💯🙏🏾✌️

Johan Duinkerken
Johan Duinkerken
1 jaar geleden

NCTV die haar eigen regels niet naleeft. Goh! Wat een verrassing!

Ideetje. Kunnen we de NCTV niet gewoon afschaffen?

Jef
Jef
1 jaar geleden

Wat ze proberen te verbergen? Alles zo ongeveer. Ze hebben het zwaard opgepakt tegen hun bevolking. Prima, maar vecht dan ook tegen je bevolking. Of hebben ze daar eigenlijk gewoon niet de ballen voor? Kom maar op.

jack
jack
1 jaar geleden

Het bekende verhaal, je mag niet weten wat je al weet !

Jocye
Jocye
1 jaar geleden

Wat proberen ze niet te verbergen kan dr better staan .

Vrijheidstrijder
Vrijheidstrijder
1 jaar geleden

Precies. “Terreurbestrijder NCTV is aangewezen als verantwoordelijke om de archivering te coördineren”. De NCTV die gaat over coördineren van data archivering. Werkelijk hilarisch. De NCTV is het lokale middelpunt van de VN/WHO/NAVO totalitaire coup die Nederland reeds compleet heeft omgevormd tot een ideologische technocratie. WCgans die wc eend controleert.

Rinus
Rinus
1 jaar geleden

De moord op duizenden mensen dat willen ze verbergen

Omdenker
Omdenker
1 jaar geleden

Wat proberen ze te verbergen? Uh… alles?

Snappie
Snappie
1 jaar geleden

Leugens verbergen is een dagtaak van corrupte ambtenaren en politici.

malion
malion
1 jaar geleden

Moet ik weer naar dat nare mens kijken!

Hun kwaadaardige duistere geheimen mogen niet openbaar worden.
Het is zeker niet iets om het volk tegen narigheid te beschermen, dat is al lang heel duidelijk.

Spooked
Spooked
1 jaar geleden

Vieze smerige criminelen

Mikkel
Mikkel
1 jaar geleden

En de berichten die ze zelf gewist hebben? Daar zal nooit meer iemand bij kunnen. Misdadigers wissen zoveel mogelijk de sporen van hun misdaden.

Hans
Hans
1 jaar geleden

Wat proberen ze te verbergen? Dat is niet moeilijk te raden: ze hebben er een grote puinhoop van gemaakt en zijn volop bezig de sporen uit te wissen.
Eindelijk begint de Tweede Kamer- commissie Corona maar het feit dat de voorzitter denkt drie (!) jaar nodig te hebben belooft niet veel goeds. Dat worden weer vele momenten van vergeetachtigheid en toneelstukjes van heb ik jou daar.
Inderdaad een niet al te best vooruitzicht!

Johan Bosman
Johan Bosman
1 jaar geleden

Wat ze proberen te verbergen? Dat ze met uitzondering van het FvD allemaal hun uiterste doen om agenda 2030 er door te drukken. Verder horen we niet veel meer van al die stumpers die vóór en kort na de verkiezingen zo ontzettend blij waren met Wilders, Bosma, Omtzigt en Ma Flodder. Mensen worden niet bedrogen maar bedriegen zichzelf. Maar daar komen ze nooit achter. Dat staat hun ego miet toe.

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
1 jaar geleden

DIT TOONT OOK WEER DE CORRUPTIE AAN EN DE COUP DIE GEPLEEGD IS DOOR WEF YOUNG GLOBAL LEADERS ‼️

Lusje
Lusje
1 jaar geleden

Veel te verbergen! alles valt te hacken. Signal , whatsapp, emails… Maar technische zijn ze beschermd of onschendbaar.

Henk Azie
Henk Azie
1 jaar geleden

Hoe kan dat is vragen naar de bekende weg

Er is in dit land geen plek voor censuur
Er is in dit land geen plek voor censuur
1 jaar geleden

“Wat proberen ze te verbergen ?”

Ja, WAT zou dat toch zijn hè ?

Misschien het geheime recept voor falafel van Sigrid kaag haar schoonmoeder.

Misschien het feit dat die overheidsmedewerkers wc papier mee naar huis genomen hadden en zo de staat op extra onkosten gejaagd hebben.

Het zal toch niet zo zijn dat ze hun staatsondermijnende en anti democratische wangedrag onder tafel proberen te houden ?

Julia
Julia
1 jaar geleden

Het is diep treurig gesteld met de politici de ene vlucht gevolgd door de andere allemaal om hun verantwoordelijkheden te ontlopen. Een nieuw kabinet is uitzichtloos dus houden we de onderdrukking en waanzin van het demissionair Rutte Kartel. Rutte heeft eenmaal de waarheid gezegd namelijk dat wij voorlopig nog niet van hem af zijn en Kaag heeft eenmaal de waarheid gezegd dat we er allemaal armer op zullen worden. Vertrouwen in de politiek kan geen weldenkend mens meer hebben het is een schande hoe het volk is en voorlopig wordt geterrorisseerd, voorgelogen en tot op het bot wordt uitgekleed door dit soort verraders van eigen land en volk.

de leugen regeert
de leugen regeert
1 jaar geleden

Ze proberen alle leugens en bedrog te verbergen omdat er dan ineens alle ogens van de domme schapen open zouden gaan met ernstige gevolgen voor de Eu ,WEF, WHO en de Klimaat , CO 2 en de stikstof leugens bij openbaarheid stort alles als een kaartenhuis in elkaar en gaat de beerput helemaal open

yvja
yvja
1 jaar geleden

DE WERKELIJKE OPRECHTHEID misschiennnn?????!!!!!

Archibald
Archibald
1 jaar geleden

Ambtenaren zijn smerige ratten/ paradieten

Back to top button
49
0
We lezen graag je reactie!x