Freek Hagoort (9) overleed in 2009 drie dagen na de combiprik DTP-BMR – tegen difterie, tetanus, polio, bof, mazelen en rode hond – aan een bloedvergiftiging.
Gepensioneerd huisarts Jannes Koetsier raakte onder de indruk van deze casus. In gesprek met ON!-verslaggever Jonathan Krispijn legde hij uit hoeveel impact dit geval op hem heeft gehad. Het item was donderdag te zien in de uitzending.
De 9-jarige Freek Hagoort overleed drie dagen na het ontvangen van de BMR-DTP-prik. Zie de uitzending van Ongehoord Nederland van 3 juli vanaf minuut 18. pic.twitter.com/iToQnl7fV3
— Magdalena Dzambo (@MagdalenaDzambo) July 4, 2025
(Video verwijderd? Klik hier...)
Verschrikkelijk
Het RIVM beweerde dat het overlijden niet kwam door de vaccinatie. Koetsier ging het gesprek met de ouders aan en bekeek de beschikbare gegevens. Het was een rapportje van twee kantjes waarin als conclusie stond: wij hebben geen literatuur waaruit blijkt dat zo’n bloedvergiftiging na vaccinatie door de vaccinatie kan komen, dus is dat bij Freek ook niet zo.
“Toen ik dat las als argumentatie, ben ik echt geschrokken,” aldus Koetsier. “Toen dacht ik: als dat zo gaat – verschrikkelijk! Dat is toch geen manier van redeneren?”
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.






Levende en dode aliens Roswell-crash bevinden zich in geheime legerbasis. Man die er 39 jaar werkte doet nu zijn verhaal
VN-klimaatpanel IPCC valt door de mand. Zo werd de klimaatapocalyps gepland
Insider waarschuwt: Deep State wil nieuw biowapen loslaten
Europarlementariërs sturen vervolgbrief aan EMA na schokkende onthullingen Covid-vaccinaties
VIDEO: Reusachtige Independence Day-wolk schokt Colombianen
Klaas Hummel is woest: ‘Na 28 april moet iedereen in opstand komen tegen dit coronabeleid’
Britse bisschop spreekt zich uit: ‘Rusland is laatste obstakel voor nieuwe wereldorde’
‘Hugo de Jonge verdient het om met pek en veren de Tweede Kamer uitgejaagd te worden’
Het wordt steeds gekker met de sterftecijfers van het CBS: ‘Er is iets heel vreemds aan het gebeuren’