Binnenland

‘Als we de EU nu niet verlaten verliezen we op termijn ALLES’

Help mee door deze info met iedereen op je social netwerk te delen!

Let niet op wat partijen zeggen, zo vlak voor de verkiezingen, of wat ze opschrijven in hun verkiezingsprogramma, maar kijk alleen naar en reken ze af op hoe ze gestemd hebben, adviseert oud-Kamerlid Pepijn van Houwelingen.

In Twitterdraadjes geeft hij dagelijks voorbeelden van hoe partijen A zeggen en B doen (stemmen).

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/10/nfn-donatie-2.png

Zo zei de VVD fel tegen eurobonds te zijn. VVD-minister Heinen viel het CDA hier vorige maand zelfs nog op aan. De partij van Yesilgöz stemde echter tegen een motie van Lidewij de Vos die de regering oproept zich te verzetten tegen gemeenschappelijke Europese schulden oftewel eurobonds.

Vandaar ook dat alles vastloopt

Vlak voor de verkiezingen beweren alle partijen bovendien dat ze de-escalatie en vrede verkiezen boven escalatie en oorlog. Eerder stemden ze allemaal tegen een motie van Thierry Baudet die de regering verzoekt aan te sturen op vrede.

Veel partijen zeggen grenzen te willen stellen aan de massamigratie, wat zonder een Nexit volstrekt onmogelijk is. Alleen de PVV steunde een wetsvoorstel van FVD voor een Nexitreferendum. Een uitspreekmotie van Van Houwelingen over een Nexit werd door geen enkele andere partij gesteund.

Hij wijst erop dat de EU inmiddels leidend en bepalend is op vrijwel alle terreinen, van onderwijs tot zorg, van economische zaken tot buitenlandse zaken. “Nederland, U, de Nederlandse burger, gaat er niet meer over. Vandaar ook dat alles vastloopt in ons land.”

Europese spreidingswet

Hij waarschuwt dat vanaf volgend jaar het Europees migratiepact in werking treedt, zeg maar een Europese spreidingswet. Deze wet zal ons dwingen immigranten uit andere lidstaten opvang te verlenen.

Ook het draconische klimaatbeleid wordt ons vanuit de EU rechtstreeks opgelegd en ook de zogenaamde stikstofcrisis is te herleiden tot Europese verordeningen.

“We moeten de Europese Unie verlaten en de controle terugpakken. Als we dat niet doen verliezen we op termijn alles. Onze welvaart, onze grondrechten, onze vrijheden, onze soevereiniteit en onze democratie,” aldus Van Houwelingen.

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

Interessant

Vind je deze informatie goed?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.9 91 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

54 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Ron
Ron
28 dagen geleden

In Brussel is al heel veel weerstand tegen het beleid van Ursela.
De EU zal uit elkaar vallen.
En als dat niet het geval is dan zullen alle EU burgers de regeringen moeten omver werpen. Dan maar een revolutie.

lizard
lizard
28 dagen geleden

Hoe was dat ook al weer ?
Ergens voor zijn maar toch tegen stemmen.
Misschien om een ander dwars te zitten ?
Het niveau van dat soort politici is wel heeeel laag.

Mart
Mart
28 dagen geleden

ja graag

Loekie
Loekie
28 dagen geleden

het interesseert de gemiddelde burger gene ene klote

Robb
Robb
28 dagen geleden

Er zit te veel Oorlog in de Hoofden van alle partijen die de kiezer ermee paaien,om HUN Oorlogje te voeren door stemmen te vergaren zodat ze met hun oorlogje het tegen elkaar kunnen opnemen een motie van vrede aannemen, Natuurlijk niet want vrede is hun weg niet, wat houden ze over als ze echte vrede willen bereiken,Niets meer om met elkaar in conflikt te zijn ,,zij leven van Conflikt,, ZONDER ZIJN ZE NIKS

Walter
Walter
28 dagen geleden

gelukkig woon ik niet meer in nederland !

Rene
Rene
28 dagen geleden

Mijn stem heeft FvD ,plus 2 volmacht stemmen ,Make FvD great again

Tigron
Tigron
28 dagen geleden

Tijdens de aanloop naar de verkiezingen krijg je van de partijen een duimpje om te gaan stemmen.
Na de verkiezingen krijg je van dezelfde hand een middelvinger.

Zo gaat dat al decennia.

Alle gevestigde partijen hebben het in het verleden verziekt voor het gewone volk: CDA, VVD, PvdA, D66, enz. enz.
Ook de PVV heeft het af laten weten, herinneren wij nog wat Wilders voor de voorlaatste verkiezingen riep? ” Nederland moet uit de EU ” .

FvD heeft nog nooit de kans gekregen van ons om te laten zien wat ze waard zijn in een regering
Laten wij ze die kans geven.
Ze hebben veel moties ingediend die door zowat alle andere partijen zijn afgewezen terwijl ze probeerden om voor ons wat voor elkaar te krijgen.

iedere keer is het ‘stuivertje wisselen’ met de grote partijen.
Een frisse nieuwe wind is welkom.

Remon
Remon
28 dagen geleden

Mensen we moeten 24 uur gaan demonstreren voor een Nexit of we moeten echt handen in 1 slaan en de rest kan je zelf wel verzinnen

Locke
Locke
28 dagen geleden

Dat gedrocht is vanaf het begin een bloedzuiger, wat heeft het over de jaren gebracht, staatsterreur Je Suis Charlie, 1/3 van het leven uitbuiting en ga zo maar door. Opgescheept zitten met Charlie Chaplin.The Great Dictator onder de Globe Scene in Brussel.

eatzebug
eatzebug
28 dagen geleden

Is toch de bedoeling. Build back better weet je nog. Eerst moet alles naar de klote.

A.Breems
A.Breems
28 dagen geleden

Een bindend referendum over een Nexit is het enige wat moet gebeuren om duidelijk te maken wat het Nederlandse volk wil.
En zelfs met 51% moet het bindend zijn ook al komt er maar 40% op om te stemmen.

Snappie
Snappie
28 dagen geleden

Voordat Nederlanders voor nexit stemmen zal eerst de kartelmedia op de schop moeten opdat alle mensen met de neus op de feiten drukt de eu is een neonazi’s bolwerk van het 4e rijk.
N E X I T
Wij zijn hard op weg naar de eu dictatuur.

Frans H
Frans H
28 dagen geleden

En ons pensioen!!!

Angel
Angel
28 dagen geleden

Liever vandaag dan morgen! Ieder weldenkend mens ziet dat dit zo niet langer kan. We gaan finaal de boot in en ons eens zo mooie landje gaat hieraan kapot!

Dutch warrior
Dutch warrior
28 dagen geleden

Van de politiek hoef je niks te verwachten. De mensen moeten dit zelf oplossen. Dit moet afgedwongen worden, mits het volk dit wil, dat is de vraag…..de meute, de schapen

Ron2
Ron2
28 dagen geleden

Ik heb geen enkele hoop meer. Het volk is zo naief als een pasgeboren baby. Kwaadaardige mensen kunnen het volk alles wijsmaken en meesten lopen er zonder zelf na te denken achteraan. Was altijd zo in de geschiedenis maar uiteindelijk kwam men het toch weer boven.Deze keer zal men het niet meer te boven komen. Een digitale strop om je hals kom je nooit meer te boven. En als je dat zegt tegen mensen snappen ze het niet. Indoctrinatie heeft het werk gedaan. Je bent dan complotdenker. Hopeloos

koddebeier
koddebeier
28 dagen geleden

En het volk slaapt verder, op maar de ondergang van ons land.

-= GensNet =-
-= GensNet =-
28 dagen geleden

Zou het helpen dat niemand meer gaat stemmen? Natuurlijk krijg je dat nooit voor elkaar met al die makke schaapjes die dat zo gewend zijn uit lang vervlogen tijden. Feitelijk houden we als stemmer dit hele circus zelf in stand. Wanneer er niet meer wordt gestemd hoe komt er dan een nieuwe regering?

Ik las dat er in Frankrijk als protest één week landelijk niet is gewerkt. Nee niet is gestaakt maar gewoon niet gewerkt.

-= GensNet =-
-= GensNet =-
28 dagen geleden

Snappie schrijft: Wij zijn hard op weg naar de eu dictatuur.

Oud nieuws wat mij al jaren bekend is.

Veen Maas
Veen Maas
28 dagen geleden

Laten we de EU heel snel gaan verlaten, want het leid tot tirannie en dictatuur van criminele roverheden die zo gewetenloos corrupt zijn die voor geld en macht over miljoenen lijken gaan. uw en mijn leven is voor die elitaire criminelen geen cent waard behalve om als een geldslaaf en voor kanonnenvoer te doenen en onze kinderen hieraan op te offeren. Mensen wordt wakker de EU is een satanisch orakel wat gedoemd is om keihard ten onder te gaan en iedereen in een dodelijke val mee te sleuren. Kom op voor je vrijheid en je rechten en laat je niet bangmaken door een crimineel systeem wat angst gebruikt om alles en iedereen onder een ijzeren controle van slavernij en dictatuur te onderwerpen en te onderdrukken. Weg met de EU en het systeem want het brengt niks en heeft ook nooit iets positiefs veranderd en dat is de harde realiteit en meer dan een goed argument om los te breken van de EU Dictatuur!

Koos werkeloos
Koos werkeloos
28 dagen geleden

Pepijn heeft helemaal gelijk, maar niet alleen uit de EU, ook de verdragen opzeggen met de VN, NATO,
WHO, vluchtelingenverdrag enz.
Nederland weer voor de Nederlanders.

Fred
Fred
28 dagen geleden

Ik ben het geheel eens met dit artikel.
Maar zolang de meerderheid in de EU geloofd ben je uitgekletst .
Hopelijk dat er tussen landen zulke grote meningsverschillen komen dat die vreselijke EU uit elkaar valt.
Van onze eigen bevolking zal de val van de EU zeker niet komen.

de leugen regeert
de leugen regeert
28 dagen geleden

LAAT de EU en Ursula maar gauw in elkaar storten liever vandaag dan morgen

Jack
Jack
28 dagen geleden

Politiek gaat nooit iets oplossen, wel veroorzaken ze vanalles…

Uit de EU is een goede eerste stap, echter niet op de manier van het UK want die zitten er nog steeds aan vast.

van buiten
van buiten
28 dagen geleden

Ben bang dat alles in de ijskast gezet gaat worden er komen donkerewolken aan.

Bowa
Bowa
28 dagen geleden

Goed om weten dat er nog andere landen in de EU zijn die er net zo over denken, dus het zou wel handig zijn als daar samenwerking zou gevonden worden. Vooral Hongarije en Italië en Roemenië zijn al goede voorbeelden.

Fisk foar weet
Fisk foar weet
28 dagen geleden

Probeer je lokaal te organiseren in een belangengroep. Niet in een praatgroep maar in een doe – groep. Voedselproductie, veiligheid, gezondheid, informatieuitwisseling enz. Lokaal, korte lijnen, evt ook nog regionaal maar niet groter.

Chris
Chris
28 dagen geleden

De oproep van Van Houwelingen is terecht maar tegelijk ook een stemadvies zo vlak voor de verkiezingen. Hoewel de FvD wellicht een flinke zetelsprong kan maken en zo haar stem beter kan laten klinken in de Tweede Kamer, is het onwaarschijnlijk dat FvD zo groot gaat worden dat zij haar unieke NEXIT-standpunt kan verzilveren.

En daarmee is feitelijk het pleit voor Nederland al beslecht. Zonder mogelijkheden voor een collectieve NEXIT blijft er nog één optie over en dat is een individuele NEXIT ofwel maken dat je wegkomt nu het nog kan.

Momenteel vindt er al een exodus plaats onder welgestelden die hun vermogen veilig willen stellen voor de grijpgrage handjes van de EU/NL. Maar ook minder welgestelden vertrekken om aan de verstikkende regels van EU/NL te ontsnappen.

blijvend yvja
blijvend yvja
28 dagen geleden

Ja en mijn gevoel zegt me al dat NEDERLAND vervalt tot het meest dreigende ooit Tot Het COMMUMISME !!!
Als de meest gevaarlijke Heks Ursula von der Leijen niet ten val wordt gebracht!
…en dat zie ik dus niet gebeuren!!!

Henk
Henk
28 dagen geleden

Europa zal leegstromen als ze zo doorgaan met hun Nazi praktijken! Europeanen zullen buiten de EU een nieuw bestaan opbouwen en dan blijven ze hier zitten met al die immigranten die ze hierheen hebben gehaald!

Tom Poes
Tom Poes
28 dagen geleden

Van Houwelingen, heeft gelijk. De EUSSR is ons ONGELUK!

Dick
Dick
28 dagen geleden

We zijn kikkers in een pan met koud water. Wat op een vuurtje is gezet!!!

C p
C p
28 dagen geleden

Klopt niet gewoon wel een onderzoek instellen

Back to top button
54
0
We lezen graag je reactie!x