BuitenlandCorona

Trump: ‘Ik heb overtuigend bewijs gezien dat coronavirus uit lab komt’. Deed iemand iets met opzet?

Help ons door deze informatie met je vrienden op je social media te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Donald Trump zei dat hij overtuigend bewijs heeft gezien dat Covid-19 afkomstig is uit een wetenschappelijk laboratorium in de Chinese stad Wuhan, schrijft de Financial Times.

Trump zei op een persconferentie tegen journalisten dat hij er vrijwel zeker van is dat het Wuhan Instituut voor Virologie de oorsprong van de virusuitbraak is.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/10/nfn-donatie-2.png

De president wilde verder niet ingaan op details omdat het onderzoek naar het lab nog loopt. “Ik mag hier niets over zeggen.”

Met opzet

“Het is vreselijk wat er is gebeurd,” zei Trump. “Of ze hebben een fout gemaakt, of het begon als een fout en daarna hebben ze er nog één gemaakt. Of deed iemand iets met opzet?”

Het nieuwe coronavirus dook in Wuhan eind vorig jaar voor het eerst op. De stad ging twee maanden in lockdown om verdere verspreiding tegen te gaan.

Tijdens de persconferentie zei Trump dat zijn regering de herkomst van het virus nog onderzoekt.

‘Wereldgezondheidsorganisatie moet zich schamen’

“We onderzoeken waar het precies vandaan is gekomen en hoe dit is gebeurd,” zei hij, toevoegende dat we de uitkomsten binnenkort kunnen verwachten.

China heeft ontkend dat het virus afkomstig is uit het lab.

Trump zei ook dat de Wereldgezondheidsorganisatie (WHO) zich moet schamen omdat het instituut ‘lijkt te fungeren als de pr-dienst van China’.

[FT]

Interessant

Vind je deze informatie waardevol?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.4 12 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

33 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Martien
Martien
5 jaren geleden

Wat te denken van het eigen Amerikaans biologisch laboratorium waar virussen getest worden voor biologische oorlogsvoering in Fort Detrick? Hier praat Trump niet over.

Geen schaap
Geen schaap
5 jaren geleden

Despijt alle geruchten is dit virus op die beestenmarkt ontstaan. Die markt is zo onhygienisch en dus de ideale broedplaats. Iemand werd ermee besmet. Die heeft anderen besmet. En Chinees nieuwjaar moest gevierd worden, ook buiten de landsgrenzen. Zo is het over de wereld gekomen.

Mikkie
Mikkie
5 jaren geleden

Krijgt Janet Ossebaard toch gelijk, dus..

Audrey
Audrey
5 jaren geleden

Dat wist ik al vanaf dag 1 dat het zelf gemaakt is in een lab. En ik weet ook dat er allang een geneesmiddel voor is. En die ook gebruikt wordt door rijke en belangrijke mensen. Maar de burger mag dood gaan want dat ruimt lekker op..

Henk
Henk
5 jaren geleden

Als je als land je bezig houd met virussen bij vleermuizen dan kan je er donder op zeggen dat zoiets een keer fout gaat . Dit is een catastrofe voor de hele wereld geworden , maar het leed is inmiddels al geschiedt . Is nu een duidelijke boodschap voor al die biologen en onderzoekers die zich op deze manier bezig houden , waar is dit in hemelsnaam nodig voor geweest .

salvar
salvar
5 jaren geleden

vrijwel zeker van is dat het Wuhan Instituut voor Virologie de oorsprong van de virusuitbraak is.
dus niet zeker.
de vs hebben overal bewijs voor maar laten niets zien.
zeg maar gewoon dat je een oorlog wil uitlokken dan kom je geloofwaardiger over.

maar ja het is een grote bende op de wereld van oost naar west van noord naar zuid alles liegt dat het gedrukt staat, de leugen regeert al een hele tijd.

maar we kunnen onze pappenheimers onder de hand wel toch?

Philip
Philip
5 jaren geleden

Het coronavirus is “niet door de mens gemaakt of genetisch gemodificeerd”. Dat stelt de United States Intelligence Community (IC), een groep van afzonderlijke Amerikaanse inlichtingendiensten donderdag. Ze onderzoekt nog of de uitbraak afkomstig is uit een Chinees laboratorium.

https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20200430_04941156

PS: ik heb ook al andere onderzoeken gelezen van zulke bio labs, zij zijn er van overtuigd dat ongevallen (bewust en of onbewust) niet kunnen voorkomen.
Maar natuurlijk doen ze zulke uitspraken, kwestie van zich zelf te willen indekken, je kunt zulke eigen onderzoeken zelfs niet onafhankelijk noemen, er zijn daar te veel belangen mee gemoeid.
Mensen mogen trouwens niet weten wat ze daar allemaal uitspoken en ongelukken gebeuren altijd en overal..bewust en of onbewust.
Trouwens, Amerika moet niet met de vinger naar China wijzen, ze zijn er zelf mee begonnen, ze hebben de begin fase zelf gefinancierd en ze hebben het zelfs nog in hun eigen bio labs!!

MdeFilosoof
MdeFilosoof
5 jaren geleden

Vrijwel zeker wil Trump geen oorlog uitlokken door het instituut uit Wuhan verantwoordelijk te stellen. Hij wil de daders laten berechten en daar zitten ook hooggeplaatste elementen van de semi Amerikaanse overheid tussen. Men is een sponsor bedrag op het spoor dat vanuit Amerika naar wuhan loopt afkomstig van criminele elementen die inderdaad uit zijn op oorlog en een wereldregering. Follow the money dat is wat Trump doet. Natuurlijk is de media uit op een simpel Trump bashing, terwijl hij de enige is die wel iets doet. Gelukkig volharden die media in domheid en simpelheid, en dasrdoor zijn de echte daders blind van vertrouwen dat ze wegkomen met hun crininele activiteiten.
https://m.youtube.com/watch?v=dvXYFQRxYIA
https://m.youtube.com/watch?v=BpwndRgw-kI

Faith
Faith
5 jaren geleden

Als dit allemaal uit gaat komen kunnen ze bij de mainstream media wel in gaan pakken.
Dan wordt duidelijk dat ze gelogen hebben en gaat iedereen zich afvragen waar ze nog meer over gelogen hebben.
Nou, overal over. Alleen Dreetje en Bridget, dat was het enige wat wel waar was.
Het wordt dan iedereen duidelijk dat ze mensen doelbewust in hun huizen op laten sluiten, het liefst tot eind van dit jaar en de economie op willen blazen en dat dat hele corona gebeuren een doelbewust geplande act of war was.
Dankzij Trump gaat dit niet door, we krijgen een totaal nieuwe economie, nieuw geldstelsel, een nieuwe media en nieuwe politieke kopstukken.
De gevangenissen zullen volstromen met beroemdheden over heel de wereld en uiteraard veel bn’ers.
Mensen gaan van hun stoel vallen van verbazing, over wat een tuig er tussen die o zo symphatieke gevierde bnners zit.
Let the show begin!!!

Peter
Peter
5 jaren geleden

Volgens links vodje Nu.nl kan het onmogelijk door 5g ontstaan zijn want dat is veilig.
Hun vele blinde volgelingen maken dan ook iedereen die in deze theorie gelooft uit voor achterlijk.
Tenslotte was er met 2g 3g 4g Ook niets aan de hand, wie is er hier dan echt achterlijk?
Die zichzelf socialist voelende idioten snappen niet dat het hun zelf ook fataal kan worden…

Jeroen
Jeroen
4 jaren geleden

Het is al bewezen dat dit een geplande uitbraak is: Bill Gates wist het al maanden vóór de uitbraak te melden en heeft in november zelfs EVENT201 georganiseerd in de nu hotspot NewYork…….
PLUS: Bill Gates heeft het patent op COVID-19!

PATENTNUMMER EP3172319B01

Aanvraagdatum: 2015

Back to top button
33
0
We lezen graag je reactie!x