CoronaBuitenland

Wetenschappers treffen mRNA uit coronavaccins aan in moedermelk: ‘Dit is een ramp voor baby’s’

Help anderen door deze info met iedereen op je social media te delen!

Wetenschappers hebben het mRNA uit coronavaccins aangetroffen in moedermelk. De melk van vijf van de 11 onderzochte vrouwen bleek mRNA te bevatten. Het onderzoek is verschenen in het tijdschrift JAMA Pediatrics.

De wetenschappers wijzen erop dat diverse kwetsbare groepen, waaronder jonge kinderen en moeders die borstvoeding geven, werden uitgesloten van deelname aan de vaccinonderzoeken.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/04/NFN-donatie-banner.png

Het CDC, het Amerikaanse RIVM, adviseert zogende vrouwen het coronavaccin te nemen, hoewel niet is onderzocht of mRNA via borstvoeding kan worden doorgegeven aan baby’s jonger dan zes maanden.

Zorgelijk

Dit is niet alleen een ramp voor baby’s, maar ook meer bewijs dat het mRNA en lipide nanodeeltjes in de prikken in aanraking komen met nagenoeg iedere cel in het lichaam, reageert voormalig New York Times-verslaggever Alex Berenson.

“Niet alleen zorgelijk voor baby’s, maar meer nog bewijs dat het mRNA zich door het hele lichaam verspreidt, wat dikwijls wordt ontkend,” zegt FVD-voorman Thierry Baudet.

Vorig jaar beweerden de media nog dat er ‘geen spoor’ van het mRNA-vaccin was aangetroffen in moedermelk.


4.9 95 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vind je dit artikel waardevol?
Deel het met vrienden op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

72 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Don Tessers
Don Tessers
2 jaren geleden

Het verklaart ook het eerste alarm bericht van paar maanden geleden uit England over hoge sterfte cijfers babies.

semper amici
semper amici
2 jaren geleden

Het stonk al maanden voordat de beerput open ging!!

Nowhere to be found.
Nowhere to be found.
2 jaren geleden

De duivel laat overal zijn sporen na.

Zelfs kleine kinderen zijn het slachtoffer.

Rutte, de Jonge, Kuipers, van Dissel, Koopmans, doctoren, GGD-prikkers en vele andere z.g. gezondheidsmedewerkers, jullie hebben heel wat te verantwoorden.

Maar het gaat natuurlijk om een wereldwijde prikactie, dus zal de schade die is aangericht, ook wereldwijd zijn.

Toeschouwer
Toeschouwer
2 jaren geleden

Hoezo een ramp voor baby’s?
Voor hen die er aan overlijden is het de verlossing!
Echter voor de moeders is dat een enorme ramp die zij hun leven lang erna niet te boven komen!
Verder kan het een ramp zijn voor de enkeling die het doorstaat maar er door gehandicapt raakt, hetgeen dan ook weer een grotere belasting in rampvorm voor de moeder is

Nooit alleen
Nooit alleen
2 jaren geleden

Om te janken, zum kotzen en wat al niet meer. MRNA in moedermelk! Baby’s worden zo automatisch ingeënt, omdat hun darmen vaak nog eiwitten en andere stoffen doorlaten. Dit was nuttig, vanwege antistoffen, die zo via de moedermelk in het bloed van de baby komen, maar nu is het mogelijk moordend! Nu moeten geprikt moeders zo snel mogelijk stoppen met borstvoeding. In wat voor wereld leven wij?

Marie
Marie
2 jaren geleden

Alweer een bewijs dat de gifspuit genocide is. Bewuste volkerenmoord. Uitroeiing.

Mikkie
Mikkie
2 jaren geleden

Klopt. Vrijdag hoorde verhaal van kennis over kennis. Moeder jonge baby laat zich prikken terwijl baby borstvoeding krijgt. Volgende dag baby dood.

Mikkie
Mikkie
2 jaren geleden

Ik zie ook byzonder weinig babies , de laatste jaren…valt jullie dat ook op?
In ons dorp wordt de burgelijke stand ( overlijdens en geboortes) niet meer vermeld sinds mei 22.

Henk R
Henk R
2 jaren geleden

Het zou toch in je arm blijven? Dit was toch gefaccheckt door de “onafhankelijke” hoernalisten? Was je het er niet mee eens, was je gelijk een complotwappie. Nou ik kan al wel weer wat nieuwe “complottheorieën” gebruiken want er zijn niet veel, niet uit gekomen.

coos
coos
2 jaren geleden

media = virus!

Malion
Malion
2 jaren geleden

Alles moet kapot, dat is wel duidelijk, dat kwaad is al geschiet.
Dan zag ik zojuist een stukje terug waar Rutte hoor sprak over het gevaar wat Kaag kan lopen door de uitleg van Baudet, bemerk ik dat hij dat erger vind dan de babies die worden verminkt door beset moedermelk.
En hoe bizar is het dan dat alle linkse politici op hun bureaus klappen om te laten merken dat ze het eens zijn met Rutte dan zegt Bergkamp niets, maar als rechts dat doet dan mag het niet! Wat een FOUTE toestand is dat hier, wil nog iemand wat met deze mesthoop te maken hebben!

Onheilsprofeet!
Onheilsprofeet!
2 jaren geleden

Er moeten zoveel mogelijk mensen over de kling worden gejaagd, hetzij door oorlog, ziekte of hongersnood en gebrek ( veroorzaakt ook ziekte). Met ziekte en oorlog zijn we nu bezig. Hongersnood de volgende jaren.
bekijk deze link eens. https://www.brighteon.com/6b2547c1-8e36-4b0d-a205-e3a9f680be70

Mars
Mars
2 jaren geleden

Dat het niet alleen beperkt bleef tot de prikplek was ze vanaf het begin al bekend al werd dat vakkundig verzwegen.
Er zijn al verscheidene baby’s gestorven na borstvoeding van geprikte moeders.

In zo’n klein landje als het onze valt het snel op als er teveel mensen ineens omrollen dus worden ze laag voor laag weggewerkt.

Omdat er niets aan de hand is met die spuiten zijn er al verschillende buren naar de eeuwige jachtvelden geholpen, loopt mijn overbuurman met bloeddoorlopen ogen en een opgezet gezicht sinds zijn spuitje en is mijn direct buurman afgevoerd omdat zijn benen het niet meer deden na het spuitje en lopen die prikkers bijna allemaal met een zakdoekje en hebben ze een vreemde diepe hoest.
Omdat ze zich zo vreselijk goed voelen blijft men maar testen met de test die niet kan testen en valse hoop hebben op het volgende spuitje.

Maar goed zonder spuit hadden ze nog meer doorbloedde ogen gehad en had hun gezicht nog meer opgezet geweest of hadden hun armen en benen in plaats van alleen de benen het niet meer gedaan en had men helemaal niet meer gehoest.
Men redeneert alles weg want toegeven is nog steeds geen optie.

ADAM
ADAM
2 jaren geleden

Zou de stank en de stront nu echt langzaamaan naar boven komen?

Rose
Rose
2 jaren geleden

Idd, de blauwe giftige melk is al maanden bekend

Marianna
Marianna
2 jaren geleden

om nu net te doen alsof het bijzonder is dat er door de moeder gebruikte medicatie in moedermelk terecht kan komen, is toch dom.

ik heb zelfs in basis opleiding geleerd dat daarom een zwangere, zogende vrouw, liefst helemaal geen medicatie zal nemen.

en als dat voor de moeder noodzakelijk zou zijn, om dan de baby niet zelf te zogen.

kennis op MBO niveau!!

ralf
ralf
2 jaren geleden

de vraag is niet of dit soort berichten kloppen, de vraag is waarom dit soort berichten genegeerd worden

Kans
Kans
2 jaren geleden

Jaja, het is gewoon verschrikkelijk allemaal hoor, maar ja, het gaat gewoon niets veranderen, als je het er over hebt, of over allerlei andere dingen die niet kloppen in dit land, staan de schaapjes je aan te kijken of je niet goed snik bent. Er kan maar op,1 manier iets veranderen en dat is de NPO kapen en het werkelijke nieuws brengen.

Mme. Jeanne-Marie Roland de la Platière
Mme. Jeanne-Marie Roland de la Platière
2 jaren geleden

Coronavaccins; De basis voor een kist is gelegd. Hoe cru dit ook klinkt…

Barbara v/d Bend
Barbara v/d Bend
2 jaren geleden

Ik kan er nog steeds niet bij dat mensen zich hebben laten prikken met experimentele rommel, waar waren ze bang voor dan?

Rinus
Rinus
2 jaren geleden

Autisme is een van de meest voorkomende verschijnselen in de USA oorzaak hiervan is na onderzoek
het injecteren van vooral de jonge kinderen tot 18 jaar met verschillende vaccins ,en dus nu ook
nog het in moedermelk gevonden mrna erbij, je houd werkelijk je hart vast voor de gevolgen hiervan.

TRT
TRT
2 jaren geleden

Hallo, moeten we (of beter gezegd: ‘ze’) echt doen alsof de ‘vaccinatieshow’ nog altijd goed ontvangen wordt terwijl een vette meerderheid zich al geen lichaamsvreemde stoffen meer laat inspuiten?

Blijkbaar ‘ja’.

Mark
Mark
2 jaren geleden

Artikeltje gelezen, het is maar een studie van 2 kantjes, 11 deelnemers en de studie meet alleen het geprikte mRNA, niet de doorn (spikes) die de moeder daarna aanmaakt.

“No vaccine mRNA was detected in pre-vaccination or postvaccination EBM samples beyond 48 hours of collection. “

“Of 11 lactating individuals enrolled, trace amounts of BNT162b2 and mRNA-1273 COVID-19 mRNA vaccines were de-tected in 7 samples from 5 different participants at various times up to 45 hours postvaccination”

Het mRNA wordt blijkbaar binnen 48 uur afgebroken in moedermelk.
Het mRNA is alleen gemeten t/m 45 uur na de prik. Dit zou kunnen betekenen, dat het mRNA in de moeder ook binnen 48 uur verdwenen is.

Vervolgens maakt het lichaam van de moeder doorns (spikes) aan.
Hoelang worden die aangemaakt ?
Dat vertelt deze studie je niet. Deze studie gaat alleen over het mRNA in de spuit.

Als een heel mRNA-pakketje het kindje bereikt kan het kindje dus ook doorns (spikes) aan gaan maken.

Dubito
Dubito
2 jaren geleden

Vele jaren geleden was er al een protestaffiche met de tekst:

‘Als het economisch voordelig is zal de industrie niet aarzelen het vruchtwater te vervuilen’.

Nieuw affiche met kleine wijziging:

Als het voor de winst van de farma-industrie gunstig is zal deze niet aarzelen de moedermelk te vergiftigen

Maar dat is natuurlijk een complottheorie.

Lei
Lei
2 jaren geleden

En ons smeerlappenkabinet doet alsof zijn neus bloedt.

Jandew
Jandew
2 jaren geleden

ik heb een ongeprikte partner, maar als we ooit uit elkaar gaan dan zoek ik iig een prikloze nieuwe partner en anders vrijgezellig. die zich hebben laten prikken zijn bij mij echt helemaal afgeschreven. oke de kinderen die gepushed zijn kunnen er niks voor, rip

Max
Max
2 jaren geleden

Wat dacht je van organen en bloed, die door gevaccineerde mensen de afgelopen 3 jaren zijn afgegeven.
Denk zelf dat er langs deze weg veel meer mensen de prik al in zich hebben zonder dat ze het beseffen, weten betreft ongevaccineerden.

Moedertje
Moedertje
2 jaren geleden

Het consultatiebureau let op Groente, Gewicht en Groei. Ik stel voor om de aandacht per direct te verplaatsen naar het Gevaar van deze vaccins.

Willem van der Kooi
Willem van der Kooi
2 jaren geleden

En zo worden baby’s door overdracht automatisch gevaccineerden.
En hiermee heeft men dus al een gedeelte voor elkaar van het plan om ook baby’s vanaf 6 maanden te gaan vaccineren.

Inhetmeer
Inhetmeer
2 jaren geleden

Natuurlijk wordt dat ontkent. Een goedkope hoer zal ook niet toegeven dat ze een lopende bron van ellende is…..met mijn excuses voor de vergelijking aan de goedkope hoer.

Charlotte
Charlotte
2 jaren geleden

Ze weten dondersgoed waar ze mee bezig zijn satanisten, moord op lange termijn! 😡 Ze wassen de handen in onschuld he,, wordt gezegd prik eigen risico op bijwerkingen! Schorem is het! 😡

Jack Schlangen
Jack Schlangen
2 jaren geleden

je moet maar het kind zijn van zo’n geindoctrineerd kudderund dat die gifinjectie heeft genomen.

EKR
EKR
2 jaren geleden

Je bent een rund als je met injecties stunt

Mary
Mary
2 jaren geleden

De Leugenmachine draait op volle toeren.

Fransdo
Fransdo
2 jaren geleden

En zo liegen we de hele wereld rond.

Mars
Mars
2 jaren geleden

Wat populaire spuit slachtoffers …

https://www.bitchute.com/video/Xl3Izg0u7PE1/

Bezorgde nederlander
Bezorgde nederlander
2 jaren geleden

Dieptriest om op deze manier je baby te verliezen.
Het verlies van een kind, daar leer je nooit mee leven.
Dat draag je de rest van je leven mee.

De WHO en allen die hun beleid hebben opgevolgd zijn genocide plegers.

NL is weer een prikronde begonnen met al 2 maanden regelmatig reclame op tv.
bij de partners in crime omroepen.
SCHANDALIG.

De vrijwillige ontvangers v.d. prik staan weer in de rij.

Mensen die zeiden ” na de booster was ik een week doodziek, nooit meer”.
Dit is m.i. v.d. gekke.

Deze mensen hebben met mij gesproken, en door gerichte vraagstelling mijnerzijds, de tip gekregen om alternatieve media en lareb versus BPOC, eudravigelance en CDC eens te bekijken.
Wat ze ook gedaan hebben.
Ze waren verbijsterd over de cijfers, omdat die niet op NPO werden getoond.

Deze organisaties met compleet foute voorlichting, zijn ook partner in crime.

Van alle kanten worden we bedonderd.

Noir
Noir
2 jaren geleden

Als ik zou opschrijven wat ik op dit moment voel, zou ik onmiddlijk opgepakt worden en nooit meer losgelaten worden. Zo boos over al die vieze vile schofterigge leugenaars die noks anders zijn dan moordenaars.

Anoniem 71
Anoniem 71
2 jaren geleden

Ja tuurlijk de moeder vergiftigd dan automatisch een catastrofe voor de pasgeborenen echt triest dus konden we op onze vingers natellen. Dat het gif tot alles zou doordringen.

Grens
Grens
2 jaren geleden

Dit is zeer triest 😒,en onmenselijk!

Mark Rutten heeft geen kinderwens dus wat maakt hem het nu uit wat de consequenties zijn van die vaccinaties.

Verder niks meer van te zeggen woorden schieten mij tekort.

Joop Visser
Joop Visser
2 jaren geleden

Zwanger. Geen alcohol, niet roken. Wel grafeenoxide en andere rotzooi. Hoe dom kan een mens zijn.

TEUWEN HARRY
TEUWEN HARRY
2 jaren geleden

ik vermoed dat het de criminelen van D66 zijn die deze reacties negatief beoordelen

444
444
2 jaren geleden

Waarschijnlijk is het mRNA dan ook overdraagbaar via sperma? Voortaan alleen nog condooms gebruiken en geen sperma doorslikken?

Lawke
Lawke
2 jaren geleden

Het stopt inderdaad niet gewoon bij de geinjecteerden… moedermelk, check…. en als je nu ooit nog donorbloed moet ontvangen, check dan ben je hoogstwaarschijnlijk ook de dupe..

Joop
Joop
2 jaren geleden

Moordenaars genocide nazi’s Rutte en co

adriana
adriana
2 jaren geleden

kuipers maak dat ook aan zwangere vrouwen wijs maar hier en op frontnieuws lees ik dat wel anders niet normaal dat hij dat op twitter zet hij heeft dat niet nooit bij pc verteld op twitter sta het beesachtig

adriana
adriana
2 jaren geleden

waneer ga kuipers is eerlijk zijn zag op ze twitter heel ander verhaal hierover ik vind dat gelieg van kuipers schandalig ik lees dit ook op andere sites zelfde

Vrijheid is ver te zoeken
Vrijheid is ver te zoeken
2 jaren geleden

Maar dé grote vraag is: Geven die kinderen het later ook weer door aan hun (sex-)partner(s)? En gebeurt dat nu ook als je ingespoten bent met deze verminkende, dodende geninjecties? Dus per koppel hoef je er maar eentje in te spuiten en de ander is ook de sjaak. Dan is de totale wereldbevolking in een nog veel groter gevaar dan menigeen aanneemt. Dan zou een mrna test voor deze specifieke deeltjes toch wel een vereiste zijn voor je sex gaat hebben…. Wát een wereld wát een wereld. Mijn kinderen hebben zeg maar wel de leeftijd… we hebben ze gewaarschuwd dat ze heel kieskeurig moeten zijn als ze iets met een partner gaan doen… Ze moeten 100% zeker weten dat de partner geninjectievrij is. De groep mensen die vrij is van die zooi zal zienderogen afnemen. Fijne toekomst…

Back to top button
72
0
We lezen graag je reactie!x