Hunter Biden, de zoon van de Democratische presidentskandidaat Joe Biden, heeft ‘duizenden dollars’ overgemaakt naar mensen die werkzaam zijn in de seksindustrie, blijkt uit een Senaatsrapport. De vrouwen maakten de geldbedragen vervolgens over naar Rusland en Oekraïne, schrijft de New York Post.
In het rapport valt te lezen dat ‘sommige transacties zijn gelinkt aan een Oost-Europees prostitutie- of mensensmokkelnetwerk’. De aantijgingen staan in een deel van het rapport dat gaat over mogelijke criminele activiteiten waar Hunter en andere leden van de Biden-familie zich schuldig aan hebben gemaakt.
Het rapport maakt ook melding van de talloze mediaberichten over Hunters vermeende betrokkenheid bij prostitutiediensten.
“Documenten bevestigen dat Hunter Biden duizenden dollars heeft overgemaakt naar individuen die 1) mogelijk betrokken zijn geweest bij mensensmokkel; 2) banden hebben met de seksindustrie; of 3) mogelijk banden hebben met de prostitutie,” aldus het rapport.
3,5 miljoen dollar
Hunter Biden blijkt daarnaast 3,5 miljoen dollar te hebben ontvangen van Elena Batoerina, de rijkste vrouw van Rusland, en Joeri Loezjkov, de voormalige burgemeester van Moskou. Het is niet duidelijk waarom Biden het geld heeft gekregen.
Batoerina stuurde het geld tussen mei en december 2015 naar Rosemont Seneca Partners, een investeringsfirma die is opgericht door Biden en Chris Heinz, de stiefzoon van oud-minister John Kerry. Vervolgens ging het naar een bankrekening van BAK USA, een start-up die in maart 2019 faillissement heeft aangevraagd. De transacties kwamen aan het licht vanwege Batoerina’s criminele activiteiten.
Dan is er nog het ‘mogelijk criminele gedrag’ van Hunter in Oekraïne, waar hij miljoenen verdiende terwijl zijn vader als vicepresident het beleid ten aanzien van Oekraïne overzag.
En hoe reageren de Nederlandse media hierop? Die beweren dat het een smeercampagne is die hoogstpersoonlijk is opgezet door Poetin om Biden zwart te maken. En wie zou dat hebben gezegd? De immer betrouwbare en transparante CIA. Je verwacht het niet.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Politiek analist: “Onze westerse media verspreiden niets dan leugens over Syrië”
Hoe light-frisdrank je lichaam verwoest
Mochten uw kinderen geen trek hebben in een vuile oorlog? Dan worden gewoon hun banktegoeden bevroren
Leefbare superaarde ontdekt. Hebben wetenschappers hier leven gevonden?
Petitie roept minister van Volksgezondheid Jansen op om te stoppen met het vervolgen van goede artsen
Zonder medicijnen genezen van ADHD, ADD en depressie
Eerste verpakkingsvrije supermarkt van Nederland geopend
In drie maanden tijd vijf Russische diplomaten gestorven onder verdachte omstandigheden
De vreemde link tussen de menselijke geest en kwantummechanica