Amsterdam gaat in de komende 20 jaar van het gas af. De stad wil 10 jaar eerder dan de rest van Nederland gasvrij zijn.
“Dat doen we om onze CO2-uitstoot te verlagen, maar ook om niet afhankelijk te blijven van Gronings gas,” aldus de gemeente in een nieuwsbericht.
Amsterdam wil bewoners verder helpen met subsidies en adviseert Amsterdammers energie te besparen door hun huis te isoleren of een inductiekookplaat aan te schaffen.
De weg kwijt
Volgens de gemeente willen veel Amsterdammers ‘nu al aan de slag’.
Onder het bericht staan uitsluitend negatieve reacties.
“Jullie zijn de weg helemaal kwijt,” reageert Fatih. “1000 miljard voor onzin.”
Erik zegt: “Laten we hopen dat dit hysterische, gestoorde bestuur opgehoepeld is voordat het te laat is.”
Hysterische klimaatdictatuur
Marian voegt toe: “Werkelijk waar, jullie zijn het meest krankzinnige en misdadige gemeentebestuur dat Amsterdam ooit heeft gehad.”
“Ik stel voor deze hysterische klimaatdictatuur onmiddellijk te stoppen,” stelt Hans Mülder.
Iemand anders wijst de gemeente op dringend advies van hoogleraar David Smeulders uit Eindhoven, die zegt dat van het gas af gaan heel veel geld kost en juist voor méér CO2-uitstoot zorgt.
FvD-leider Thierry Baudet reageert op Twitter:
Waanzin. Totale waanzin. https://t.co/HAeCZ5QT3c
— Thierry Baudet (@thierrybaudet) April 6, 2020
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Geen bewijs dat Rusland MH17 heeft neergehaald. Dit JIT-land trekt opmerkelijke conclusie
Op 5 oktober houdt David Icke via een groot scherm zijn verboden toespraak op de Dam in Amsterdam
“VS wil Argentijnse president laten afzetten om vernietigende VN-toespraak”
VIDEO: “Aankondiging over buitenaards contact is meest diepgaande gebeurtenis in de geschiedenis”
Jack van Gelder woedend op CDA-burgemeester: Je kind weerbaar maken? Ze moeten asielzoekers die het onveilig maken aanpakken
Komst van David Icke doet Nederland sidderen en beven
Trump geschrapt van stembiljet in Colorado? ‘Het is niet wat je denkt, een wassen neus’
Ouders sturen mondkapjes van hun kinderen naar lab. Dit zijn de verontrustende resultaten
Natuurkundigen stuiten op onverklaarbare hoogenergetische deeltjes