Journalist Brenda Stoter Boscolo suggereert in een Twitter-draadje dat het zorginfarct wordt veroorzaakt door ongevaccineerden. “Gaat weer lekker. Want als ongevaccineerde mag je alles roepen, maar andersom ho maar. In de supermarkt, op straat, online – al maanden word ik doodgegooid met het geklaag van ongevaccineerden. En ik hou mijn mond, uit angst voor ruzie. Ben deze psychologische gijzeling zat,” schrijft ze erbij.
“Schreeuw maar, anoniempjes. Ben Russische trollenfabrieken gewend dus mijn blokkeervermogen is eindeloos,” voegt ze toe.
Dezelfde problemen
“Het één heeft niets met het ander te maken,” reageert huisarts Els van Veen. “Een jaar geleden was er nog geen vaccin (‘de enige uitweg’) en hadden we dezelfde problemen. De regering heeft verzuimd de zorgcapaciteit op te schalen. Laat dat eens tot je doordringen, Brenda.”
“Misschien moet jij je werk eens gaan doen en een voorbeeld nemen aan deze collega,” zegt neuroloog Jan Bonte tegen Stoter Boscolo. Hij verwijst daarbij naar een interview met huisarts Christian Kastenberg.
Vooral kinderen en hun gevaccineerde ouders
“Het regent positief getesten. Tientallen per dag. Het zijn op dit moment vooral kinderen en hun gevaccineerde ouders die corona blijken te hebben,” aldus de huisarts uit Rijssen.
Hij zei verder dat een meerderheid van de patiënten die hij de afgelopen vijf weken moest insturen naar het ziekenhuis volledig gevaccineerd is. “Het gaat vooral om mensen met onderliggend lijden. Vaak hebben ze een gevorderde leeftijd,” lichtte Kastenberg toe.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Explosie Georgia Guidestones is jaar later nog steeds een mysterie
Zijn we dicht bij de ontdekking van de mysterieuze Planeet X?
Kamerlid geschokt over nieuwe pensioenstelsel: ‘Dit kán gewoon niet’
“Wij zijn er zeker van dat Noord-Korea niet achter de hackaanval op Sony zit”
Wenen wordt proeftuin voor sociaal kredietsysteem: ‘Zal Nederland volgen?’
Urenlange storing beurs New York en United Airlines leidt tot complottheorieën
Ex-Pfizer-VP Mike Yeadon waarschuwt voor prikken tegen coronavarianten: ‘Dit zijn geen vaccins’
GGD en RIVM blokkeren onderzoek naar oversterfte: ‘Zorgelijk’
Slip of the tongue Ursula von der Leyen: ‘Er zijn al meer dan 100.000 Oekraïense militairen gedood’