In een artikel dat op 25 januari in Popular Mechanics verscheen, wordt gewaarschuwd voor een ‘catastrofale’ gebeurtenis die de wereld binnen twee jaar zal treffen. Het gaat daarbij specifiek over cyberaanvallen.
Managing director van het World Economic Forum Jeremy Jurgens zei in januari op de jaarlijkse bijeenkomst van het WEF dat we waarschijnlijk voor het jaar 2025 getuige zullen zijn van een grote cyberaanval.
Het jaar 2023 is bijna voorbij en er heeft zich nog geen grote cyberaanval voorgedaan. Die aanval zou dus ergens volgend jaar moeten plaatsvinden, als we Jurgens moeten geloven.
In het niet
Klaus Schwab waarschuwde zelf in 2020 ook voor een grote cyberaanval, waarbij de coronapandemie in het niet zou vallen.
Zonder een dergelijke catastrofale gebeurtenis kunnen de globalisten hun plannen voor een ‘Great Reset’ van de wereldorde niet volledig implementeren, schrijft onafhankelijk journalist Leo Hohmann op Substack.
Journalist @_WhitneyWebb uncovers a #WEF plot: A planned 2024 cyber attack, potentially a false flag, setting the stage for a Middle East regional war. #WEFPlot #CyberAttack2024 #MiddleEastTensions pic.twitter.com/LXpaSyp0bk
— Redacted (@TheRedactedInc) December 9, 2023
Tot zwijgen brengen
Het meest waarschijnlijke scenario is volgens hem een reeks cyberaanvallen die het bankwezen en de communicatie-infrastructuur lamleggen zodat de globalisten waarheidsvertellers tot zwijgen kunnen brengen.
Als hun missie voltooid is, wordt de infrastructuur weer ingeschakeld en vervolgen ze hun weg naar totale dictatuur, zonder die vervelende waarheidsvertellers, aldus Hohmann.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Presentatie Vrije Energie Sterpoel
Palantir: het is erger dan je denkt, veel erger
‘Houseclearer’ Juno Burger verdrijft geesten uit je huis en ontdoet het van onreine energie
Moord op bestelling? 83-jarige ex-coach van AIVD-top kan niet langer zwijgen over Pim Fortuyn
Propagandabedrijf voerde lastercampagne tegen journalisten
PvdA-lijsttrekker Senaat wordt blij van mensen in diepe armoede en kou: ‘Dit kun je toch niet menen?’
Kaag teleurgesteld over ‘demonisering’ en ‘dehumanisering’ in de politiek
In Duitsland zegt een rechter dat berichten die de regering tegenspreken verwijderd mogen worden, ook als ze waar zijn
Dankzij Rutte weer een miljard weg: zo mislukte de deal die hij ‘een mijlpaal’ noemde