LTO Nederland, de Nederlandse Zuivelorganisatie, Natuurweide en het Nederlands Agrarisch Jongeren Kontakt (NAJK) hebben een plan opgesteld om uit de ‘mestcrisis’ te komen.
In het crisisplan stellen de landbouworganisaties een pakket aan ingrijpende maatregelen voor, waaronder verlaging van het eiwitgehalte in koeienvoer, tijdelijk versnelde daling van het aantal stuks melkvee en uitbreiding van de brede opkoopregeling.
(Video verwijderd? Klik hier...)
Slaafjes van LNV en de ngo’s
Voorman van Farmers Defence Force Mark van den Oever heeft geen goed woord over voor de plannen. “En nou moeten jullie halsoverkop de veekrimp-D66-agenda nog eventjes uitrollen voor een demissionair kabinet. Jullie zijn de slaafjes van LNV (het ministerie van Landbouw, red.) en de slaafjes van de ngo’s hier in Nederland.”
“In plaats van dat ze zich met z’n allen achter onze acties scharen op 4 juni om ook in Europa een andere wind te laten waaien, gaan ze vrolijk met die oude wind door,” vervolgt Van den Oever.
WEF-fuckers
De good old CDA-boys fixen het wel even, zegt hij over Henk Bleker en Roy Meijer van NAJK. “Alle CDA’ers bij elkaar om nog net even die koeien en die boeren op te ruimen.”
“Er is geen draagvlak en toch doorduwen.”
Waarom schaar je je achter dit idee? Het kan maar één ding zijn en dat is dat de top doordrongen is van al die WEF-fuckers die alleen maar de veehouderij om zeep willen helpen, briest Van den Oever.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Arts vreest dat Kate Middleton turbokanker heeft gekregen door covidprik
Woedende Italianen doen mondkapje af: ‘Coronapandemie is zwendel’
‘Dit is misschien wel het belangrijkste onderzoek dat tot nu toe naar de oversterfte is gedaan’
Niet meer vliegen in 2050? ‘Kijk goed naar deze grafiek, dit is de totalitaire agenda achter net zero’
Oud-productiemedewerker NOS: ‘Het NOS Journaal moet worden opgeheven’
De zieke mens als businessmodel: 6 dingen waarvan Big Pharma niet wil dat jij ze weet
Partij Wybren van Haga daagt ‘klimaatzeloot’ Johan Vollenbroek voor de rechter: ‘DIT KAN ZO NIET LANGER’
Coronavirus is een biologisch wapen, schrijft deze oud-president in brief aan VN
Microsoft ontwikkelt door Rockefeller gefinancierde coronapaspoorten