Men heeft nu omikroncijfers omdat men alleen naar omikron zoekt. En dan nog met testen die 98 procent valspositief zijn, zei plastisch chirurg Jeff Hoeyberghs vrijdag tijdens de nabeschouwing van de coronapersconferentie, verzorgd door Blckbx.tv.
“Doe nu toch eens normaal zoals we altijd doen. Pak eens 10.000 mensen met een griepaal syndroom en doe daar gewoon eens virussequenties op. Dan ga je zien dat er geen 20 procent corona is en dat er nog steeds influenza is, zoals dat altijd geweest is,” aldus dr. Hoeyberghs.
“We hebben die wetenschap, we hebben die zorgvuldig in de afgelopen decennia bijeengeschraapt. En Marc Van Ranst weet dat,” zei hij. “En Marc Van Ranst is een vertegenwoordiger van de Big Pharma. Dat is zijn carrière.”
Dokter @HoeyberghsJeff legt uit wat griep is en waarom @vanranstmarc en @AbOsterhaus valse wetenschappers zijn, die in dienst staan van #BigPharma. pic.twitter.com/LV7exQkhob
— Semita Salutis (@SemitaSalutis) January 15, 2022
Meest losse wetgeving
Van Ranst, het gezicht van de Belgische corona-aanpak, kreeg via de toenmalige rector die viroloog was een beurs bij de grote farmagiganten in Amerika, aldus Hoeyberghs. Hij kreeg zijn leerstoel omdat hij de rechtstreekse link was voor de sponsoringen naar België voor de trials van de farma, voegde hij toe.
Hoeyberghs lichtte toe dat België de meest losse wetgeving had voor het experimenteren op mensen. “Vandaar dat Janssen ook zo’n fantastische farmaceut was als je het op wereldschaal bekijkt. Dat was omdat België de meest liberale wetgeving had om proeven op mensen te doen.”
Ab Osterhaus
“Maar verwar dat niet met een geneesheer. Denk nu toch niet dat hij ooit één mens genezen heeft. Hij heeft alleen maar geld van Amerika naar Leuven gebracht. En dat doet hij nog steeds, tot op de dag van vandaag.”
Presentator Flavio Pasquino voegde eraan toe: “Klinkt een beetje als Ab Osterhaus, hè?” Waarop Hoeyberghs riep: “Het is hetzelfde kliekske!”
Emeritus hoogleraar: ‘Waarom laten jullie je vermoorden? Jullie worden vermoord door de overheid!’
Hijsen ‘vlag van het Vierde Rijk’ bij overheidsgebouwen zorgt voor veel irritatie: ‘Ga iets nuttigs doen’
Hoogste oversterfte in Nederland sinds Tweede Wereldoorlog, nog steeds geen onafhankelijk onderzoek
D66’er pakt vliegtuig voor tripje van 32 kilometer
‘Dekselse’ Gerrit Hiemstra oogst storm van kritiek: hij ‘zorgt voor een giftig klimaat’
Ik heb nog nooit zoiets gezien. Archeologen doen verbazingwekkende vondst in verborgen kamer in Egyptische tombe
Zo kies je een broker om bij te beleggen
Nieuwsuur gaf mijn woorden over MH17 verkeerd weer. Commandant onthult in dit interview wat het nieuwsprogramma wegliet
Migratiedeskundige rekent voor: zoveel kost een asielzoeker de schatkist – ‘dit zijn verpletterende cijfers’