Hoe betrouwbaar is de coronatest? Arts Mariano Amici en professor Stefano Scoglio hebben in een laboratorium in de Italiaanse stad Fermo de proef op de som genomen. Ze besloten een aantal soorten fruit en groente te testen op corona.
Met het gevreesde wattenstokje werd materiaal verzameld van onder andere een kiwi, banaan, druif, mandarijn en diverse groenten, waaronder een pompoen en een kool. Het resultaat is ongelooflijk: 4 van de 10 soorten testten positief op corona, waaronder de kiwi.
De volledige video, die hier te bekijken is, zal worden voorgelegd aan het Italiaanse OM. “De tests zijn er alleen maar om ons ziek te maken, ons onze vrijheid te ontnemen en de economie te vernietigen. Ik heb vertrouwen in de rechterlijke macht en zal de video naar het Openbaar Ministerie sturen als bewijs van de gepleegde misdrijven. Deel zoveel mogelijk. De hele wereld moet de waarheid horen en gerechtigheid eisen!” reageerde dr. Mariano Amici.
De Italiaanse architect en filmproducent Robin Monotti deelde de beelden op Twitter:
ITALY: Scientists use lateral flow antigen rapid “SARSCoV2 test” on a kiwi fruit. The kiwi fruit is positive. Please note: there are no tests for Covid19. Selling these as “tests” is a global fraud. pic.twitter.com/I5Q4rWODXb
— Robin Monotti (@robinmonotti) December 24, 2020
Eerder deze maand liet een Oostenrijkse politicus zien dat cola positief test op corona.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Als u zich afvraagt waarom azc’s en regenboogzebrapaden als paddenstoelen uit de grond schieten: dat komt hierdoor
Kijk: D66-Kamerlid Jan Paternotte zegt hier dingen die ‘echt absoluut niet door de beugel kunnen’
Leer lucide dromen en maak het onmogelijke mogelijk
We worden een ‘dystopische controlestaat’ ingerommeld en de VVD vindt dat prima: ‘Het is totalitair’
“We hebben nog nooit zoiets gezien”: Astronomen spotten mysterieuze objecten in de ruimte
Bizar geluid boven Nederland en Marokko blijft groot raadsel
Bijna was het gelukt Baudet te cancelen voor een lezing aan de Universiteit Utrecht: ‘Zorgelijke ontwikkeling’
Bij dit plaatsje werd het Australische Stonehenge gevonden. Ontdek wat ermee is gebeurd
Kunst verdwijnt waar Rabo verschijnt: Hoe de Rabobank op de kunst van haar klanten jaagt