De Amerikaanse publieke omroep is in de staat Georgia deels in handen gekomen van een oud-senator die gelooft dat de Verenigde Naties zijn land willen veranderen in een dictatuur door gebruik te maken van mind control.
Eerder was ophef ontstaan over het salaris van Chip Rogers. Voor zijn diensten krijgt de Republikein jaarlijks 150.000 dollar uitbetaald.
Verschillende werknemers van Georgia Public Broadcasting (GPB) hebben inmiddels hun ontslag ingediend. Luisteraars zeggen hun maandelijkse bijdrage op.
Gewetenloos
Vicevoorzitter van de raad van bestuur van GPB Yvette Cook liet per brief weten dat de functie van Rogers zou worden betaald met belastinggeld in plaats van donaties van luisteraars.
Een uitvoerend producent diende haar ontslag in omdat ‘de publieke omroep door vier ontslagrondes was gegaan voordat de staat de positie voor Rogers vrijmaakte’.
In haar ontslagbrief legde Ashlie Wilson Pendley uit dat het volgens haar gewetenloos is om een individu in deze moeilijke tijden op een dergelijke manier te belonen. “Er lijkt bij de publieke zenders sprake te zijn van politieke manipulatie,” schreef ze in haar brief.
Belastinggeld
Gouverneur Nathan Deal wordt genoemd als degene die Rogers zou hebben aangenomen. Critici stellen dat de gouverneur belastinggeld niet op deze manier zou moeten uitdelen aan politieke vrienden.
Chip Rogers gelooft dat president Obama samenzweert met niet-gouvernementele organisaties, overheidsagentschappen en de Amerikaanse Kamer van Koophandel om door middel van Agenda 21 een communistische VN-dictatuur af te dwingen.
Begin vorig jaar diende Rogers een wetsvoorstel in om ‘de vernietigende aard van Agenda 21’ te erkennen.
Bron: Rawstory.com
Gerelateerd:
- Professor achter Sandy Hook-complottheorie vreest voor baan
- ‘Schietpartij Sandy Hook was hoax zonder dodelijke slachtoffers’
- Complotdenkers: Obama fabriceerde orkaan Sandy
- Overheid VS experimenteerde op veteranen onder MK-Ultra
- Oud-demograaf Wereldbank: vaccins bedoeld om bevolkingstal terug te dringen
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





“Er zijn negen dimensies die naar andere universa leiden”
Politici eisen onderzoek naar speciale behandeling Hillary Clinton. Gaat ze alsnog de bak in?
Westen noemt Rusland dictatuur, maar in Groot-Brittannië zijn 3300 mensen gearresteerd om berichten op social media
Egyptoloog: “Piramides en Sfinx zijn veel ouder dan wetenschappers willen toegeven”
Vrijwel de gehele Tweede Kamer (ook PVV en JA21) wil dat deze vaccindata geheim blijven
Must-see: Hongaarse minister legt enorme hypocrisie rond sancties tegen Rusland bloot in vlammend betoog
Tomaten doden kankercellen. Italiaanse wetenschappers doen geweldige ontdekking
Onderzoek: Nederlanders zijn slecht nieuws zat
Voyager 1 ontdekt ‘magnetische snelweg’