Mens en DierCorona

Vooraanstaande arts: ‘Het coronavaccin is een verschrikkelijk biowapen’

Help door deze info met iedereen op je socials te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

De hele coronapandemie draait al vanaf het begin om het vaccin, stelde internist en cardioloog Peter McCullough in gesprek met auteur John Leake. “Alle wegen leiden naar het vaccin.”

De arts wees erop dat op sommige plekken in Zuidoost-Azië en Europa wordt toegewerkt naar verplichte vaccinatie. “Dat betekent dat iemand je tegen de grond werkt en een naald in je stopt,” zei McCullough, die als professor verbonden is aan de Texas A&M-universiteit.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Waarom moet er een naald in iedere arm? “Er zijn al meer dan 4000 dode Amerikanen en meer dan 10.000 dode Europeanen. Zij overleden op dag één, twee of drie na het vaccin.” Mensen zijn erg gestrest omdat ze weten wat er gebeurt. “Het internet staat vol met berichten hierover: bloedstolsels, beroertes, sterfgevallen.”

Het gaat veel schade toebrengen en heeft al veel schade toegebracht

McCullough zei dat hij de coronavaccins niet langer kan aanbevelen. “Het zijn geen veilige producten. Prominente wetenschappers hebben papers geschreven waarin ze oproepen om het vaccineren te stoppen.”

Hij wees er verder op dat het vaccin is gebaseerd op het oorspronkelijke spike-eiwit uit Wuhan, dat allang verdwenen is. “Patiënten worden gevaccineerd tegen iets wat niet eens meer bestaat,” benadrukte hij.

McCullough trok een parallel met antibiotica. Wat gebeurt er als je de hele wereldbevolking een bepaald soort antibioticum geeft? Dan creëer je een superbacterie die pas écht hele bevolkingsgroepen zal wegvagen. Doe dit niet, vaccineer niet de hele wereldbevolking, waarschuwen virologen, waaronder ook Nobelprijswinnaars.

“Dit vaccin is een verschrikkelijk idee, het is een verschrikkelijk biowapen,” zei de professor. “Het gaat veel schade toebrengen en heeft al veel schade toegebracht. Duizenden mensen zijn inmiddels gestorven.”

Het coronavaccin is pas het begin

Hij zei dat het vaccinatiecentrum waar hij elke dag langsrijdt altijd leeg is. “Mensen praten met elkaar en weten dat het vaccin niet veilig is.”

Het doel is volgens hem om mensen te merken zodat ze in een database komen. De gegevens uit die database kunnen vervolgens worden gebruikt om het gedrag van mensen te beïnvloeden. En het vaccin is pas het begin. Er wordt bijvoorbeeld al gesproken over extra boostervaccins.

De massavaccinatie tegen corona is buitengewoon verontrustend, aldus McCullough. “We vaccineren nooit midden in een pandemie. Nooit. Er is nog nooit een effectief vaccin ontwikkeld tegen een luchtwegvirus, inclusief de griep. We wisten dat het vaccin minder dan één procent effectief zou zijn. We wisten dat ook gevaccineerde mensen corona kunnen krijgen.”

Veruit de meest dodelijke en giftige biologische stof

Normaal gesproken wordt een campagne gestaakt na 25-50 sterfgevallen. Na de uitbraak van de varkensgriep in 1976 werd de vaccinatiecampagne stilgelegd na 25 sterfgevallen. Toch blijft men vaccineren tegen corona na 4000 sterfgevallen en meer dan 10.000 ziekenhuisopnames alleen al in de Verenigde Staten. “Dit is veruit de meest dodelijke en giftige biologische stof die ooit is ingespoten in een menselijk lichaam.”

Het Nederlandse Artsen Collectief, waar 1524 medici bij zijn aangesloten, deelt de zorgen van McCullough. “Omdat het overgrote deel van de mensen geen ernstige ziektelast ervaart van een infectie, is er bij hen geen noodzaak tot vaccinatie. Het vaccineren van de gehele bevolking, waar ook onze Nederlandse overheid op inzet, is volgens het Artsen Collectief dan ook volstrekt onnodig en onacceptabel.”

Bekijk hier het hele interview.

Interessant

Vond je dit goed?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.9 70 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

61 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
ProAsfalt
ProAsfalt
4 jaren geleden

Maar volgende de reguliere media en de Jonge & Co is het dé manier om uit de cojonacrisis te komen én onze vrijheid terug te krijgen.

serieuze aangelegenheid
serieuze aangelegenheid
4 jaren geleden

En toch is er nog een hele volksstam die zweert bij de vaccinatie en ze zijn er ook nog eens trots op. Gevaar zit in een klein hoekje en domheid zit tussen de oren.

Merijn Hugens
Merijn Hugens
4 jaren geleden

Als ze me verplicht gaan prikken…beloof ik ze dat ik terug ga prikken….

Barbara
Barbara
4 jaren geleden

Ik ken een aantal mensen die zich hebben in laten spuiten. Die leven nog steeds. Zouden er ook placebo’s tussen zitten?

Merijn Hugens
Merijn Hugens
4 jaren geleden

We zitten op dit moment in WOIII…het recht op zelfverdediging is een Universeel recht & ik zal me daar zeker op beroepen als iemand mij gedwongen probeert in te spuiten met één of andere substantie…

Jan Doornbos
Jan Doornbos
4 jaren geleden

En zo zit het!

Engelbracht
Engelbracht
4 jaren geleden

Als ja als wie het ook is; mij met geweld met dat gif probeert te benaderen die kan rekenen dat hij of zij wordt terug geprikt ik bereid mij op voor.

Gezondheid (MGTOW)
Gezondheid (MGTOW)
4 jaren geleden

Hele wereld continenten zullen uitgemoord worden als we niet oppassen, maar dit kan ook alleen mogelijk gemaakt worden door een gigantische hoeveelheid misdadigers die hier willens & wetens aan meewerken. Het is echt hoogst ongekend hoeveel mensen straks voor het tribunaal zullen eindigen. Ben je er over 10 jaar nog niet klaar mee.

Emphyrio
Emphyrio
4 jaren geleden

Als het ene land zegt dat je hart ermee stopt na de spuit zeggen de andere landen (waar ook ineens jonge mensen met hart falen zijn) dat gaan we eerst rustig bekijken want dat verband is niet bewezen. Ziek, maar dat wisten we al lang he.

Ludger
Ludger
4 jaren geleden

Vanaf het begin al duidelijk. Virus bestaat niet, vaccin is moordwapen. Hoe kun je miljarden bang krijgen voor een griepje? Alleen door 24-7 propaganda laten spuien door terroristische hoernalisten, criminele “politici” en gekochte wetenschappers en een leger influencers als frans bouwer die álles doen voor geld en roem

alexander
alexander
4 jaren geleden

Vaccins hebben niets met corona te maken wel met depopulatie en totale controle over de mensen sommige idioten zien dat niet of willen het niet zien

Koen De Vriendt
Koen De Vriendt
4 jaren geleden

héél die bende moet van a tot z worden aangehouden !! het gaat om dwang en banditisme en niks anders !!

Annette
Annette
4 jaren geleden

Natuurlijk is het een bio-wapen. Gelukkig zijn de meeste lezers en lezeressen van 9fornews hier van op de hoogte. Gisteravond was ik weer bij een fakkeltocht in Hoorn. Zeker enkele honderden mensen liepen mee, van jong tot oud. Kleintjes in de kinderwagen, tieners, moeders, oma’s (de oudste is zelfs al 82 jaar). ALLEMAAL met hetzelfde doel: mensen waarschuwen voor het grote gevaar. Ik heb inmiddels al een t-shirt met de tekst “proud to be a wappie”, daarnaast een hartje met verlichting, een armbandje met “freehugs”. Ook nog strookjes met de tekst: covidvaccin = vergif en NOS = fakenews. Hartstikke goed allemaal.
Voor die miljoenen mensen die inmiddels vrijwillig dat vergif hebben genomen, is het helaas te laat. Dan tikt de klok. Dat kan 1 maand, een half jaar, een jaar zijn of nog langer, maar het gaat zeker fout. Ik vergelijk het altijd met rattengif: dat werkt ook langzaam, op de enkele ratten na die gelijk het loodje leggen. Dat moet ook wel, anders neemt geen enkele rat het meer.

t de vries
t de vries
4 jaren geleden

U krijgt u vrijheid teruhet antivaccing ,u kan op vacantie maar u kan ook ziek worden of overlijden wat is u keuze .Gaat u mee in navolging van al die promotors van de vaccins of kiest u voor het niet vaccineren en kweekt u immuniteit

Vlinder
Vlinder
4 jaren geleden

mijn vriendin,wilde niet luisteren en sprong een gat in de lucht toen ze de prik kon halen. Bij de eerste prik zware hoofdpijn,misselijk,overgeven. Niets aan de hand volgens haar. Bij de 2de prik doodmoe algehele malaise opgezette klieren in haar nek en kan daardoor bijna niet slikken! Niks aan de hand volgens haar,wel onder dokters behandeling. Durft gewoon niet toe te geven dat het van de prik komt. Hoe erg!

Ivo
Ivo
4 jaren geleden

Doodeng dit, zo blij dat ik me niet heb laten inspuiten

smurrie
smurrie
4 jaren geleden

En nog zijn er van die stumpers die trots zijn als zij gevaccineerd zijn.
Zoveel hersenloosheid in een mens.
(schud nu mijn hoofd)

een wappie
een wappie
4 jaren geleden

het virus is in een lab gemaakt en wordt nu massaal ingespoten bij de mensen dus nu super verspreiders en dodelijk,geloof me er gaan miljoenen doden vallen mede door de gevaxineerde .en ongevaxineerde krijgen de schuld.(terwijl nu alleen maar gevaxineerde op ic’s liggen)

Lucky
Lucky
4 jaren geleden

Elk redelijk denkend mens kan in 2 seconden begrijpen dat je bij een IFR van 0,15 en 98,5% van het volk dat niet eens iets merkt van het nog nooit geïsoleerde virus(?) niet de hele wereld gaat vaccineren. Tenzij je er een andere smerige agenda op na houdt,zoals dagelijks al blijkt met deze zieke verrotte corrupte overheid olv topcrimineel Pinokkio.
The Great Reset van Klaus Schwab van het World Economic Forum al gelezen? Nee, dan snap je werkelijk niets en loop jij waarschijnlijk ook nog als een idioot overal met een muilkorf rond, sneu.

Tiktoktiktok twelveOclock
Tiktoktiktok twelveOclock
4 jaren geleden

En dan was World War Z met mister Pitt gisteravond voor de zoveelste x op tv. Ben d’r nu eens voor gaan zitten. Wat de stiekemers in de film niet laten ‘zien’ is de macht van vyg gee en neur@link. En wat het daadwerkelijke nepfaxxx oa kan veroorzaken: Kreutzf J…mad ‘boehoe’ desease.
Neurologisch rampscenario.
Er staat de wereld nog wat te wachten volgens magiër Gill Bates. Ze weten heel goed wat ze brengen die OWN lovers…h€ll op aarde.

Back to top button
61
0
We lezen graag je reactie!x