Huisarts Rob Elens behandelde aan het begin van de coronacrisis 10 coronapatiënten met onder andere hydroxychloroquine. Zij waren allemaal binnen 4 dagen beter. “Mijns inziens kan dat geen toeval zijn,” zegt Elens, die onlangs getuigde voor de buitenparlementaire onderzoekscommissie. De inspectie vertelde hem echter ‘dat hij moest ophouden met deze kwalijke zaak’.
Elens legde aan de inspectie uit dat hydroxychloroquine cellen van zink voorziet. Zink remt een enzym dat nodig is voor virusvermenigvuldiging. De inspectie bleef bij haar standpunt. “Het is mij niet officieel verboden om dit geneesmiddel te gebruiken. Ik heb alleen in juridische zin een dreigbrief ontvangen,” licht hij toe.
Ik vraag mij af of Big Pharma hier achter zit
Volgens huisarts Elens is er meer aan de hand. “De ziekenhuisopnames met corona zijn aan het afnemen. Het aantal positieve testen stijgt echter. Dat is onlogisch. Er is sprake van een zogenaamde casedemic.”
“Ziekte is een verdienmodel. Ik insinueer dat er ontzettend veel geld wordt verdiend aan deze epidemie. Ik vind het opmerkelijk dat bepaalde microbiologen verbonden zijn aan bepaalde laboratoria en geld verdienen aan het testbeleid. Ook aan vaccins wordt veel geld verdiend. Ik probeer te begrijpen waarom ik van de inspectie mijn therapie niet mag gebruiken. Ik vraag mij af of Big Pharma hier achter zit. Ik vraag me ook af waarom er een vaccin nodig is voor een virus dat gewoon behandelbaar is met therapie. Minister De Jonge zegt al sinds maart dat een eventueel vaccin de enige mogelijke therapie is. Ik denk dat er helemaal geen vaccin nodig is.”
Burgerlijke ongehoorzaamheid
“Ik heb nog nooit van mijn leven meegemaakt dat ik werd afgestraft voor het genezen van mensen,” zegt de huisarts. “Ik probeer de motivatie hierachter te ontdekken.”
“Ik hoop dat alles snel teruggaat naar normaal en dat er burgerlijke ongehoorzaamheid ontstaat. Ik zie weinig protest in Nederland. Daarover maak ik mij een beetje zorgen,” verzucht Elens. De maatregelen moeten nu echt ophouden.”
Bekijk hier de getuigenis van huisarts Rob Elens.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






VN-gezant publiceert rapport over excessief politiegeweld in Nederland, regering geeft niet eens reactie
“Banken en regeringen verdienen ons respect niet meer. We moeten een andere richting uit”
Is een wortel het geneesmiddel voor diabetes? Deze combi is veilig, heeft geen bijwerkingen en is net zo effectief als medicijnen
Professor: ‘Iedereen die een mRNA-prik krijgt, sterft binnen 3 tot 5 jaar’
Gitaarlegende Eric Clapton geeft openhartig interview: ‘Na de tweede vaccinatie werd het pas echt erg’
Bill Gates krijgt groen licht om de zon te blokkeren
EU-lieden zijn fanatici die niet voor rede vatbaar zijn. Farage houdt vurig betoog in Europees Parlement
VS schrapt top over kernwapenvrij Midden-Oosten
De demonisering van Baudet is heel gevaarlijk. Hoogleraar legt uit waarom de Forum-leider bij de politiek-correcte goegemeente zoveel haat oproept