Een Noorse journalist heeft gezegd dat ze ‘graag zou sterven aan het AstraZeneca-vaccin’. “Sommigen moeten worden opgeofferd in de oorlog tegen corona,” zei Linn Wiik. “Zo gaat dat in alle oorlogen. Deze keer ben ik het misschien wel.”
In veel Europese landen is men gestopt met vaccineren met de coronaprik van de farmaceut, waaronder in Spanje, Frankrijk, Nederland, Portugal, Cyprus, Oostenrijk, Denemarken, Slovenië en Noorwegen. Meerdere mensen die het vaccin namen, kregen bloedproppen. Er zijn ook een aantal mensen overleden.
Hoe dan ook
Wiik bagatelliseerde de gevaren van het vaccin. Ze zei dat ‘er ieder jaar mensen zijn die bloedproppen krijgen en sterven aan een hersenbloeding’. “Als ik de uitnodiging krijg, neem ik het hoe dan ook, zelfs als blijkt dat het AstraZeneca-vaccin bloedproppen of hersenbloedingen veroorzaakt,” zei ze.
“Sorry dat ik het zo bot zeg, maar iemand moet zich opofferen zodat de rest veilig is,” aldus de journalist.
Wiik is niet ouder dan 69, wat betekent dat ze meer dan 99,5 procent kans heeft om Covid-19 te overleven. Ze gaat dus liever voor een vaccin dat dermate vaak ernstige bijwerkingen veroorzaakt dat veel landen op de pauzeknop hebben gedrukt.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Filmpje: oud-vicepresident van Pfizer over de satanische sekte die hier achter zit
Vijftig nieuwe exoplaneten ontdekt
Syrische rebellen in het geheim getraind door Westen
Oud-rechter waarschuwt: sinds corona is er geen sprake meer van een rechtsstaat
Einde aan groene bestrijdingsmiddelen?
D66 wil ‘helemaal niets’ strenger doen wat betreft immigratie: ‘Het is een goedkope verkiezingsstunt’
Mysterie extragalactische radioflitsen nog vreemder. Astronomen zoomen in op deze exotische bron
Nederlandse journaliste mogelijk op sanctielijst om ‘misinformatie’ over oorlog Oekraïne: ‘Ik durf al 3 jaar de EU niet meer in’
Arts spreekt zich uit tegen 2G: ‘Onaanvaardbaar en in strijd met de eed die ik heb afgelegd’