De eigenaresse van restaurant Pappadavada in India bewaart restjes eten, en zet ze in een koelkast aan de kant van de weg. Ze kwam op dit idee nadat ze mensen naar eten zag zoeken in vuilnisbakken. Dat schrijft The Independent.
Minu Pauline (28) zegt rond de 80 restjes eten per dag in de koelkast te zetten. Er zijn inmiddels meer mensen en restaurants die maaltijden in de koelkast plaatsen.
De eigenaresse zegt met dit hartverwarmende idee iets te willen doen tegen de honger, maar ook tegen de voedselverspilling. Haar restaurant heeft dagelijks veel overschotten, die normaal gesproken gewoon weggegooid worden.
De koelkast kan 24 uur per dag worden gebruikt. Iedere avond halen tientallen mensen er eten uit. “Ik heb zoveel glimlachende klanten,” zegt Pauline. “Ik kan de positiviteit gewoon voelen in mijn restaurant.”
[Refdag]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Kijk: Trumps ex-vrouw klapt uit de school over ‘zigzagsporen’ in de lucht en dodelijke prikken
‘Het is volslagen belachelijk om gezonde kinderen te vaccineren tegen corona!’
Kun je op twee plaatsen tegelijk zijn?
VIDEO: Politie New Mexico legt geest vast op camera
Stress? Met deze gratis download ontspan je nu optimaal
Woordvoerder Britse Groenen: “IS wordt gefinancierd door de Rothschilds”
De griepprik verzwakt je immuunsysteem. Deze onderzoekers zijn verbijsterd
Man heeft paranormale gaven na ontwaken uit coma
World Economic Forum: haal je coronaprik of onderga de gevolgen