Eind maart vroeg onze minister van Volksgezondheid Feike Sijbesma, voormalig directeur van chemieconcern DSM, om tijdelijk als coronagezant op te treden. Hij kreeg van Hugo de Jonge de opdracht om ‘alle aanbiedingen die bedrijven doen bij het ministerie te stroomlijnen’.
Vrijheidsactivist Frank Ruesink heeft onderzoek gedaan naar de achtergrond van coronagezant Sijbesma en stuitte op een gigantische belangenverstrengeling tussen de vaccinatie-industrie en de Nederlandse overheid.
Ruesink kon zich niet voorstellen dat de belangenverstrengeling tussen onze overheid en vaccinmakers nog erger zou worden dan tijdens de Mexicaanse grieppandemie. Hij noemt viroloog Ab Osterhaus, ‘de man die op een harteloze manier met een fles whisky in de hand stond te juichen bij het eerste zieke kind en die schaamteloos alle Nederlanders angst aanpraatte om zo zijn persoonlijke financiële belangen te behartigen’.
Nu, 11 jaar later, hebben we Feike Sijbesma.
Ongelooflijk schaamteloos
“Eind juni zette minister De Jonge zijn handtekening onder het contract met vaccinmaker AstraZeneca. Samen met onder andere Duitsland werd een nog niet bestaand product gekocht. Drie maal raden wie er directeur is van AstraZeneca Duitsland? Inderdaad, Hans Sijbesma, de broer van onze coronagezant Feike Sijbesma. Diep respect voor Feike Sijbesma hoe hij vele miljoenen van ons belastinggeld naar zijn eigen broer heeft gestroomlijnd.”
“Dit is belangenverstrengeling Ab Osterhaus 2.0. Dit is de bananenrepubliek waar Fleur Agema van de PVV het over had. Het is zo ongelooflijk schaamteloos.”
Ruesink is een campagne begonnen en roept alle Tweede Kamerleden op om hier zo snel mogelijk Kamervragen over te stellen.
“Wat een corrupte zooi,” reageert psycholoog Wendy Kroeze. “Nu weten jullie waarom de vaccinatiedeal van 700 miljoen (!) staatsgeheim moest blijven. Wat een monsters in dit land. Ons land. Nederland.”
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Grote hoeveelheden wapens van NAVO-makelij aangetroffen in IS-bolwerk. Dit is wat ze hebben gevonden
Derde Nieuw-Zeelandse bevolking gelooft in buitenaards bezoek
CIA-agent bekent: “Ze gaven ons miljoenen om burgeroorlog uit te lokken in Joegoslavië en de mensen tot slaaf te maken”
Bolsonaro weigert WHO-pandemieverdrag te tekenen: ‘Brazilië is autonoom’
‘Schokkend aantal’ lege coronaziekenhuizen in Groot-Brittannië. Honderden artsen ‘vervelen zich’ en ‘zitten te duimendraaien’
Waarom de aanval van de globalisten op de mens en de menselijkheid onvermijdelijk zal mislukken
Schokkende cijfers uit Duitsland: ‘De zelfmoord van Europa is hiermee niet ver weg’
VS verbergt al 70 jaar het bewijs dat aliens ons bezoeken. Gaat dit ervoor zorgen dat ze het bedrog eindelijk toegeven?
Boze huisarts: ‘Hoe kun je als premier je volk toespreken terwijl je liegt’