De Amerikaanse medicijntoezichthouder FDA heeft het coronavaccin van Pfizer als eerste volledige goedkeuring gegeven voor mensen van 16 jaar en ouder. Het vaccin werd sinds december vorig jaar gebruikt met een noodvergunning.
Medisch deskundige Jane Ruby sprak in de Stew Peters Show schande van het nieuws. Ze zei dat de goedkeuring ‘onwettig’ is en dat de FDA ‘misdaden begaat’. Ten eerste betreft het een vaccin tegen Sars-CoV-2, terwijl Sars-CoV-2 nog nooit geïsoleerd is, stelde Ruby.
50 procent heeft een placebo gekregen
“Dit bedrijf komt weg met moord,” benadrukte ze. In de bijsluiter wordt alleen gewaarschuwd voor myocarditis en flauwvallen, maar er staat niets in over bloedstolsels, neurologische schade en schade aan organen, zei ze.
In het document staat dat de meeste mensen bij wie myocarditis of pericarditis werd geconstateerd, zijn hersteld en dat slechts enkelen op de IC belandden. Dr. Ruby wees erop dat wereldwijd meer dan 500 tieners zijn overleden aan de gevolgen van myocarditis. “Dit is gewoon schandalig.”
Ze onthulde verder dat 50 procent van de mensen die tussen december 2020 en maart 2021 zijn ingeënt een placebo heeft gekregen.
Dit zou je bloed moeten doen koken
Over het risico op zwangerschapsproblemen zegt Pfizer dat iedere zwangerschap gepaard gaat met risico’s. “Dit zou je bloed moeten doen koken.”
Pfizer bevestigt dat in het vaccin onder meer distearoyl-sn-glycero-3-phosphocholine zit, een stof die irritatie kan veroorzaken aan de huid, ogen of luchtwegen. “Ze spuiten dit in bij jou en je kinderen en willen het inspuiten bij je baby’s. Dit is schandalig.”
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Grapperhaus dreigt met nieuwe avondklok als mensen niet naar kabinet luisteren: ‘Totaal absurd en ongepast’
De man achter de schermen: Israëlische kolonel ontmaskerd als aanvoerder IS-strijders
Coca-Cola is meest misleidende producent
‘Wij verwachten dat de oversterfte dit jaar met 5000 procent gaat stijgen’
Zoon van medeoprichter WEF: ‘De WHO is géén gezondheidsorganisatie’
Bizar: apotheker ontdekt dat bijsluiter Janssen-vaccin volledig blanco is!
Hoe de westerse media al jaren zwijgen over de oorlog in Donbass en neonazisme in Oekraïne
‘Onzalige ideeën’ Klaas Knot (WEF) stuiten op fel verzet: ‘Krankjorum’
De UFO-beelden van de NASA waar zelfs de experts geen verklaring voor hebben