Het globalistische World Economic Forum (WEF) stimuleert steden om de groei van het autobezit te beperken. De organisatie wil het aantal auto’s drastisch terugdringen in 2050 onder het mom van ‘klimaatverandering’, blijkt uit een recent gepubliceerde paper.
De paper, getiteld ‘The Urban Mobility Scorecard Tool: Benchmarking the Transition to Sustainable Urban Mobility, is vorige maand gepubliceerd door het WEF en Visa.
75 procent
Wat wil het WEF? We moeten over op deelauto’s en elektrische auto’s. Het aantal auto’s moet in 2050 zijn teruggedrongen tot 500 miljoen. Ook moet de CO2-uitstoot drastisch worden verminderd.
Steden of bedrijven kunnen dit niet alleen en om die reden moet er nauw samengewerkt worden om te komen tot innovatieve oplossingen voor mobiliteit.
Volgens carsMetrix zijn er op dit moment meer dan 1,45 miljard auto’s op aarde. Het WEF schat dat dat er in 2050 tot wel 2,1 miljard zullen zijn als er niets verandert. Als het WEF wil uitkomen op 500 miljoen auto’s, moet het aantal met meer dan 75 procent worden teruggedrongen.
Proeven
In Buenos Aires in Argentinië, Curitiba in Brazilië, Costa Rica en Singapore wil het WEF proeven gaan doen.
Oftewel: you’ll own nothing, and you’ll be happy, reageert journalist Tim Hinchliffe.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Jouw botten bevatten kristallen die gevormd zijn als vingers en handen. Het draait om dit verbazingwekkende natuurfenomeen
Cannabis tegen autisme, ADHD en epilepsie: “Het verschil is ongelooflijk. Bijna te mooi om waar te zijn”
Brits echtpaar ‘ontvoerd door aliens bij Area 51’
Brussel moet en zal in Oekraïne naar schaliegas boren en ziet maffiose praktijken daarbij door de vingers
Waanzin: Eric van der Burg (VVD): Voor de VVD is een onomkeerbaar pad tot NAVO-lidmaatschap van Oekraïne ingegaan
Snoeiharde kritiek op boostercampagne GGD: ‘Misselijkmakend, wat smerig eigenlijk’
Hoogleraar: ‘Dit is waarom je coronaboetes niet moet betalen’
VIDEO: Neurowetenschapper legt uit waarom aluminium niet in vaccins hoort te zitten
Mysterieuze verdachte in moordzaak Pim Fortuyn: Vriend van Volkert ‘was informant van de AIVD’