De NOS behoort tot de huishouding van de regering. De journalisten zijn lakeien, dienaren, slaafjes. De NOS is de ‘regeringsvoorliegdienst’, zegt Arnold Karskens in het Ongehoord Nederland-programma De Zaag.
“In tijden van corona dag in dag uit de bevolking bedonderen, is journalistiek crimineel, stelt hij.
“Het NOS Journaal lijkt het Ministerie van Waarheid uit het wereldberoemde boek ‘1984’ van George Orwell.”
Feiten verdraaid
In het boek schetst Orwell een wereld waarin feiten worden verdraaid omdat dat de politieke machthebbers beter uitkomt.
Karskens noemt als voorbeeld de aanslag in een tram in maart vorig jaar. De NOS sprak van ‘een verwarde man’ en een ‘tramschutter’, terwijl er islamitische tekens op de revolver van de dader stonden en in zijn auto religieuze teksten zijn gevonden.
Tijdens de herdenking van de aanslag dit jaar verzuimde de NOS opnieuw het motief – islam – te vermelden. De moslimterreurdaad, de grootste in Nederland ooit, heet in NOS-jargon geen aanslag, maar een ‘tragische gebeurtenis’.
Verspreiden van leugens
Nog een voorbeeld. Vorig jaar januari trapte de NOS commotie over blanke, katholieke aanhangers van Trump die een Vietnamveteraan treiterden. Correspondent Wouter Zwart twitterde: “Hij is minutenlang omsingeld, geïntimideerd en uitgelachen.”
De jongens bleken niemand kwaad te doen. Het was de man die de confrontatie zocht. CNN heeft miljoenen dollars smartengeld betaald aan één van de gedupeerde jongens, maar de NOS heeft nooit sorry gezegd voor het verspreiden van deze leugens.
Overigens kwamen de jongens herkenbaar in beeld, terwijl getinte of gekleurde jongens onherkenbaar in beeld komen bij de NOS.
Artikel 12-procedure
Karskens heeft inmiddels een zogeheten artikel 12-procedure opgestart tegen de NOS, een formeel beklag over het niet vervolgen van strafbare feiten.
Hij wil een proces waarin wettelijk en overtuigend kan worden aangetoond dat er veel niet deugt aan het NOS Journaal.
Bekijk de aflevering van De Zaag hieronder:
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





VIDEO: Ontdekking piramide kan geschiedenis herschrijven
“Amazone-indianen zeggen dat zich in onze planeet een onbekende wereld bevindt”
Een kandidaat-raadslid raakte in opspraak om kritische tweets over Soros en ‘massamoordenaar’ Obama. Dit is haar reactie
Deze video maakt duidelijk: waarom de overheid er niet in geslaagd is illegale migratie tegen te gaan
Lezer Brabants Dagblad ergert zich aan ‘afschuwelijke’ verhalen over bijwerkingen: ‘Jullie stimuleren prikweigeraars’
Kijken: KRO Brandpunt over buitenaards bezoek
Onbegrijpelijk dat Nederland zich voor karretje van VS laat spannen. Kamerlid doet rake uitspraken over zinloze oorlog in Afghanistan
Kenia stelt importverbod in op genetisch aangepast voedsel
Dit zei Kees van der Staaij vorige week over ontbreken juridische basis van avondklok