Krist Novoselic en Dave Grohl, de overgebleven leden van Nirvana, hebben via Facebook gereageerd op een nieuwe complottheorie rond het overlijden van Kurt Cobain waar de Daily Mail over schrijft.
Ramiro Saavedra uit Peru imiteert zijn idool met zoveel overgave dat fans ervan overtuigd waren dat Kurt nog leeft. De Zuid-Amerikaan speelt in tegenstelling tot Cobain rechtshandig gitaar.
De band plaatste op Facebook een cynische reactie op alle ophef: “Het is waar, Kurt [Cobain] leeft. Hij had tijd nodig om gitaar te leren spelen met zijn rechterhand. Gitaren voor linkshandigen zijn moeilijk te vinden. We zijn zo blij dat we hem terug hebben en vergeven hem voor alle droefheid waarmee hij onze harten zo geraakt heeft.”
Cobain werd in 1994 dood gevonden in zijn woning in Seattle. Sindsdien blijft het samenzweringstheorieën regenen.
[GVA]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Lange Frans: Hoe Ferd Grapperhaus pedofilie onder het tapijt moffelt
9/11 was een complot, bedacht binnen de hoogste regionen van de Amerikaanse overheid. Lange Frans gaat in op complottheorieën
Grote studie: Marslanders ontdekten in 1976 buitenaards leven (en het bestaat nog steeds)
Telegraaf-hoofdredacteur geconfronteerd na nazi-cartoon Lidewij de Vos: ‘Smakeloos, maar moet kunnen’
VIDEO: Illegale medische experimenten op ggz-patiënten in Noord-Holland
Begrafenisondernemer schiet uit zijn slof: ‘Wat mankeert deze mensen? Dit is echt ziek’
In Nederland kun je nu betalen met een chip in je hand: ‘Het is de mark of the beast’
Duitsers hekelen spierballentaal NAVO: “Roep deze idioten tot de orde”
Hacker: “NASA poetst UFO’s weg voordat video’s worden vrijgegeven”