Eind vorige maand is een vreemd object gefotografeerd boven het Muiderslot, een middeleeuws kasteel dat rond 1280 aan de monding van de Vecht is gebouwd.
Op 25 mei jongstleden brachten fotograaf Corinne Federer en haar moeder een bezoek aan het kasteel.
Corinne maakte die dag HDR-foto’s, foto’s waarbij zowel zeer donkere delen als zeer heldere delen goed worden weergegeven. Toen ze door de foto’s bladerde zag ze tot haar verbazing een kokervormig voorwerp met S-vormige vinnen.
Ondersteboven
“Ik kon niet wachten tot ik thuis was zodat ik de foto’s kon vergroten om te zien wat het voorwerp was,” zei Federer. “Het object werd bij een sluitertijd van 1/250 van een seconde al wazig, dus het moet zich zeer, zeer snel hebben voortbewogen. Ik was er nogal ondersteboven van.”
De Huffington Post nam contact op met Ben Hansen, een voormalig FBI-agent die gedurende zijn carrière duizenden video’s en foto’s van vermeende paranormale gebeurtenissen heeft moeten analyseren.
Na de foto’s te hebben bestudeerd concludeerde Hansen dat ze niet zijn bewerkt met speciale software. Hij stelde verder dat de S-vormige uitsteeksels mogelijk geen vleugels zijn, maar onderdeel vormen van het object zelf.
Hoger ontwikkeld
“Als ik mijn geld erop moet zetten, zou ik zeggen dat we naar insecten kijken,” zei Hansen. “We zien dit soort vleugelachtige uitsteeksels vaker in het geval van rods of luchtvissen. Het hangt allemaal af van de belichtingstijd en de beweging van de insecten.”
Terwijl Hansen de foto’s bestudeerde ontdekte hij nog iets anders. “Ik heb nog een ander object gevonden,” zei hij. “Rechts van de zon zien we een schijfvormig object zonder uitsteeksels. Hmmm.”
Federer kan niet met zekerheid zeggen wat ze eind mei boven het Muiderslot heeft gefotografeerd. “Als ik zie hoeveel sterren er zijn is het in mijn ogen onmogelijk dat we alleen zijn. Ik vind het niet moeilijk om te geloven dat er nog een bewoonbare planeet bestaat die de ruimte is gaan verkennen. Wellicht is de beschaving van die planeet hoger ontwikkeld dan de onze en hebben ze ons een bezoek gebracht om te zien wat hier gebeurt.”
Bekijk hier meer foto’s.
Bron: Huffingtonpost.com Foto: Elyktra Photoart
Gerelateerd:
- De lichten boven Lubbock (video)
- Getuigen filmen UFO’s boven Colombia
- NBC News meldt UFO boven Prins Edwardeiland (video)
- Cameraman filmt 10 minuten lang kwalachtige UFO
- Opnieuw UFO gefilmd boven Volcán Popocatépetl
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Geen complottheorie meer: Clintoncampagne hackte servers Trump – ‘De beerput gaat open, dit is pas het begin’
Tientallen Nederlandse journalisten werken voor de AIVD. Deskundige komt na 25 jaar onderzoek met grote onthullingen
Volt-leider Dassen genadeloos gefileerd: ‘Buikspreekpop van globalisten zoals Soros’
In de boekenkast van Osama bin Laden: Bloedlijnen van de Illuminati en 9/11 als complot
Bernardette nam ontslag als GGZ-verpleegkundige: ‘Hoe kan het dat een week na vaccinatie zoveel mensen overlijden?’
Wetenschapper: “Kernexplosies op Mars waren bedoeld om al het leven uit te roeien”
David Icke legt in 2 minuten uit waarom de inval van Hamas geen ‘verrassingsaanval’ was
Overheid bevriest bankrekening gepensioneerde moeder van dissidente journalist: ‘Escalatie van terreur’
Ollongren: Rusland stookt in Nederland over corona. Zo reageert Twitter