De website van NineForNews is de afgelopen weken meerdere keren getroffen door fikse DDoS-aanvallen. Ook vandaag was het weer raak. Bij zo’n aanval krijgen servers van een website opeens veel data te verwerken. Daardoor wordt de site moeilijker bereikbaar voor bezoekers. We hebben tijdelijk de DDoS-beveiliging ingeschakeld. Die geeft automatisch een melding op het moment dat je onze site bezoekt. Excuses voor het ongemak. Het is onduidelijk wie verantwoordelijk zijn voor de digitale aanvallen.
Onze website is goed beveiligd en beschermd, maar we moeten het zekere voor het onzekere nemen. Mede daarom is het belangrijk dat je onze pushberichten aanzet. Tienduizenden mensen hebben dit al gedaan. Als je ze hebt aangezet, ontvang je na publicatie van ieder artikel een melding. Het voordeel hiervan is dat je geen Facebook- of Twitter-account hoeft te hebben. Aanmelden is makkelijk, geheel gratis en 100 procent anoniem. Er wordt geen informatie gedeeld. Aanmelden kan hier.
Daarnaast hebben we een Telegram-kanaal aangemaakt. Dit kanaal is nog vrij klein, maar groeit gestaag. Word hier lid van ons Telegram-kanaal.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Amerikaanse overheid: Parallel universum uit Stranger Things bestaat mogelijk echt
62 mensen bezitten evenveel als de halve wereld: “We hebben geen economie gecreëerd die goed is voor ons welzijn”
Mensen zakken zomaar in elkaar, onverklaarbare donker wordende overledenen: wat is er toch aan de hand?
Parlementaire corona-enquête gaat, niet schrikken, 3 jaar duren: ‘Vertragen in de hoop op vergetelheid’
NOS vraagt aandacht voor vaccineren tegen gordelroos: zoveel Nederlanders kregen deze pijnlijke ziekte na hun COVID-prik
Trump is de nieuwe Hitler. Venezolaanse president waarschuwt voor dit Amerikaanse complot
Terwijl er tientallen miljarden naar klimaat gaan, helpt het kabinet de ouderenzorg naar de ratsmodee
Politicus: “NAVO vormt bedreiging voor de hele wereld, net als Duitsland onder Hitler”
Tiener ontwikkelt revolutionaire kankertest (video)