In deze aflevering van de New Reality Show gaat Elias in gesprek met Maarten van de familie Lusink over soevereine mensen.
Maarten was één van de eerste redactieleden van de website Niburu. Na 2003 ging hij zijn eigen weg en kwam hij in aanraking met de filosofie van de soevereine mens, die vanuit de Verenigde Staten was overgewaaid.
Na de nodige juridische kennis die hiermee gepaard gaat te hebben opgedaan, besloot hij om voortaan als soevereine burger door het leven te gaan.
In dit interview vertelt Maarten onder andere over mensenrechten, wetgeving en zijn persoonlijke ervaringen met het leven als soeverein mens van vlees en bloed.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.




Politieagenten zagen spookachtige ‘zielenverzamelaar’ in puinresten 9/11
Franse politie gebruikt drones om vee op te sporen dat door boeren wordt verstopt om verplichte vaccinatie te ontlopen
Deze begrafenisondernemer heeft 50 procent meer uitvaarten: ‘We maken ons grote zorgen’
Awardwinnende journalist: Bill Gates, VN en WEF ‘bouwen gigantische digitale goelag voor hele mensheid’
Vliegverkeer Bremen Airport stilgelegd vanwege UFO
Anti-immigratieprotest op Malieveld mondt uit in rellen: ‘Het moet wel een provocatie zijn’
“Dodelijke schietpartij in San Bernardino vertoont alle tekenen van valse vlag-operatie of terroristische aanslag”
Huisarts haalt hard uit naar De Jonge: ‘Vleesgeworden hypocriet’
Monsanto: Seeds of Death (film)