Een gênant moment voor de dochter van burgemeester Bill de Blasio van New York: ze zei voor de camera dat Joe Biden de verkiezingen ‘heeft gestolen’. Chiara de Blasio zei ook dat ze blij was dat ‘we nu de eerste zwarte, Aziatische, vrouwelijke president hebben gekozen’, verwijzende naar Kamala Harris.
Als Biden daadwerkelijk wordt uitgeroepen tot president, zou Harris vicepresident worden, alhoewel velen al hebben gesuggereerd dat ze het stokje snel van hem zal overnemen, gezien zijn cognitieve achteruitgang.
“Joe Biden heeft de verkiezingen gestolen… gestolen, nee, heeft de verkiezingen gewonnen,” zei De Blasio, waarna ze zich verontschuldigde.
De 25-jarige Chiara is een linkse activist en werd in mei gearresteerd tijdens een protest na de dood van George Floyd.
This is Mayor De Blasio’s daughter in New York…
and I’m the lady in the yellow hat ? pic.twitter.com/0iY99PDHBS
— Angela Stanton King ?? (@theangiestanton) November 10, 2020
Derde freudiaanse verspreking
Dit is de derde freudiaanse verspreking in korte tijd. Vorige maand zei minister van Volksgezondheid van de Australische deelstaat Nieuw-Zuid-Wales Brad Hazzard tijdens een persconferentie over de coronacrisis ‘Nieuwe Wereldorde’ in plaats van ‘Covid’.
Eerder dit jaar versprak ook de Amerikaanse corona-expert Deborah Birx zich. Tijdens een interview met CNN liet ze zich ontvallen dat niet de overheid, maar Bill Gates de lakens uitdeelt.
[Zero Hedge via Summit News]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Europese mediawet moet burgers ‘betrouwbare informatie’ verschaffen: ‘Riekt naar totalitarisme’
Noam Chomsky over vluchtelingencrisis: “Europa weigert westerse misdaden bespreekbaar te maken”
Topmilitairen bereiden Nederland voor op oorlog: ‘Kijk ze lachen, ze hebben er zin in’
Rechter wijst verzoek om negende prikronde stil te leggen af: ‘Uiterst teleurstellend’
‘Doodenge’ Yuval Noah Harari: ‘Wij behoren waarschijnlijk tot één van de laatste generaties mensen’
Bekentenissen van een weerman: bij de NOS overdrijven we graag. Zelfs tijdens het weerbericht word je bedot
De Jonge: geprikten hoeven zich niet te laten testen omdat dat niet goed is voor de prikbereidheid
Bijna 14.000 verkrachtingen in Duitsland in 2025, migranten sterk oververtegenwoordigd
Professor: “Aliens bestaan en zien eruit als mensen”