Binnenland

Hoe BlackRock ook in Nederland aan de touwtjes trekt

Help anderen door dit artikel met vrienden op je socials te delen!

Klaus Schwab stapte in april op bij het WEF als voorzitter van de raad van toezicht. André Hoffmann en Larry Fink van BlackRock zijn gekozen als de nieuwe tijdelijke voorzitters.

Advocaat Hester Bais wees er eerder al op dat president Trump zich omringt met jongens en meisjes van BlackRock. Ze merkt op dat BlackRock ook in Nederland aan de touwtjes trekt.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Uit het jaarverslag van ING Pensioenfonds van 2023 blijkt dat in dat jaar Cardano is vervangen door onder andere BlackRock voor collateral management.

Verzwegen

Kort daarna werd Cardano overgenomen door Marsh McLennan en hebben de oprichters gecasht. Volgens Quote had medeoprichter Rob Defares in 2024 een slordige 3,4 miljard euro aan vermogen en steunt hij financieel onder andere Milieudefensie, dat via de rechter de megalomane klimaattransitie afdwingt.

Het beheer van de matchingportefeuille van ING Pensioenfonds werd in 2016 uitbesteed aan onder meer BlackRock, weet Bais. In dat jaar werden de jaarrekeningen van ING, Rabobank en ABN met terugwerkende kracht gecorrigeerd met 200 miljard euro. Verzwegen werd dat het hier onderpand betrof. Pieter Omtzigt stelde daar in 2018 vergeefs Kamervragen over.

Stiekem

Het interessante is dat De Nederlandsche Bank (DNB) eind 2017 overstapte van BlackRock naar Cardano voor het beheer van haar matchingportefeuille en dat Jan Hommen, voormalig directeur van ING, in 2018 directeur bij BlackRock Nederland werd, zegt Bais, auteur van het boek Worst Bank Scenario over ‘de grootste bank- en pensioenfraude ooit’.

In dat jaar werd de datum van waardering van onderpand in de jaarrekening van DNB zelf stiekem met één dag verplaatst zonder toelichting. Het was Deloitte dat deze jaarrekening controleerde.

Genegeerd

Deze datum werd in 2022 teruggedraaid toen de pensioenfondsen 82 miljard euro onderpand stortten. “Zou het toeval zijn dat Grapperhaus nu verantwoordelijk is voor juridische zaken bij Deloitte en zijn voormalig collega Biemond commissaris werd bij DNB?” vraag de advocaat.

Ze deed melding van onderpandfraude bij toezichthouder AFM en DNB zelf, maar haar meldingen werden jarenlang genegeerd.

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

Interessant

Vind je dit belangrijk?
Deel het met kennissen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.8 76 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

58 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Kans
Kans
6 maanden geleden

WIJ ZIJN ER MAAR MOOI KLAAR MEE MET DAT ZOOITJE PARASIETEN UIT DE U NAAIT ONS STEEDS VAN Amerika en dat kleine landje in het midden oosten, hier komen wij dus nooit meer van af, wij gaan uitgekleed worden tot op het bot, 2030 weet U nog, komt steeds dichter bij, het enige voordeel,is dat je je niet meer druk hoeft te maken om je centjes, want die heb je dan niet meer, wat een rust zal dat geven, iedereen weer gelijk en kapsones is nergens meer te vinden want je hebt niets meer om een ander zijn of haar ogen uit te steken, mooi toch !!!! 🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

Julia
Julia
6 maanden geleden

Brussel bepaalt nu ook of u uw spaargeld wilt gaan beleggen en gaat hierop aandringen. https://www.telegraaf.nl/financieel/brussel-wil-dat-jij-minder-spaart-en-meer-belegt-waarom-en-hoe-willen-ze-dat-bereiken/84227592.html Waar bemoeien zij zich mee het is aan de spaarder zelf wat hij/zij met haar centen doet. De bemoeienissen van Brussel gaan met de dag verder. Zij bepalen, zij willen en wij hebben niets meer te vertellen. Wie stopt Brussel niet onze marionetten binnen onze regering dit zal het volk massaal zelf moeten doen. Er komt nog een dag dat u helemaal niets meer te vertellen heeft over uw spaargeld en deze dag is niet meer ver weg. Zij azen op uw geld en het liefst hebben ze uiteraard dat wij gaan beleggen in de wapenindustrie net als nu ook de banken gaan doen. Kortom ik haal mijn spaargeld er maar af en bepaald zelf wat ik hiermee ga doen het beste lijkt mij goud in te kopen omdat er een dag komt dat de euro geheel uit elkaar klapt en het spaargeld geen donder meer waard is. Daarbij adviezen van Brussel of de overheid kan een weldenkend mens maar het beste negeren want dat pakt altijd negatief uit.

Ron
Ron
6 maanden geleden

In feite zijn het nazisten die parasiteren op de maatschappij en leven van oorlog en stelen. Een duidelijk voorbeeld is Oekraïne.

Cok
Cok
6 maanden geleden

Dieven. Rovers. Criminelen.

Joost
Joost
6 maanden geleden

Om verwarring te voorkomen Cardano heet niets met de cryptocurrency Cardano te maken.

Gerwin
Gerwin
6 maanden geleden

Met de laatste aflevering van ”Zwarte Zwanen” werd uiteindelijk duidelijk dat BlackRock onze Nederlandse pensioenen beheerd, maar ook mee speculeerd!!!

Menigeen uit de top van de pensioenfondsen, politici, Bankiers, wenste niet voor de camera te verschijnen om uitleg te geven. Sommigen waagde een poging maar bleven erg vaag over ons geld, of liepen alsnog weg.

Het zegt op zich al genoeg dat het hele zaakje stinkt.

https://www.youtube.com/watch?v=m8-nRrBe0N4&list=PLJi6HZOMS6TnUFifc5yEsFhAyQtje9n9p

Ronald
Ronald
6 maanden geleden

Waarom beschermt het leger Nederland niet.

Guus Velraeds
Guus Velraeds
6 maanden geleden

Gelukkig zijn de spuitjes wel betrouwbaar, veilig en effectief.

Poekie
Poekie
6 maanden geleden

Niks is hier toeval, nog per ongeluk nog een vergissing.
Hier wordt alles heel bewust achterbaks en stiekem gedaan

Dubito
Dubito
6 maanden geleden

BlackRock is al jaren de grootste opjager van huizenprijzen in NL. Onder verschillende namen overbieden ze enorm op te koop staande huizen (soms meer dan een ton, geld zat) zodat eenvoudige NL kopers (jongeren!) steeds weer achter het net vissen. Let op: achter BlackRock en Blackstone zit hetzelfde tuig (BlackRock is een spin-off van Blackstone).

Huizen worden daarna vaak in appartementen opgedeeld, en per appartement voor schandalige prijzen verhuurd of verkocht – niet aan starters. Kassa.

https://www.quotenet.nl/vastgoed/a37732157/blackstone-heeft-voor-euro800-miljoen-aan-nederlandse-woningen-maar-betaalt-geen-belasting/

Loco
Loco
6 maanden geleden

Weet je wat ik niet snap?

Dat men de moeite neemt elkaar te pesten op school of iemand in het verkeer uit ze auto trekt of een ambulance broeder in elkaar beukt..

Men hoeft maar een naam of adres te hebben en wellicht komen ze je nog opzoeken mocht je een probleem hebben met iemand.

Maar die zelfde mensen en ook andere mensen zullen nooit de zelfde moeite doen om de dames & heren die ieder van ons leven het leven zuur maakt eens een bezoekje te brengen.

Dit vind ik toch iets zeggen over de mens zelf.

Hugo
Hugo
6 maanden geleden

Ja en Holleeder, Tachi en Bolle Jos zijn dan zogenaamd de zware criminelen. Nou U en ik weten wel beter de zwaarste criminelen hebben mooie pakken aan en zitten in de regering en/of werken bij banken, en tel de corrupte ambtenaren en de rechterlijke macht daarbij op, en voila…. het zijn precies de jongens en meisjes die de politie en het leger onder controle hebben…dus geen vuiltje aan de lucht voor dat tuig. Mene=sen sta op en als jullie gaan stemmen stem verstandig FVD of BVNL

johan
johan
6 maanden geleden

Vroeger vond men dit maffia praktijken (is het ook). Inmiddels is een groot deel van de mensheid in coma geraakt, consumeert, amuseert en heeft er geen enkele behoefte aan om zijn/haar doel van het leven onder de loep te nemen.
Daar maken bedrijven als BlackRock (maffia) gretig gebruik van. In dat geval bent u een welkome en nutteloze consument.
Gelukkig worden meer en meer mensen wakker. Al het goede heeft tijd nodig.

Jef
Jef
6 maanden geleden

We weten hier al lang dat we bestuurd worden door mensen die zich eigenlijk geen mens mogen noemen. Meer dollars, nog meer …. het meest, het allermeest. Die verkopen hun moeder nog om dat voor elkaar te krijgen. Een hele diepe kuil wens ik ze toe.

Ron
Ron
6 maanden geleden

Hun rijk stort ook in kijk maar naar Hitler en Napoleon ze willen te veel.
En de waarheid komt steeds meer boven water. Onder het tapijt vegen hou een keertje op.

Sophie
Sophie
6 maanden geleden

Daarom moet ons volk massaal eisen dat wij uit de EU stappen!
We komen allen aan de bedelstaf als we niets doen.

Sjef
Sjef
6 maanden geleden

Blackrock heeft een onroerendgoedbezit in Nederland ter waarde van 800 miljoen en betaalt geen rooie cent belasting en dat heeft Rutte eigenhandig zo geregeld.

ted
ted
6 maanden geleden

Het zwarte clubje, speelt elkaar de mooie baantjes toe. Het zwarte schuim bij de banken en de politiek azen op ons geld. Black Rock beheert onze pensioenen. Het gaat steeds gekker worden. Het zijn criminelen die momenteel het regime besturen in de EU en Den Haag. Hoe lang nog blijven wij in onze stoel zitten?

Peter
Peter
6 maanden geleden

waarom moeten die fucking Amerikaanse bedrijven zich met ons land bemoeien. Ze behoren al niet tot de EU. Heeft Amerika al niet genoeg aangericht? Hebben de Nazi’s al niet genoeg aangericht i.s.m Amerika en Gb.
Een derde wereld land die zelf diep in de financiële problemen zit. Laat BlackRock en Gates daar een handje helpen.

Tom Poes
Tom Poes
6 maanden geleden

“Ouwe jongens, krentenbrood”. Ze – de Deep State- schuiven elkaar de baantjes toe. Corruptie as usual.

Sandra
Sandra
6 maanden geleden

Die criminele bende rooft ons land leeg en niemand kan ze stoppen!

Duivels
Duivels
6 maanden geleden

We zijn overgeleverd aan de duivels van Black Rock,State Street en Vanguard Nederland word lleg geplukt het WEF met Larry Fink zeggen het iedere keer weer je zult niets meer bezitten en (On)Gelukkig zijn de tijd dringt om deze duivels het land uit te schoppen

malion
malion
6 maanden geleden

Mensen die geld willen en een riant leven sluiten zich bij hen aan, en dat zijn er veel meer dan we denken. Het is niet meer alleen de top, maar de miljoenenhandelaar die alles in stand houdt. Dat is nou juist het griezelige van alles.
Een prachtige aarde die verwoest wordt door psychopaten en alle volgers ervan. IS ER NOG HOOP dat ergens het GODSLICHT nog brandt bij iemand van hen?

Jack
Jack
6 maanden geleden

Ik zeg het vaker: Het is één groot samenwerkend corrupt systeem !

yvja
yvja
6 maanden geleden

Wij – de eenvoudige mens – wordt dus zo aan alle kanten verneukt!!

Regina Spijsters
Regina Spijsters
6 maanden geleden

Bij aantreden heeft Larry Fink aangekondigd dat privé bezit van autos en eengezinshuizen niet meer kan en afgeschaft dient te worden. Natuurlijk heeft hij zelf een vloot van auto’s, vliegtuigen, schepen en meerdere huizen waar een AZC prima grote aantal stapelbedden in kwijt kan.

bert
bert
6 maanden geleden

Spaargeld beleggen? Dat wil zeggen: geld met geld maken zonder er een product of dienst voor te leveren / verlenen? Dáár gaat de maatschappij aan ten gronde. Geld is sowieso al een ketting waar bijna iedereen aan vastligt. Geld: de een heeft er [veel] meer van en de ander [veel] minder. ALTIJD dus onbalans!

Back to top button
58
0
We lezen graag je reactie!x