Afgelopen vrijdagmiddag heeft een inwoner van Maassluis een ongeïdentificeerd vliegend object gefilmd. Dat meldt RTV Rijnmond. Het onbekende object was een kwartier goed zichtbaar boven de Botlek. De UFO heeft een blauwe kleur, maakt geen hoorbare geluiden en hangt lange tijd stil. Uiteindelijk verdwijnt het object in de wolken.
Toen Dick Smits de beelden in slow-motion afspeelde, meende hij nog meer objecten te zien. “Er schoot iets vanaf de tweede kraan van links naar rechts keihard omhoog,” zei hij.
Bij het UFO Meldpunt Nederland zijn volgens de omroep nog nauwelijks meldingen binnengekomen, terwijl het object vrijdag toch ruim een kwartier boven de omgeving van Brielle en Ouddorp heeft gehangen.
“Het is moeilijk te zeggen wat dit is geweest, het zou een UFO kunnen zijn,” aldus Smits. “Ik geloof wel in buitenaards leven. Ik denk wel dat er meer is. Dit is maar een klein planeetje.”
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Meisje (6) kan voor het eerst naar school dankzij verboden cannabisolie
Rumsfeld-memo’s tonen hoe Bush-regering loog over Irak
Dalai lama betaald door CIA
Betaald van uw belastinggeld: door Westen gesteunde jihadisten slachten in Syrië mannen, vrouwen, kinderen en baby’s af
‘Ook het kabinet-Rutte zaait corona-angst. Dit moet stoppen’
35 mensen doof en 25 blind na coronaprik, AstraZeneca scoort het slechtst
Meisje geeft epische speech tijdens coronaprotest in Liverpool: ‘We zijn misleid’
‘Mensheid staat aan begin van nieuw tijdperk’
Neurowetenschap onthult: je brein fopt je — Realiteit bestaat niet zoals jij denkt